Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST

Despre titularizare si definitiva...

date personale angajat
 Intelectualii Romaniei

Gaina rasa Brahma bolnavioara

Recomandare SmartWatch pe care po...

Concediu Vasiliki
 Funcție WhatsApp

Zilele reclamelor luminoase cu &#...

Propranolol zilnic

Ce "tip" de apartament/ca...
 A luat cineva masina Tesla din re...

Robot de spalat geamuri

Lipsa etrieri noduri

nume strazi
 

Pro Evolution Soccer 2010

- - - - -
  • Please log in to reply
307 replies to this topic

#253
tigeraxe

tigeraxe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 15.04.2007
Pe mine ma exaspereaza penalty-urile. Cum naiba mai vor ei sa le executam? Nici nu stiu cum sa mai dau in stanga sau dreapta portarului, acum dau numai pe centru, si numai folosesc nici o sageata, apas doar pe D. Pentru ca daca apas pe sageti, in stanga sau dreapta sau in combinatii, mingea o ia mult pe alaturi sau peste.

#254
xstranger

xstranger

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 10.05.2006
Cel mai bun pret garantat pentru Pes 2010 si multe alte jocuri ps3 numai la jocuri.game4all.eu . Eu mi l-am comandat si nu pot spune decat ca este superb jocul,vi-l recomand!

#255
bondboy

bondboy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 31.07.2009
Deci sa o iau de la inceput.
Am jucat jocul PES 2009, iar din motive delipsa de spatiu pe HDD, a trebuit sa-l dezinstalez. Am cumparat PES 2010, iar acum am observat ca nu imi merge, imi da o eroare, am tot incercat si am vazut ce nu merge de nicio culoare. Apoi am zis sa instalez PES 2009, dar culmea nici asta nu imi mai merge. Da aceiasi eroare la ambele jocuri, iata un print-screen la eroare:

[ http://img20.imageshack.us/img20/4987/dddyy.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Ma ajutati si pe mine va rog? :(
[i]pentru cei interesati detalii mai in amananunt, timiteti-mi un P.M. si va dau Id-ul :)
Multumesc

#256
ronnie_coleman

ronnie_coleman

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 26.10.2009
am si eu o problema...nu se aude comentariul?ma poate ajuta cineva pls?

#257
GycuBrun

GycuBrun

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 229
  • Înscris: 04.07.2007
Sa-mi arunc si eu banu' de 5 p'aici.
Grafica: upgradata fata de 2009, nimic de reprosat, totusi ma cam enerveaza "stralucirea" jucatorilor, in rest gazonul, tribunele si mingea sunt perfecte.
Gameplay: din nou, peste 2009, mult mai realist si cu 10 clase peste FIFA.
Dificultate: mi se pare mie sau este mult mai greu, adica la dificultate mare, cum sunt obisnuit nu mai este joaca de copii, ba din contra, acuma tre' sa fac pe dracu-n patru sa pt o ocazie daraminte pentru un gol, totusi imi plac provocarile, dar sincer, nici chiar asa, cum spunea si Dante Sparda, io parca joc cu o echipa de gradinita iar echipa adversa cu Prietenii lui Ronaldo.
Arbitraj: pot spune sincer ca de multe ori imi vine sa arunc calculatorul pe geam la cat de porc si imbecil poate fi arbitrul, un pic ating un jucator advers si gata fault!, aia pot sa imi rupa picioarele ca nici galben nu vad, sincer, arbitrajul este de Liga a 3a.
Comentariu: un pic peste 2009, totusi repetitiv.
Overall: great game, dar arbitrajul si comentariul lasa de dorit.

#258
bondboy

bondboy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 31.07.2009
stie careva de ce nu imi merge? :(

#259
MaVeRicK89

MaVeRicK89

    We're all mad here

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,199
  • Înscris: 20.07.2008

View Postbondboy, on 26th October 2009, 21:53, said:

stie careva de ce nu imi merge? :(
Downloadeaza ultimele drivere ale placii tale video (spune modelul te rog) si fa o scanare de virusi ;)

#260
mudilinho

mudilinho

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 14.01.2009
Am si eu o problema la PES 2010.In timpul jocului nu mi se vad arbitrii tusieri.Ei apar doar pe reluari.Arbitrul central se vede.Astept un raspuns.Multumesc!

#261
bondboy

bondboy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 31.07.2009
aaa si inca ceva jocul cand merge cand nu merge are toane, iar cand merge merge un joc si dupa moare si da eroarea de mai sus :(

#262
almasan25

almasan25

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,943
  • Înscris: 18.10.2009

View PostGycuBrun, on 26th October 2009, 21:47, said:

Sa-mi arunc si eu banu' de 5 p'aici.
Grafica: upgradata fata de 2009, nimic de reprosat, totusi ma cam enerveaza "stralucirea" jucatorilor, in rest gazonul, tribunele si mingea sunt perfecte.
Gameplay: din nou, peste 2009, mult mai realist si cu 10 clase peste FIFA.
Dificultate: mi se pare mie sau este mult mai greu, adica la dificultate mare, cum sunt obisnuit nu mai este joaca de copii, ba din contra, acuma tre' sa fac pe dracu-n patru sa pt o ocazie daraminte pentru un gol, totusi imi plac provocarile, dar sincer, nici chiar asa, cum spunea si Dante Sparda, io parca joc cu o echipa de gradinita iar echipa adversa cu Prietenii lui Ronaldo.
Arbitraj: pot spune sincer ca de multe ori imi vine sa arunc calculatorul pe geam la cat de porc si imbecil poate fi arbitrul, un pic ating un jucator advers si gata fault!, aia pot sa imi rupa picioarele ca nici galben nu vad, sincer, arbitrajul este de Liga a 3a.
Comentariu: un pic peste 2009, totusi repetitiv.
Overall: great game, dar arbitrajul si comentariul lasa de dorit.

Mie mi se pare ca arbitrul tine cu computer-ul.  :lol:

#263
true999

true999

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 530
  • Înscris: 04.06.2008
Se poate dezactiva "replay" ? Ma enerveaza reluarile.
Am ajuns azi,la penalty. Un chin. :P   Am dat ori pe langa poarta,ori pe la 10-15 m deasupra.

#264
Magus_Mainyu

Magus_Mainyu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 19.11.2007
Intre Regular si Professional este o diferenta de la cer la pamant. Imi mentin ideea ca preluarile sunt execrabile. Cum ar putea un jucator profesionist sa faca preluare de 2m in careu? Sutul si pasa din prima se fac numai cand are jocu chef. Arbitrul nu stie de regula de avantaj; sunt faultat iar un alt jucator preia imediat mingea si totusi se fluiera fault! Nu stiu cum se face ca echipa adversa intotdeauna are jucatori pusi fix acolo unde voi pasa iar daca am mingea, imediat 3 jucatori adversi ma deposedeaza fara a ma faulta desigur.
Incercati un meci international impotriva Braziliei. E imposibil! Eu tot joc cu Spania(campioana europei) si ai mei alearga de parca au fost otraviti la pranz iar brazilienii alearga de parca sunt pe lsd. FC Barcelona care este renumita pt jocul sau de pase nu e capabila sa lege 3 pase pe Top Player. Pe professional le leaga dar la a 4-a este interceptata.
Pe Regular bati orice si pe oricine cu minim 10-0! La Professional deja o iei in freza! Puteau sa faca un nivel de dificultate intermediar si nu sa-i faca pe aia supermani la profesional si top player.

#265
Scrappy_Coco

Scrappy_Coco

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 879
  • Înscris: 11.08.2008
@Magus_Mainyu Nu poti tu sa legi 3 pase pe top player , eu pot. Tocmai am castigat UCL cu Real Madrid , pe Top player , nicio infrangere , 1 egal. Eu pot , deci nu e imposibil. E adevarat ca nu dai 2jde goluri pe meci ca la fifa...

Edited by Scrappy_Coco, 28 October 2009 - 16:16.


#266
almasan25

almasan25

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,943
  • Înscris: 18.10.2009
Eu leg si zece pase la Tol Player numai problema este cand pierd mingea.Nu ii mai opresc numai prin fault si de fiecare data i-au cel putin cartonas galben. :D :D :D

#267
k0r3k7

k0r3k7

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,241
  • Înscris: 03.05.2007
Deocamdata am ajuns cu Barcelona in sferturile Champions League , iar dupa ce o sa castig competitia.. trec pe Top Player

#268
Magus_Mainyu

Magus_Mainyu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 19.11.2007

View PostScrappy_Coco, on 28th October 2009, 16:16, said:

@Magus_Mainyu Nu poti tu sa legi 3 pase pe top player , eu pot. Tocmai am castigat UCL cu Real Madrid , pe Top player , nicio infrangere , 1 egal. Eu pot , deci nu e imposibil. E adevarat ca nu dai 2jde goluri pe meci ca la fifa...

Exageram cu pasele, ca le leg, dar adevarul e ca marea majoritate a mingilor sunt interceptate! Am castigat si eu UCL la Professional. Nici nu cer sa dau nu stiu cate goluri, mi se pare normal sa dau un maxim de 4(ca in realitate) si mai multe daca echipa adversa este extraordinar de slaba.

#269
Scrappy_Coco

Scrappy_Coco

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 879
  • Înscris: 11.08.2008

View PostMagus_Mainyu, on 28th October 2009, 22:15, said:

Exageram cu pasele, ca le leg, dar adevarul e ca marea majoritate a mingilor sunt interceptate! Am castigat si eu UCL la Professional. Nici nu cer sa dau nu stiu cate goluri, mi se pare normal sa dau un maxim de 4(ca in realitate) si mai multe daca echipa adversa este extraordinar de slaba.
Stiu ce zici .. Dupa ce o sa joci ceva timp o sa dai mult mai bine pasele. E nevoie de antrenament.

#270
mirea22

mirea22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 27.01.2009
e adevarat ca nu mai are konami cup??la 2008 sau 2009 era....si ma deranjeaza pt ca nu mai pot face cupe cu prietenii.este cumva locked,si treb sa castig niste competitii ca sa mi-o bage?sau o sa apara vreaun patch?sau nu o sa mai avem konami cup?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate