Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum e sa locuiești la ultimu...

Huawei pura 70

Notele de subsol sa inceapa de la...

Termoizolare elevație interior
 Timpi asteptare in contract de tr...

Parere amenajare/loc disponibil u...

Producatori/masini care nu sunt f...

Ventilator perete
 Simbol "bec aprins" tele...

Oakley - recomandare site pt oche...

Aer conditionat racire A+++/A++

Problema umiditate AC
 Propuneri pentru imbunatatirea pr...

Conectarea la internet a Centrale...

recomandare ups si surge protector

La multi ani @2Unlimited!
 

nokia n95 8gb

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
antrax09

antrax09

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 24.03.2009
salut as dori sa achitionez un nokia n95-2 (8 gb fara slot card) si am vazut niste oferte pe unele site-uri destul de "bune as spune" insa majoritatea erau de la vdf . eu am avut un telefon de la vodafone si am vazut acelasi model de la orange : telefonul meu avea mai putine "calitati" . Foarte multe functii au fost scoase la vdf si as dori sa stiu daca la n95-2 este la fel . daca nu as dori recomandari de unde pot achizitiona produsul original (orange,euro gsm care mie imi par mai bune) multumesc anticipat :D

#2
cristyyo

cristyyo

    missyou

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,682
  • Înscris: 18.04.2007
Normal că are aceleași funcții, dacă nu cumva este un fake.

Nu am înțeles totuși, îl iei nou sau SH de pe site-uri gen Okazii? Ai grijă, pentru că Nokia N95/N95-8GB se falsifică în draci.

#3
beo

beo

    goldmember

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,887
  • Înscris: 03.05.2007
Softurile de Voda si Orange sint... mai restrinse putin. :) Si merg mai prost. Are omu' dreptate sa vrea necodat si nebranduit. Aici ai mai multe magazine care vind ce vrei tu, cele mai multe, online. Compara preturi, citeste parerile altora. Sint noi, si in mod normal nu au cum sa fie codate/branduite. Dar pentru ce platesti, tu raspunzi, asa ca ai grija.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate