Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...
 Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...
 Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k
 Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...
 

topic split

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Inu_Goliath91

Inu_Goliath91

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 07.09.2007
Buna tuturor, am intentia sa achizitionez si eu un leptop, tot atat este bugetu de care dispun, bineinteles se poate si un mic plus la buget, deci bugetu e de 2200ron.

Am vazut Lenovo ThinkPad SL50, nus ce sa zic despre el...nu stiu prea multe despre el, cat e de bun, cat de adevarata e bradnd-ul Lenovo.

Eu m-am interesat si am gasit Hp-urile astea 2:

http://www.novashop....edos-p7365.html
http://www.novashop....edos-p7366.html

Leptopul il folosesc pt office, net, filme, muzica si putine joace, cum ar fi CS 1.6, Starcraf, Age of Empires 2, adica joace de retea si mai vechi.
Din astea 2 leptori, ma impinge gandul sa-l achizitionez pe cel Dual Core, procesoru intradevar e mai slab dar imi place designul si are camera web si are sunet stereo in plus fata de celalat.

Astept pareri si alte propuneri, brandurile care ma tenteaza sunt HP-ul, Toshiba si Asus.

Multumesc anticipat!:)

#2
TimeWriter

TimeWriter

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,095
  • Înscris: 16.12.2008
De ce să iei un HP de ăla când poți să iei un Thinkpad de ăsta care are și configurație mai bună și vine și cu cado'?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate