Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Despre titularizare si definitiva...

date personale angajat

Intelectualii Romaniei

Gaina rasa Brahma bolnavioara
 Recomandare SmartWatch pe care po...

Concediu Vasiliki

Funcție WhatsApp

Zilele reclamelor luminoase cu &#...
 Propranolol zilnic

Ce "tip" de apartament/ca...

A luat cineva masina Tesla din re...

Robot de spalat geamuri
 Lipsa etrieri noduri

nume strazi

Fundație casa

Cadastru pentru vanzare apartament
 

CECT 5800 Xpress Music

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
wolfilas

wolfilas

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 01.02.2008
China Anycool 5800 Xpress Music Dual Sim Cell Phone

[ http://www.gsm-brands.com/images/5800.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Nu bine au scos cei de la Nokia celebrul 5800 k hop si chinezii au raspuns la solicitarea de pe piata prin replica lor   <_<<_<  
In mare nu prea am ce sa zic despre acest telefon deoarece nu am pus mana p el (nici nu imi doresc  :death: ), dar din cate am citit p net si am vazut p youtube se pare ca partea software e in mare cam ca la toate celelalte cect-uri, doar cu cu 2 exceptii p care eu le-am remarcat eu : posbilitate conectare casti 3,5 mm si ecranul 26 milioane culori.
Rferitor la aspect seamana cu cel original doar ca diferentele sunt prea evidente k sa nu faceti deosebirea ; chiar si cand intri in prima pagina a meniului poti sa spui k e identica cu cea de la nokia.

Cateva caracteristici care le-am gasit p net :
dimensiuni:113mm*54*15mm
standby time-220-260h
talk time:2-3hours
greutate-99g
mufa casti standard 3 , 5 mm
dual sim -2 cartele active simultan
ecran mare 3 inch , 16;9 , 26 milioane culori tft , wqvga
sunet foarte puternic si clar cu megabass
functie dual bluetooth
radio fm stereo incorporat
64bit mp3 poliphonic ringtones
suporta maxin 2g memorie t-flash
internet browser gprs 2.0
2 acumulatoare -1500mah

Scurt review :
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/K1TO4YPNH24?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Pretul este de aproximativ 150 euro ( mie mi se pare destul de mare  -_- )

Postati opinii si daca sunteti pro/contra acestor copii oferind argumente, dezvoltand astfel topicul :rolleyes:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate