Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
video file info

Nu pot raspunde: Huawei P10

Cod cursor website

Cum se iese la pensie la munca di...
 Inlocuire Tranzistor 4410 BA622T ...

CASS pe veniturile din DOBANZI

Masina de spalat rufe Bosch

Aici sunt banii Dvs: tarife pentr...
 Spatiu prea mare inainte de titlu

Recomandare banca pentru firma

Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...
 Cum pot reda niște inregistr...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 

Achizitionare controller Xbox 360

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
eduard_w

eduard_w

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,689
  • Înscris: 24.03.2009

 eduard_w, on Mar 25 2009, 19:28, said:

Cu asta as putea juca jocuri FPS xbox 360 ,cu tastatura si mouse-ul de la PC ?  http://www.xcm.cc/xcm_xfps_360.htm   sau   http://www.xcm.cc/    sunt mai multe versiuni,dar nu ma pricep care din ele ar merge conectate la tastatura + mouse de la PC,pt  xbox 360.
Am cautat pe mai multe site-uri cateva informatii despre link -ul de mai sus ,pare a fi bun pt a juca FPS -uri ,pe xbox 360,cu tastatura + mouse,dar abia acum am realizat ca exista un mare minus , si anume : ori de cate ori vreau sa joc FPS-uri pe xbox 360 , cu tastatura + mouse, trebuie sa la scot din PC,sa le conectez la XCM,  sau cum se numeste. Asta mi se pare ( mie,cel putin) un minus . Solutii ,idei ?

#20
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Să cumperi încă o tastatură și un maus?

#21
eduard_w

eduard_w

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,689
  • Înscris: 24.03.2009

 Codename, on Mar 26 2009, 22:38, said:

Să cumperi încă o tastatură și un maus?
Da ,la asta ma gandeam si eu. De ce nu,la urma urmei? As putea juca la toate jocurile FPS de xbox 360 ,astfel ?

#22
green_power

green_power

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 206
  • Înscris: 02.02.2009
Cam asta ar fi ultima solutie,nu? Inca o tastatura si un mouse,pt FPS-urile XBOX 360,conectate la XFPS 360.
Alte idei?

#23
AlexGP

AlexGP

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,419
  • Înscris: 03.01.2007
Sau ceva de genul asta http://www.joystiq.c...our-wii-remote/ :P

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate