Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2
 Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 

Se poate sa mai conectez un calculator la internet

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
cityofangel

cityofangel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 16.11.2004
De curand mi-am bagat internet de la o retea de cartier, interbarea mea este daca se mai poate sa mai conectez inca un calculator la internet tinand cont ca baieti care u venit de mi-au pus internetul, mi-au pus un ip local de genul 192.168.X.xxx

#2
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,146
  • Înscris: 09.09.2003
Internet Connection Sharing. USE SEARCH!!!
ia d-aici: http://forum.softped.....ction+sharing

Edited by add, 27 February 2005 - 16:41.


#3
horobica

horobica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 288
  • Înscris: 28.05.2004
ICS este posibil sa nu mearga. Asta daca baietii iti verfica MAC-ul. In cazul asta iti ramana doua optiuni: fie MAC spoofing fie pui proxy pe primul calculator.

#4
PreTXT

PreTXT

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,053
  • Înscris: 09.01.2003
man, sunt threaduri puse MARI, cu "IMPORTANT" si BOLDUITE chiar in sectiunea de Networking ... te rog, deschide ochii MARI !

#5
PreTXT

PreTXT

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,053
  • Înscris: 09.01.2003
horobica, vad ca e valabil si ptr. tine .. chit ca esti de un an pe forum ...

#6
cityofangel

cityofangel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 16.11.2004
imi cer scuze , dar am dat search si n-am gasit nimic... inainte aveam abonament la astral si se facea foarte simplu dar acum nu stiu... inainte faceam asa.  
-modemul il conectam la calculatorul A care avea 2 placi de retea  (OS W-XP) Calc B se leaga de A prin cablu UTP (OS W-XP) prima placa de retea de pe compu A era configurata pentru ASTRAL a doua placa era configurata pentru a legatura cu comp B si mergea perfect internetul la amandoua, DAR ACUM NU MERGE PUTETI SA MA AJUTATI?

#7
PreTXT

PreTXT

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,053
  • Înscris: 09.01.2003
ai citit si urmat pasii de  AICI ?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate