Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O mostenire cu (o mica )problema

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...
 Acest LNB......

Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...
 

HOPS...Anglia ferma agricultura

- - - - -
  • Please log in to reply
1067 replies to this topic

#829
softmedia8

softmedia8

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 04.06.2014
Salutare la toata lumea! ce faceti? sunt nou pe aici si vreau sa va intreb daca a fost cine la ferma D C WILLIAMSON LTD aproape de orasul Colchester, si la aproximativ 2 ore de Londra, v-as fi foarte recunoscator daca mi-ati spune despre aceasta mai multe detalii sau macar cateva informatii!! Este pentru prima data cand merg in Anglia si nu cunosc cum sta treaba pe acolo si mai ales la aceasta ferma de fructe moi,aici m-a repartizat dl. B. si mai multe detalii nu-mi da. Treaba este ca plec si singur si nu cunosc prea  multe! Va multumesc!

#830
zminesmiley

zminesmiley

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 14.05.2014

View Postsoftmedia8, on 04 iunie 2014 - 00:58, said:

Salutare la toata lumea! ce faceti? sunt nou pe aici si vreau sa va intreb daca a fost cine la ferma D C WILLIAMSON LTD aproape de orasul Colchester, si la aproximativ 2 ore de Londra, v-as fi foarte recunoscator daca mi-ati spune despre aceasta mai multe detalii sau macar cateva informatii!! Este pentru prima data cand merg in Anglia si nu cunosc cum sta treaba pe acolo si mai ales la aceasta ferma de fructe moi,aici m-a repartizat dl. B. si mai multe detalii nu-mi da. Treaba este ca plec si singur si nu cunosc prea  multe! Va multumesc!
scuza-ma ca nu iti raspund strict la intrebarea ta, daca as avea vreo informatie te-as ajuta,poate sunt alte persoane care iti pot da informatii... in schimb,daca vrei,imi poti zice si mie,in ce conditii te-a repartizat, ai fost cumva pe lista de urgenta si te-a sunat apoi sa-ti dea data de plecare?sau cum s-a intamplat? pentru ca asa sunt eu,adica m-a acceptat dar nu stiu cand si unde plec...spune-mi si mei si bafta sa aflii ce doresti si la munca bafta deasemenea!

#831
softmedia8

softmedia8

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 04.06.2014
I-am trimis mail domnului B., m-a programat la interviu iar dupa aceea m-am inscris la lista de urgente la el, initial am fost la KS Coles dar din cauza examenelor nu am putu pleca pe 10 iunie si i-am zis sa ma repartizeze intr-alt loc si mi-a ales D C WILLIAMSON LTD despre care nu am habar nimic si nici drumul acolo nu-l stiu...ar trebui sa ii dai mail si sa insisti la el, eu asa am procedat.

#832
Slymar_1990

Slymar_1990

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 02.02.2014

View Postzminesmiley, on 15 mai 2014 - 09:57, said:

...


ai incercat sa-l suni sa intrebi cum sta treaba? eu i-am dat un email si mi-a raspuns sa am rabdare pana voi fi sunat! Posted Image
I-am trimis un e-mail si mi a raspuns ca in cazul in care apare un job disponibil voi fi contactat telefonic. Sincer nu stiu, incep sa imi pierd speranta......A trecut ceva timp de la data interviului........

#833
softmedia8

softmedia8

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 04.06.2014
cred ca iti va gasi, doar ca asteapta sa primeasca si el raspuns, insista totusi la el, zii ca ai probleme, ca vrei sa lucrezi pe perioada verii pana in septembrie, cel tarziu octombrie sau ceva de genu' si vezi ce zice, ii amintesti despre optiunile tale si vezi ce iti va raspunde...sau zii ca vrei la anumite ferme.

#834
zminesmiley

zminesmiley

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 14.05.2014

View Postsoftmedia8, on 05 iunie 2014 - 10:19, said:

cred ca iti va gasi, doar ca asteapta sa primeasca si el raspuns, insista totusi la el, zii ca ai probleme, ca vrei sa lucrezi pe perioada verii pana in septembrie, cel tarziu octombrie sau ceva de genu' si vezi ce zice, ii amintesti despre optiunile tale si vezi ce iti va raspunde...sau zii ca vrei la anumite ferme.
sper asa sa fie si multumesc pentru sfat, am sa tin cont. te salut!

#835
Slymar_1990

Slymar_1990

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 02.02.2014
Pleaca cineva din Iasi saptamana viitoare la ferma de fazani David&Sons din Buckinghamshire? Este vorba de 2 persoane. Daca vedeti acest post as vrea sa ma contactati la nr. 0751918286. Am fost contactat ieri de D-l Barbacaru si trebuie sa ajung si eu la aceasta ferma

#836
bogdan198522

bogdan198522

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 23.06.2014
salutare all..... pleaca cineva pe 2-iulie la ferma staples?

#837
Bianca201

Bianca201

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 24.06.2014
Buna ,
M-ar putea ajuta cineva cu informatii refereritoare la adresa agentiei Hops din Iasi si programul de lucru al reprezentantilor de acolo? Astept un raspuns cat de curand posibil!
Va multumesc anticipat !

#838
Bianca201

Bianca201

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 24.06.2014
Buna ,
M-ar putea ajuta cineva cu informatii refereritoare la adresa agentiei Hops din Iasi si programul de lucru al reprezentantilor de acolo? Astept un raspuns cat de curand posibil!
Va multumesc anticipat !

#839
bogdan198522

bogdan198522

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 23.06.2014
buna... Este doar un singur reprezentant Hops in Romania pe numele de Alexandru Barbacaru,baga si tu numele lui pe google si ti se da si adresa si nr de tel....

#840
Onuts92

Onuts92

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 28.06.2014
Salutare , a mai fost cineva la Castleton Farm shop LAURENCEKIRK in Scotia_ sau merge cineva anul acesta?!

#841
Larsson85

Larsson85

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 29.06.2014
Salutare....cine merge la TW BUSBY&SON...eu trebuie sa fiu acolo pe 16 iulie iar plecarea o fac de pe Otopeni....daca mai sunteti pt acest drum....astept un semn aici....numai bine

#842
zminesmiley

zminesmiley

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 14.05.2014

View Postmirelazarnescu, on 22 mai 2014 - 22:30, said:

Buna,am si eu o intrebare privind firma de recrutare YSIIEA.Are cineva cunostinte despre ea,este serioasa.Am inteles ca este infiintata in 2013,deci nu cred ca a plecat pana acum cineva prin ea,dar totusi daca stie cineva ceva despre ea as dori sa mi comunice si mie.Am discutat la tel cu un reprezentant,urmeaza sa trimit actele ptr dosar,dar as vrea sa stiu cateva lucruri despre ea inainte de toate.Va multumesc!
salut, zi-mi si mie te rog, ce ai facut i plecat prin compania asta pana la urma, ce poti sa-mi zici despre ei, sunt seriosi?am primit si eu o oferta chiar acum, ce sa fac sa ma incurc cu ei? sau poate sa ma ajute cineva cu un sfat, va rog!

dar despre D-l Barbacaru, exista cineva care a avut contract in agricultura si a fost pus in asteptare si apoi sunat pentru a i se oferii un contract la depozit,este cineva in situatia asta?

#843
Skazzy

Skazzy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 28.01.2009
Wow, as fi si eu interesat de un astfel de contract, insa ciudat, totusi,daca ai lucrat in agricultura prin Hops si acum tot de la ei iti dau oferta pt. altceva...

In privinta Hops-ului, ca despre el este si thread-ul, cei care ati avut tangente cu acest domn/firma, va rog sa-mi spuneti daca pt. inscriere trebuie sa ma duc direct la sediu, sau e suficient sa trimit un email in acest sens. Anul asta stiu ca e pierdut, insa macar pt. anul care vine sa obtin informatiile necesare in vederea inscrierii.

#844
dumitrescu46

dumitrescu46

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 15.03.2009
A fost cineva prin Concordia la ferma "Water Lane Farm" din Chegworth Harrietsham Maidstone Kent, ME17 1DE la cules de mere??E o ferma serioasa?cum sunt conditiile?
De asemenea cum este la culesul merelor? este mai "usor" decat la culesul celorlalte fructe?
Multumesc.

#845
lore12

lore12

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 09.07.2014
dintre cei care au fost la urgente a plecat cineva?

#846
zminesmiley

zminesmiley

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 14.05.2014

View Postlore12, on 09 iulie 2014 - 11:43, said:

dintre cei care au fost la urgente a plecat cineva?
da, am vorbit eu cu anumite persoane si li s-au oferit contracte....stiu doar ca trebuie sa incerci sa-l contactezi, demonstreaza-i ca esti interesat,zic...bafta

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate