Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

HOPS...Anglia ferma agricultura

- - - - -
  • Please log in to reply
1067 replies to this topic

#1063
ionut86s

ionut86s

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 29.04.2016
Bună ziua! Vreau și eu câteva păreri despre munca în agricultură în Marea Britanie. Pe 30 mai trebuie să merg în Scotia la capsuni si zmeura. Multumesc!

#1064
SirAllin

SirAllin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 22.03.2014

View Postionut86s, on 29 aprilie 2016 - 17:45, said:

Bună ziua! Vreau și eu câteva păreri despre munca în agricultură în Marea Britanie. Pe 30 mai trebuie să merg în Scotia la capsuni si zmeura. Multumesc!


O locatie mai exacta? tine mult de noroc in ce ferma nimeresti, iar sansele sunt sensibil egale. Multa bafta !

#1065
Steliannicorici86

Steliannicorici86

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 06.05.2016
Salutare tuturor, primul meu post...desi citesc forumul de cativa ani buni:D
Am aplicat si eu,dupa ce am citit aici, direct PE site-ul concordia, era doar un singur post, de pe 06.06-18.08, marti am interviu online, nu cred sa am probleme,ma descurca destul de bine cu engleza, intrebarea mea e,poate a mai trecut cineva prin asta, merita pt doar doua luni? Daca refuz locul si cer altul pe o peeioada mai mare?

#1066
madabz

madabz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 05.11.2011

View PostSteliannicorici86, on 06 mai 2016 - 17:06, said:

Salutare tuturor, primul meu post...desi citesc forumul de cativa ani buni:D
Am aplicat si eu,dupa ce am citit aici, direct PE site-ul concordia, era doar un singur post, de pe 06.06-18.08, marti am interviu online, nu cred sa am probleme,ma descurca destul de bine cu engleza, intrebarea mea e,poate a mai trecut cineva prin asta, merita pt doar doua luni? Daca refuz locul si cer altul pe o peeioada mai mare?

Esti la Leasketty Farm din Dunning (Perth) ?

#1067
Steliannicorici86

Steliannicorici86

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 06.05.2016
Acolo ar trebui sa merg, dar cred ca am sa refuz,din c'è am citit PE la bulgari nu merita doar pt doua luni, cica se fac ore putine

#1068
madabz

madabz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 05.11.2011

View PostSteliannicorici86, on 16 mai 2016 - 16:24, said:

Acolo ar trebui sa merg, dar cred ca am sa refuz,din c'è am citit PE la bulgari nu merita doar pt doua luni, cica se fac ore putine


Eu sunt la Leadkety. VIn de 3 ani pe aici si am fost multumita

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate