Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

Perdele si draperii

- - - - -
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
Cine stie cam pe unde prin iasi sunt magazine de perdele? Eventual zona alexandru-dacia-gara-pacurari etc. Nu caut magazine superdichisite, ci in care sa gasesc perdele la preturi democratice :P

#2
solitudes

solitudes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,573
  • Înscris: 07.03.2007
era unu pe liniile de tramvai cum mergi de la piata unirii spre teatru .. pe partea drepata , cam pe la mijloc..
sper sa mai fie , ca nu am mai fost de un an pe acolo:)

Edited by raduk, 13 December 2009 - 13:09.
citarea inutilă a postului precedent


#3
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
am rezolvat-o. sper sa ajute si pe altii. am fost mai intai in siraj, atras de ceea ce spunea o cunostinta cum ca gasesti marfa acceptabila la bani putini. Ceea ce nu prea a fost adevarat, multa mizerie pe acolo, marfa putina la ce ma interesa (si de proasta calitate) etc.  Cand am vazut asta, am bagat undeva sirajul, m-am dus la un magazin pe care il stiam din vedere (ioana parca se numeste e in parcarea de la minerva in alexandru) si am gasit niste perdele de bucatarie cum imi placeau.  si nici nu au fost scumpe 22 lei metru liniar

#4
adris1919

adris1919

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,114
  • Înscris: 10.10.2006
maximus, te-ai fi dus tu la siraj, insa magazinul de perdele este exact vis-a-vis de siraj. Si nu e unul, sunt vreo 3. Asta pentru cine o mai avea nevoie.
Stima!
Adi.

#5
eskkkalibur

eskkkalibur

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 07.01.2009
Salut!
Magazin de perdele ?Cui ii trebuie
Tocmai ne-am mutat in bucuresti si nu stiam nici un magazin de perdele ca aici e o jungla cu masini in loc de copacii.
Noi am rezolvat problema pe internet pe perdeledraperi.ro  Ne-au ajutat de la A la Z.Eu va recomand internetul.
De ce sa va deplasati la magazin de perdele cand vin ele la voi ?
Parerea mea.

Attached Files



#6
cocohym

cocohym

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 08.12.2009
Probabil cineva ar trebui sa inchida topicul ca e reclama clar si nici nu raspunde nimeni,

Si pe langa acest lucru, multa lume care inca gindeste prefera sa mearga la magazin sa-si aleaga modelul/culoarea decit sa se trezeasca cu modelul diferit sau culoarea din rosie sa fie roz sau visinie

Norocul vostru e ca fitele sint la moda

#7
autom2

autom2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,559
  • Înscris: 26.01.2007
Ce tie-e si cu foametea asta............ :eek:

Brusc apar oamani care s-au mutat in Bucuresti, au cumparat mobila cu o reducere extrarodinara...........si toti vor sa faca publica chestia asta....

#8
abancor

abancor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,088
  • Înscris: 07.07.2006
Eu am luat de la Decorin, au un magazin mic, pe Stefan cel Mare, in blocul de linga stadionul Dinamo. Sint acolo de peste 15 ani, am mai cumparat de la ei si in 97, si in 2000 (pentru alte locuinte). Cine e in cautari sa ii treaca pe lista si sa le faca o vizita, au marfa foarte misto si o vinzatoare veche in bransa (daca o nimeriti, nu vreau sa ii dau numele aici) care stie ce face. Lucreaza foarte bine, ma refer inclusiv la montajul la domiciliu, si au si serviciu de curatire (nu ca ar fi o premiera, dar e bine de mentionat). Sinele sint design propriu, brevetat. www.ALA-BALA-PORTOCALA.ro

Edited by raduk, 13 December 2009 - 13:29.
link extern


#9
abancor

abancor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,088
  • Înscris: 07.07.2006
Care e problema cu linkul? Parca pe aria asta se pot face recomandari.

#10
raduk

raduk

    Instalatorul de Iași

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,330
  • Înscris: 30.09.2007
Problema este că link-ul postat de tine era unul extern, ba mai mult, comercial, iar astfel de link-uri nu sînt acceptate nici măcar pe această arie. :peacefingers:

#11
ambient

ambient

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 22.02.2007
Ce Gluma- DECORIN sunt niste mega tepari, au materiale ce le gasesti in alta parte la jumate de pret si figuri  de nu se poate.  Am vrut sa fac la apartament ceva si au zis ca nu au timp de prostii (aveam 3 camere de facut) ca fac doar vile si cartiere rezidentiale.  daca vreti perdele de 5 milioane/metru si sa fiti tratati aiurea duceti-va.

#12
bandreyi9

bandreyi9

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 10.01.2007

 ambient, on 21st January 2011, 17:59, said:

Ce Gluma- DECORIN sunt niste mega tepari, au materiale ce le gasesti in alta parte la jumate de pret si figuri  de nu se poate.  Am vrut sa fac la apartament ceva si au zis ca nu au timp de prostii (aveam 3 camere de facut) ca fac doar vile si cartiere rezidentiale.  daca vreti perdele de 5 milioane/metru si sa fiti tratati aiurea duceti-va.
Daca inca nu ai reusit sa iti gasesti , incearca pe Dorobantilor ,intre Ambasada Turca si ASE

Edited by bandreyi9, 22 January 2011 - 20:47.


#13
zozo_aprila

zozo_aprila

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 01.10.2009
mda ... eu am dat o raita prin magazine de profil sa ne facem o idee apoi ne-am dus singurei la mega shop-ul en-gros din Bucuresti cu nume de continent ... sau ma rog, chiar la iesire si am cumparat perdele si draperii mai mult decat ok la pret. Insa partea cea mai nasoala este ca mi s-a pus pata pe un soi de model de maldovane la draperie si nu gasesc niciunde o idee de croiala ... HELP!!!! daca stie cineva, il rog sa-mi lumineze si mie mintea (cu modelul clasic de maldovan) si apoi adaptez eu. :helpsmilie:

#14
annaeth

annaeth

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 11.04.2007
Perdelele schimba complet imaginea camerei si cred ca o calitate buna a perdelelor este esentiala desi calitatea implica si un pret mai mare. O perdea romana este intotdeauna potrivita unei locuinte clasice dar si unei locuinte moderne.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate