Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k
 Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...
 Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro
 Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...
 

manual olympus c4000

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
radu000

radu000

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,316
  • Înscris: 19.01.2004
poate cineva sa ma ajute cu manualul (format electronic) la camera asta eventual in romaneste? sau unde (la ce adresa) o pot gasi?
poate fi folosit manualul de la un model asemanator si care?

multumesc!

#2
Rigid Aurel

Rigid Aurel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,564
  • Înscris: 14.07.2004
O sa fii surprins cand iti spun ditamai coincidenta. Gasesti chiar pe SITUL OLYMPUS
Si mai zici sa nu credem in predestinare si alte superstitii dintr-astea.
P.S. Acum pt. curiozitatea noastra, tu ai cautat undeva inainte sa intrebi?

#3
radu000

radu000

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,316
  • Înscris: 19.01.2004
@Rigid Aurel

multumesc pentru ajutor.
am cautat pe tot felul de site-uri olympus din europa (scrise in tot felul de limbi pasaresti). pe cel din america nu intrasem.  

p.s. stii cumva daca se pot gasi manuale in romaneste pentru olympus (pentru cineva in relatii nu tocmai bune cu engleza/franceza/germana/spaniola)?

#4
Rigid Aurel

Rigid Aurel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,564
  • Înscris: 14.07.2004
MGT Educational e firma care importa Olympus. Incearca pe site-ul lor, dar ma indoiesc.

#5
gallax

gallax

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 632
  • Înscris: 27.07.2004
Sau mergi la un magazin care vinde acelasi model de aparat si vezi daca iti pot imprumuta un manual in romana (sunt obligati de lege sa aiba manual in romana, si de cele mai multe ori sunt niste foi scoase la imprimanta care merg trase la xerox fara pb).

#6
Rigid Aurel

Rigid Aurel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,564
  • Înscris: 14.07.2004
Problema e ca modelul este discontinued si e putin probabil sa mai gaseasca la noi. Cu toate ca am vazut de curand un C-725 care e mai vechi decat C4000, ca sa nu mai zic de un Sony Mavica de 1Mp interpolat la 35milioane, Flanco Carrefour. Grabiti-va!

#7
radu000

radu000

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,316
  • Înscris: 19.01.2004
am rezolvat oarecum problema adica am luat legatura cu cei de la mgt educational (thanks Rigid Aurel) care mi-au trimis un quick start guide (7 pagini) pe mail in romaneste bun pentru inceput.

Edited by radu000, 02 February 2005 - 13:16.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate