Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pe la voi cum mai merg dezmembrar...

Ce sisteme audio ați avut la masi...

Foisor - noi reglementari

Recomandare telefon preț 300...
 La Multi ani de ziua noastra a tu...

EURO 24 - Primul meci: Romania - ...

Bicicleta eliptica

Aer conditionat Vortex 9000/12000...
 Curatare tigaie

Alegere SPC sau parchet laminat -...

Sfat achizitie masina SH

Foloseste cineva radar?
 Extreme cuponing este adevarata e...

Cum de le convine unora sa cumper...

Vanzatorul mașinii a plecat ...

RCA majorat in Bucuresti si Ilfov
 

Rezultate alegeri

- - - - -
  • Acest subiect este blocat Acest subiect este blocat
827 răspunsuri în acest subiect

#91
mihaibo

mihaibo

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 2.203
  • Înscris: 12.07.2005

 twitterfire, on Nov 30 2008, 17:41, said:

Uite și mărețul imn electoral al PSD:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/jzMM2DqZp7I?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Ce panarame. :D Ce distruși. :D


DA inteleg ca preferi acest gen: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/arH3kIzACQY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#92
AMDG

AMDG

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 17.091
  • Înscris: 23.01.2007

 twitterfire, on Nov 30 2008, 15:35, said:

Acum o zic clar: ăia care nu se duc la vot sunt de-a dreptul inconștienți.

Sa fim seriosi - ultimii 4 ani puterea a fost si asa impartita - la fel va fi si acum  :rolleyes:

#93
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 7.889
  • Înscris: 08.10.2006
De ce nu mai prinde PRM parlamentul?  :angry: Cum e posibil asa ceva? Sa intre ungurii, dar nu si Vadim? Daca va fi asa, nu vom mai avea cine sa-i tina din scurt pe unguri si o sa-si faca de cap! Parca-i vad iar jucand pe masa cu pesedeii! La nivelul asta preferam sa fi luat liberalii 20% numai sa nu mai intre UDMR! In astia 4 ani n-au facut nimic la ministerele pe care le-au condus!

#94
fanariotul

fanariotul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 22.138
  • Înscris: 27.03.2003

 duculeana, on Nov 30 2008, 17:54, said:

Parca-i vad iar jucand pe masa cu pesedeii!
Bai Schumacher, ungurii n-au avut nici un minister pe vremea PSD. Stiau cine-i stapanul pe vremea aia.  :D  

Ii mai ajuta Hrebe cu cate o padure de taiat, nu erau ministri cu acte in regula ca acum, sa si le ia singuri.  :lol:

#95
Petrache_Lupu

Petrache_Lupu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.314
  • Înscris: 31.10.2005

 duculeana, on Nov 30 2008, 17:54, said:

De ce nu mai prinde PRM parlamentul?  :angry: Cum e posibil asa ceva? Sa intre ungurii, dar nu si Vadim? Daca va fi asa, nu vom mai avea cine sa-i tina din scurt pe unguri si o sa-si faca de cap! Parca-i vad iar jucand pe masa cu pesedeii! La nivelul asta preferam sa fi luat liberalii 20% numai sa nu mai intre UDMR! In astia 4 ani n-au facut nimic la ministerele pe care le-au condus!
Dar de ce te zvarcolesti asa, micule peremist? Lasa sa stea Veceul Pestilential pe bara si sa scrie nu stiu ce chestii tot zice el ca-i rapesc noptile. Eu sper nu numai sa nu prinda parlamentul, dar sa infunde si puscaria pentru cat a spurcat de 30 de ani incoace.

#96
mihaibo

mihaibo

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 2.203
  • Înscris: 12.07.2005
Pupingcuristu sef incepe sa aiba deja halucinatii:


Urcăm: votați, votați, votați!

Vreți un exemplu de român ca voi, adică bun de gură, isteț, putred de umor și LUCID? Iată-l: Ioan T. Morar.
Traian Ungureanu
30 Noi 2008 Traian Ungureanu

Traian Ungureanu
El a rezumat perfect adevărul care ne așteaptă în caz de victorie a PSD, adică de neprezentare a electoratului PD-L: Năstase, Ministrul Justiției! Bravo, Bijule, bravo I.T. Morar! De asta avem nevoie: de oameni la vot. Asta e miza: dacă vreți o țară cu oameni normali la guvernare, mergeți la vot! Cealaltă variantă nu există, într-o țară deschisă spre oamenii ei: guvern PSD! La ce bun? Și al cui bun? Al lor? E limpede: nu poți face treabă în România cu partidul care a desființat România modernă! Cu cine să mergi înainte? Cu penali și cu miliardari analfabeți? Câte diplome are Mazăre? Câte vrea și tocmai asta e problema! Meritul celor care știu și pot va fi suprimat și disprețuit.

Ieșiți la vot! Dacă ieșiți, bateți PSD! Nu e puțin lucru! E viitorul care începe din 30 noiembrie seara și se ocupă de copiii voștri! Direcția e bună: votul PSD a început să scadă și votul PD-L urcă. Mai e un pic. Ieșiți din case, veniți de pe Valea Prahovei! Votați, până feriți justiția de Năstase și banii din cont de impozitul de 25%!

:roflmaofast: :roflmaofast: :roflmaofast:  

Ce sa zic: Sa urcati tot asa! :OK:

#97
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 7.889
  • Înscris: 08.10.2006

 fanariotul, on Nov 30 2008, 17:59, said:

Bai Schumacher, ungurii n-au avut nici un minister pe vremea PSD. Stiau cine-i stapanul pe vremea aia.  :D  

Ii mai ajuta Hrebe cu cate o padure de taiat, nu erau ministri cu acte in regula ca acum, sa si le ia singuri.  :lol:
Sper sa-i tina-n lesa Baselu si PD-L.  :thumbup: Sa nu-i mai aud cu autonomia si alte vrajeli de-astea. Mai bine cu "draga Stolo" premier, pare omul care nu accepta compromisuri si nu umbla cu jumatati de masura!

#98
irinuca8082

irinuca8082

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 1.985
  • Înscris: 04.03.2007

 duculeana, on Nov 30 2008, 18:04, said:

Sper sa-i tina-n lesa Baselu si PD-L.  :thumbup: Sa nu-i mai aud cu autonomia si alte vrajeli de-astea. Mai bine cu "draga Stolo" premier, pare omul care nu accepta compromisuri si nu umbla cu jumatati de masura!

ma gandeam initial sa te trimit sa te inneci in mare. insa, imposibil din nefericire, bostanul fiind gol, pluteste.

Editat de irinuca8082, 30 noiembrie 2008 - 18:17.


#99
galeo

galeo

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Mesaje: 14.412
  • Înscris: 15.04.2006

 romaximusro, on Nov 30 2008, 16:18, said:

imi fac cruce si dau dracului tara asta de dobitoci daca iese psd-ul din nou. Iarasi ne intoarcem in evul mediu :(
nu stiu ce te mira, majoritatea celor de peste 50 ani ,mai ales cei de la tara, nu stiu sa voteze decat cu PSD,asta e

#100
add2005

add2005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.046
  • Înscris: 28.05.2006

 galeo, on Nov 30 2008, 18:20, said:

nu stiu ce te mira, majoritatea celor de peste 50 ani ,mai ales cei de la tara, nu stiu sa voteze decat cu PSD,asta e
Nimica inca pentru ora 18 ?
Sa vedem cum afecteaza votul meu sondaju :) sper la o rasturnare de situatie :P

#101
galeo

galeo

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Mesaje: 14.412
  • Înscris: 15.04.2006
pe cine va mai injura Gadea cu invitatii sai acum,sau se va inchide aceasta emisiune, si se vor da cantece patriotice pentru tovarasul Voiculescu

#102
irinuca8082

irinuca8082

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 1.985
  • Înscris: 04.03.2007
care mai e scoru'?

#103
mihaibo

mihaibo

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 2.203
  • Înscris: 12.07.2005
ora 17.00



Camera Deputaților: psd -37,9 pdl -29,8 pnl -20,1
Senat: psd -37,6 pdl -29,8 pnl -19,9
(CCSB)

#104
fanariotul

fanariotul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 22.138
  • Înscris: 27.03.2003

 galeo, on Nov 30 2008, 18:24, said:

pe cine va mai injura Gadea cu invitatii sai acum,sau se va inchide aceasta emisiune, si se vor da cantece patriotice pentru tovarasul Voiculescu
Abia astept sa urmaresc emisiunea.  :thumbup:

Stii la cat incepe ?  :D

 duculeana, on Nov 30 2008, 18:04, said:

Sper sa-i tina-n lesa Baselu si PD-L.  :thumbup:

Mai bine cu "draga Stolo" premier, pare omul care nu accepta compromisuri si nu umbla cu jumatati de masura!
Dap, ii tine Baselu in lesa la fel ca in 2004; e in stare sa-i pupe picioarele lui Voiculescu, again, doar ca sa nu mearga sa dea cu subsemnatul la DNA.  :lol:

#105
Morticia

Morticia

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.885
  • Înscris: 05.05.2005
Mda, toti spera sa iasa electoratul de dreapta la vot. Totusi, de ce ar face-o? Cu cine sa voteze? Atata timp cat nu exista partide de dreapta in Romania e clar ca oamenii astia vor sta in casa.
Pana la ora asta nu am votat si nu prea am de gand. Pentru ce? Schema cu "iesiti la vot sa nu castige PSD" am mai vazut-o odata.

Si multi au iesit la vot. Si nu a castigat psd-ul. Cu ce ne-au rasplatit pentru asta? Cu 4 ani de circ, hotie, minciuna. Unde sunt tepele din Piata Victoriei? Unde sunt coruptii? De ce nici un partid nu a mai pus anticoruptia pe tapet in campanie? Asa ca ma intreb, chiar conteaza cine castiga?

#106
irinuca8082

irinuca8082

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 1.985
  • Înscris: 04.03.2007

 Morticia, on Nov 30 2008, 18:30, said:

Mda, toti spera sa iasa electoratul de dreapta la vot. Totusi, de ce ar face-o? Cu cine sa voteze? Atata timp cat nu exista partide de dreapta in Romania e clar ca oamenii astia vor sta in casa.
Pana la ora asta nu am votat si nu prea am de gand. Pentru ce? Schema cu "iesiti la vot sa nu castige PSD" am mai vazut-o odata.

Si multi au iesit la vot. Si nu a castigat psd-ul. Cu ce ne-au rasplatit pentru asta? Cu 4 ani de circ, hotie, minciuna. Unde sunt tepele din Piata Victoriei? Unde sunt coruptii? De ce nici un partid nu a mai pus anticoruptia pe tapet in campanie? Asa ca ma intreb, chiar conteaza cine castiga?

si cica barbatii au iq superior. right.  -_-

#107
sorin520

sorin520

    OM

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 2.572
  • Înscris: 05.09.2008

 irinuca8082, on Nov 30 2008, 18:34, said:

si cica barbatii au iq superior. right.  -_-



Aiurea !
Au logica! sau ratiune?

#108
Mig VWFan

Mig VWFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.336
  • Înscris: 01.12.2005
& "Hai pesede, hai pesede... cea mai mareeee valoaareee" $$$$$$$$

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate