Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?

Care din urmatoarele optiuni este...

Distante etrieri
 Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...

Problema droguri

Soldat gradat profesionist - dipl...
 Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...

Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil
 Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel
 

Compatibilitate CatiaV5 R16 si R17 cu Fujitu- Siemens

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
cornelpac

cornelpac

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 23.01.2007
Salut uite mi-am cumparat si eu un laptop Fujitu-Siemens aveam Windous XP pus pe el, si am avut cateva probleme cu el, defapt cu Catia mai mult. Am instalat Catia V5 R16 si a mers doar ca dupa 5 minute de utiklizare mi se blocheaza si trebuie sa ii dau restart acelasi lucru si cu Catia V5 R17. Culmea ii ca am mers cu laptopul sa mi-l shimbe si acelasi lucru sa intamplat si pe laptopul nou. Poate cineva sa imi zica si mie dc ??? Ce laptop imi recomandati ???? Ce trebuie sa aiba un laptop ca Catia sa fie compatibil????

Edited by ploiesteanu, 05 November 2008 - 21:45.


#2
robertplant

robertplant

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.07.2009

View Postcornelpac, on 5th November 2008, 22:30, said:

Salut uite mi-am cumparat si eu un laptop Fujitu-Siemens aveam Windous XP pus pe el, si am avut cateva probleme cu el, defapt cu Catia mai mult. Am instalat Catia V5 R16 si a mers doar ca dupa 5 minute de utiklizare mi se blocheaza si trebuie sa ii dau restart acelasi lucru si cu Catia V5 R17. Culmea ii ca am mers cu laptopul sa mi-l shimbe si acelasi lucru sa intamplat si pe laptopul nou. Poate cineva sa imi zica si mie dc ??? Ce laptop imi recomandati ???? Ce trebuie sa aiba un laptop ca Catia sa fie compatibil????


Tip procesor Intel Core 2 Duo  
Model procesor T9400  
Frecventa procesor  2530 MHz
FSB 1066 MHz
Cache L2 6144 KB
Diagonala  17 inch
Tip display WUXGA  
Rezolutie  1920 x 1200 pixeli
Producator Chipset Video nVidia  
Chipset video nVidia GeForce 260M GTX  
Capacitate memorie video  1024 MB
Tip memorie video Dedicata

Cam pe aici este o configuratie buna. Clevo M570TU. Se gaseste in Romania.

#3
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,207
  • Înscris: 08.12.2006

View Postcornelpac, on 5th November 2008, 22:30, said:

Salut uite mi-am cumparat si eu un laptop Fujitu-Siemens aveam Windous XP pus pe el, si am avut cateva probleme cu el, defapt cu Catia mai mult. Am instalat Catia V5 R16 si a mers doar ca dupa 5 minute de utiklizare mi se blocheaza si trebuie sa ii dau restart acelasi lucru si cu Catia V5 R17. Culmea ii ca am mers cu laptopul sa mi-l shimbe si acelasi lucru sa intamplat si pe laptopul nou. Poate cineva sa imi zica si mie dc ??? Ce laptop imi recomandati ???? Ce trebuie sa aiba un laptop ca Catia sa fie compatibil????
Ce placa grafica ai si daca ai instalat ultimele drivere. Catia face probleme pe placile ATI, am mai intalnit probleme de compatibilitati pe aceste placi.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate