Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?
 Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...
 Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy
 ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație
 

Zapp Z910i

- - - - -
  • Please log in to reply
203 replies to this topic

#55
bogdanan

bogdanan

    devoted SoftNews member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 02.04.2004
si la z810 cate luni au trecut pana a aparut...

#56
adsoofmelk2003

adsoofmelk2003

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 353
  • Înscris: 25.12.2007
am fost vineri la magazinul zapp de pe Stefan cel Mare. oamenii draguti si foarte serviabili. referitor la noul telefon, daca inainte de Craciun erau foarte entuziasti si il prezentau ca o lansare recenta ( cateva saptamani, maxim o luna) de data asta nu mai erau atat de optimisti...sincer nu cred ca se va lansa foarte curand...ori nu a trecut de testele preliminarii, ori sunt bug-uri la el...nu stiu. insa e ciudat ca un terminal sa existe la angajati de mult timp si sa nu fie lansat pentru public intr-o perioada in care exista cerere si dupa ce zapp promitea noutati si lansari cat mai dese....vom vedea

#57
bogdanan

bogdanan

    devoted SoftNews member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 02.04.2004
mergand e principiul ca istoria se repeta, mai sunt putine luni (comparativ cu z810)

#58
adsoofmelk2003

adsoofmelk2003

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 353
  • Înscris: 25.12.2007
a sunat azi la serviciul clienti. se pare ca februarie va fi luna norocoasa pt lansarea lui z910i....ce inseamna asta? posibila lansarea de date de la romtelecom in aceeasi perioada...sau la rds....
sa speram ca z910i va veni cu optiuni de date si voce mai bune....si cu YM:)

#59
bogdanan

bogdanan

    devoted SoftNews member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 02.04.2004
februarie ce an?
sorry, dar nu m-am putut abtine

#60
clptl

clptl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 190
  • Înscris: 28.01.2005
dragilor, trebuie sa va contrazic: z910i are modem ev-do. cine-i din buc si vrea sa se joace pe al meu sa-mi dea un PM...

#61
adsoofmelk2003

adsoofmelk2003

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 353
  • Înscris: 25.12.2007

View Postclptl, on Feb 10 2009, 10:21, said:

dragilor, trebuie sa va contrazic: z910i are modem ev-do. cine-i din buc si vrea sa se joace pe al meu sa-mi dea un PM...

au inceput deja sa se dea z910 ? am intrebat din nou astazi....se pare ca in februarie anul acesta vor fi disponibile pentru toata lumea...sa vedem

#62
clptl

clptl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 190
  • Înscris: 28.01.2005
pai si nu santem in februarie?  :rolleyes:

#63
Alexutz_C

Alexutz_C

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 526
  • Înscris: 16.06.2004
Yup, are EV-DO are si un mail foarte destept care merge impecabil si stie si de atach. De asemenea browserul e ok. Mie imi place foarte mult telefonul si in combinatie cu netul de la zapp chiar merita. YM-ul de asemenea e foarte misto integrat.

Edited by Alexutz_C, 11 February 2009 - 19:29.


#64
adsoofmelk2003

adsoofmelk2003

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 353
  • Înscris: 25.12.2007

View PostAlexutz_C, on Feb 11 2009, 19:26, said:

Yup, are EV-DO are si un mail foarte destept care merge impecabil si stie si de atach. De asemenea browserul e ok. Mie imi place foarte mult telefonul si in combinatie cu netul de la zapp chiar merita. YM-ul de asemenea e foarte misto integrat.

e deja la vanzare?

#65
clptl

clptl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 190
  • Înscris: 28.01.2005
mailul merge, nu impecabil dar merge. mie imi truncheaza mesajele mai lungi. asta n-at fi o problema, alertele merg bine. mess ok, voip (defapt este un fel de call back voip - call friend, suna intr-nu server care-l suna p-ala, se baga in lista lui si face legatura la tine) ok. browserul nu imi place deloc. se numeste openwave browser si in afara de afisare, si aia vai de ea nu stie nimic. altceva... se aude mai bine, bateria tine putin (poate din cauza ca l-am cam butonat ceva..) card de memorie vine cu 1 gb, am testat cu 4gb - merge, blutut ok, tastatura frumoasa, m-am obisnuit repede. o sa caut alpicatii brew sa vad daca pot baga pe el...

#66
Alexutz_C

Alexutz_C

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 526
  • Înscris: 16.06.2004
Hmm mie dintre toate telefoanele de la tzap mi se pare ca are o baterie foarte buna, mai ales daca bultutul sta conectat tot timpul la o casca. Open wave e intradevar enervant dar poti sa navighezi si sa iti afiseze mai toate siteurile fata de celalte browsere de pana acum de pe celalate telefoane care erau foarte limitate. Insa mai e de lucrat nitel la el ca e plin de bug-uri.

Edited by Alexutz_C, 12 February 2009 - 12:42.


#67
noradatv

noradatv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 03.10.2004
Pe zapp.ro apare pe front page insa nu sunt preturi si nu e nici pe zapp compliment

#68
cyberdog

cyberdog

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 31.01.2006

View Postnoradatv, on Feb 12 2009, 14:44, said:

Pe zapp.ro apare pe front page insa nu sunt preturi si nu e nici pe zapp compliment
Daca te uiti atent vei gasi si preturile. Pe Compliment nu este afisat, ai dreptate. Sa speram ca va fi disponibil si pe puncte...

#69
Alexutz_C

Alexutz_C

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 526
  • Înscris: 16.06.2004
Hehe, din reclama am observat ca browserul suporta youtube. Foarte tare frate! :D

#70
clptl

clptl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 190
  • Înscris: 28.01.2005
mobile youtube mai exact, merge bine, se incarca repede.

#71
taricean

taricean

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 16.01.2007
Am si eu o intrebare? Cum imi schimb mesajul de status din Yahoo Messenger? Acu scrie ca e "on my Zapp E@sy". Are cineva idee?

#72
VladySMS

VladySMS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 16.06.2006

View Posttaricean, on Feb 13 2009, 19:52, said:

Am si eu o intrebare? Cum imi schimb mesajul de status din Yahoo Messenger? Acu scrie ca e "on my Zapp E@sy". Are cineva idee?

Nu se poate modifica, încă. S-ar putea să schimbe asta, pe viitor. Ah, și nu poți apărea nici invizibil.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate