Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

Firma ridicare autoturisme Brasov

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
octa74

octa74

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 10.11.2006
Salut,
Stie careva numarul de telefon al firmei care ridica autoturismele parcate ilegal din Brasov? (daca exista).
In fata curtii mele parcheaza tot felul de masini desi sunt puse clar semne cu oprirea interzisa, si ma gandeam ca poate asa se mai astampara.
Multumesc.

#2
khazar

khazar

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 878
  • Înscris: 30.03.2006

 octa74, on Sep 29 2008, 15:19, said:

Salut,
Stie careva numarul de telefon al firmei care ridica autoturismele parcate ilegal din Brasov? (daca exista).
In fata curtii mele parcheaza tot felul de masini desi sunt puse clar semne cu oprirea interzisa, si ma gandeam ca poate asa se mai astampara.
Multumesc.
Suna la politie si zi-le ca iti blocheaza accesul. Teoretic sunt obligati sa vina si cel putin sa-i amendeze pe respectivi, daca nu au contract cu o firma de ridicari.

#3
octa74

octa74

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 10.11.2006

 khazar, on Sep 29 2008, 16:40, said:

Suna la politie si zi-le ca iti blocheaza accesul. Teoretic sunt obligati sa vina si cel putin sa-i amendeze pe respectivi, daca nu au contract cu o firma de ridicari.
Am sunat si la politie, si la politia comunitara, dar nu au masini, au alte prioritati. Daca ar fi o firma de ridicat auto, ei ar fi direct interesati, ca iau o gramada de bani pe chestia asta.

#4
Rigips

Rigips

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,075
  • Înscris: 21.02.2005

 octa74, on Sep 29 2008, 15:19, said:

Salut,
Stie careva numarul de telefon al firmei care ridica autoturismele parcate ilegal din Brasov? (daca exista).
In fata curtii mele parcheaza tot felul de masini desi sunt puse clar semne cu oprirea interzisa, si ma gandeam ca poate asa se mai astampara.
Multumesc.
Nu te-ai gandit ca poate e bine intai sa-i previi in vreun fel? Mai ales daca este vorba de masini diferite care ajung pe acolo pt. vreo institutie ceva? Ce vina au (si ei) ca nu au unde sa parcheze in alta parte?
Daca este vorba de aceeasi persoana in mod constant, atunci e alta treaba.

Firma respectiva stiu ca are "parcul auto" parca undeva pe str. Carierei (cred ca unde este noul cap de linie al troleelor din Bartolomeu si biroul de accidente usoare...) - am vazut un indicator de pe lunga, in drept cu str. carierei, pe care scria "spre parcarea cu auto ridicate, sau ceva de genul asta".

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate