Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum e sa locuiești la ultimu...

Huawei pura 70

Notele de subsol sa inceapa de la...

Termoizolare elevație interior
 Timpi asteptare in contract de tr...

Parere amenajare/loc disponibil u...

Producatori/masini care nu sunt f...

Ventilator perete
 Simbol "bec aprins" tele...

Oakley - recomandare site pt oche...

Aer conditionat racire A+++/A++

Problema umiditate AC
 Propuneri pentru imbunatatirea pr...

Conectarea la internet a Centrale...

recomandare ups si surge protector

La multi ani @2Unlimited!
 

combina frigorifica care sa indeplineasca multe criterii

- - - - -
  • Acest subiect este blocat Acest subiect este blocat
1 răspuns la acest subiect

#1
armaghedon_now

armaghedon_now

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 159
  • Înscris: 23.01.2007
Caut de mult timp si am obosit, asa ca acum va intreb. Unde gasesc o combina frigorifica care sa intruneasca urmatoarele criterii:
- frigiderul sa aiba peste 240 litri si rafturile reglabile sa fie din sarma
- congelatorul sa aiba 2 cel mult 3 sertare (dar sa fie toate sertare nu ca la Arctic sau altele la care cel de sus nu-i sertar e un raft cu capac), iar toate sertarele sa fie din sarma (nu ca la Indesit-ul lui cumnata-meu la care partea din fata acolo unde bagi mana sa tragi sertarul afara s-a spart dupa numai un an de s-a facut praf de nu mai ai de unde apuca sertarul sa-l scoti afara - extraordinar de proaste la capitolul acesta)
- intre sertarele congelatorului sa nu se afle instalatii de racire care fiind amplasate sub sertare sunt expuse lovirii cu sertarul incarcat si cedeaza din imbinari pierzand astfel agentul frigorific (cred ca hotii au realizat ca daca le fac precum vechea mea combina care intre sertare nu are nimic si daca sertarele sunt din sarma atunci nu ai ce sa lovesti accidental sau sa rupi si combina rezista prea mult)
- nu in ultimul rand sa aiba 2 compresoare si fara electrotampenia aia de valva
Va rog daca dati de o astfel de bijuterie dati-mi si mie de stire ca nu mai stiu unde sa caut
Multumesc anticipat!

#2
adi_master

adi_master

    sef de tura!-in retragere

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.270
  • Înscris: 19.07.2007
Aveti un topic pinuit(important) despre combine frigorifice!!!
Se continua acolo.





CLOSED

Editat de adi_master, 30 iulie 2008 - 15:30.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate