Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitionare laptop gaming

Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Import china alibaba
 Facultate

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...

Mandolina feliat legume
 Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...

Descifrare reteta
 Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea

Meserias nu mai vine sa termine l...
 

Sfaturi achizitionare copiator

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
justmeeu

justmeeu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 10.11.2013
Salutare. Stie cineva unde as putea sa dau niste cartuse de Xerox DC12 ?
Multam.

#20
atcsolutions

atcsolutions

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 12.12.2014

View PostORodica, on 23 martie 2011 - 10:20, said:

Mult mai rau este sa cumparati imprimanta multifunctionala Konica Minolta PagePro 1480 MF. M-a costat 423 lei, iar cartusul costa aproape 500 lei! Are chip /cartela si deci nici o sansa sa o poti folosi cat de cat economic. Mai rau, cei de la magazinul Depozitul de Calculatoare din Pantelimon nici macar nu mi-au dat aceste date despre imprimanta, mai ales ca i-am rugat in mod explicit sa-mi faca o oferta de astfel de imprimanta, care sa fie cat mai economica (este pentru o organizatie care se ocupa de copii cu cancer!!!).
Dar problema este "specula" celor de la Minolta si lipsa de profesionalism a celor de la Depozitul de calculatoare care, pentru a-si vinde produsele, nu explica clar despre toate costurile si caracteristicele produselor lor.  Posted Image

Deci feriti-va de acest produs. si de Depozitul de Calculatoare, cel putin cel din Pantelimon!
Mult mai buna a fost imprimanta multifunctionala SAMSUNG SCVX 4X21, care a fost foarte OK - economica, rezistenta!!
Nu stiu dac se mai gaseste pe piata!
Cu cat costa un cartus nou de la imprimanta cea noua de la Minolta as cumpara mai bine Samsung!
Succes in cautari! este o adevarat aventura, cu mul;te riscuri - cel putin pe aici, pe la noi!


Salut,

E o parere gresita cum ca cele de la konica te toaca de bani la consumabile.. mai ales acum, copiatoarele si multifunctionalele de la konica au un raport calitate / pret / consumabile mai avantajos decat la oricare altele.. sunt echipamente care la un consumabil de cca 150 lei scoate 8000 - 10000 pagini. Daca va intereseaza copiatoare second hand sau noi, precum si multifunctionale in regim de inchiriere (pret / pagina) sau vanzare, puteti consulta si oferta noastra de imprimante multifunctionale

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate