Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?
 Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 

LG KS360

- - - - -
  • Please log in to reply
168 replies to this topic

#127
lucian92

lucian92

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 23.07.2008
am si eu o intrebare, vede formatele TXT ma intereseaza in primul rand, dar si DOC sau PPT sau PDF ???
dar filmele cum se vad...sacadeaza vre un pic ??? si muzica se aude binisor in castile furnizate de distribuitor ???
p.s. in curnad cred ca o sa mi-l achizitionez ...    multumesc anticipat!

#128
game4us

game4us

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 24.06.2007
salut.
si eu am cumparat ks360 in urma cu o saptamana..
ce pot sa spun e k sunt incantat de el
pt video foloseste Format Factory(search via google) si setezi pe optiunea all to mp4 si alegi de acolo Mobile device compatible 320x240 MPEG4
acum incerc sa pun niste filme:D
bateria m-ar interesa cat tine in general...(fara acele date luate de pe net)
a mea m-a tinut 2 zile...cu tot cu 2 formatari a cate 14 ore in mod off.(bine k m-am si jucat pe el:P)
numai bine

#129
simona220

simona220

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 24.06.2009

View Postgame4us, on 26th October 2009, 01:10, said:

salut.
si eu am cumparat ks360 in urma cu o saptamana..
ce pot sa spun e k sunt incantat de el
pt video foloseste Format Factory(search via google) si setezi pe optiunea all to mp4 si alegi de acolo Mobile device compatible 320x240 MPEG4
acum incerc sa pun niste filme:D
bateria m-ar interesa cat tine in general...(fara acele date luate de pe net)
a mea m-a tinut 2 zile...cu tot cu 2 formatari a cate 14 ore in mod off.(bine k m-am si jucat pe el:P)
numai bine
  


sa imi zici cum se vad filmele pe tel.eu bateria nu am formatat'o pt k asa a zis "desteapta" aia de la orange si ma tine putin mai ales daca ma joc sau ascult muzica in 4 ore e gata.

#130
x6IT32

x6IT32

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 147
  • Înscris: 01.06.2009
Buna seara,

Ma tot bate gandul sa'mi cumpar un LG KS360...

Este bun ca telefon? Ce pareri aveti despre el?

#131
simona220

simona220

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 24.06.2009

View Postx6IT32, on 1st November 2009, 21:50, said:

Buna seara,

Ma tot bate gandul sa'mi cumpar un LG KS360...

Este bun ca telefon? Ce pareri aveti despre el?


te sfatuiesc sa nu il iei.o sa te saturi de el foarte repede...

#132
mondyala009

mondyala009

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 10.08.2007

View Postx6IT32, on 1st November 2009, 20:50, said:

Buna seara,

Ma tot bate gandul sa'mi cumpar un LG KS360...

Este bun ca telefon? Ce pareri aveti despre el?


il am de cateva luni si pana acum a fost odata la reparat si o sa il duc iar cat de curand , are o problema pe care multe telefoane de acest tip o au , cand suni pe cineva nu merge sa vorbest cu persoana respectiva decat dupa 10 secunde ... deja ma gandesc sa il schimb , este un telefon aproximativ Jalnic ,tastatura ce e de el ,dar si aceea daca scrii prea repede ramane in urma si o ia razna..deci... no comm !

#133
shmeckeru

shmeckeru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 06.08.2009
da asa este,nu este facut asa bine precum se crede.mesaje,daca scrii mai multe,pe la 7-8 mesaje se misca greu si trebuie sa le scrii incet ca daca nu sare pe randul de sus si strica tot pe acolo.despre teme,ce sa zic,scrie downloadabile,adica sa le downloadezi de la ei dar sa le platesti,jocuri cate vrei,camera foto este destul de buna dar cea video este foarte rea,groaznica,rezolutia de doar 320x240,cat cea a ecranului telefonului,si mai merge si sacadat cand filmezi.se zice ca la banii aia se merita dar eu zic ca nu se merita.la banii aia iei un cookie sau ceva mai bun,imi pare rau ca lam cumparat.il am de vreo 3 luni si deja trebuie sal duc la orange sal resoftuiasca caci merge foarte greu

#134
adylyk

adylyk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 286
  • Înscris: 29.12.2008
3 intrebari..... 1.Poti sa asculti muzica si in acelas timp sa umbli prin meniu................2.E adevarata treaba cand raspunzi trebuie sa astepti 10 secunde sa poti efectua conversatia?......3 Cand ascult muzica imi afiseaza coperta albumului?

Edited by adylyk, 15 December 2009 - 18:13.


#135
http

http

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 359
  • Înscris: 26.06.2008
1.Da,doar sa nu te uiti la imagini sau sa te joci;
2.Nu;
3.Nu.

#136
KiLLz0r

KiLLz0r

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 16.08.2009
Salut am acest telefon de 5 luni si vreau sa va spun ca nu am avut nici o problema tehnica cu el . Bateria ma tine cam 3-4 zile daca nu umblu des iar maxim 1 zi daca il butonez de-i sar capacele :) . Face pozele minunat dar insa ce este chiar cu adevarat suparator este faptul ca nu merg toate jocurile 3d pe el .

In plus am vazut pe youtube cu acest telefon care avea tema de la iphone , si as vrea si eu sa stiu cum a facuto . Daca stiti careva , nu pastrati numai pentru voi :) dati si mai departe .

#137
http

http

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 359
  • Înscris: 26.06.2008
Am incercat eu si nu a mers mai mult de 1 sapt., dupa care a trebuit sa ii pun softul vechi. Asa ca nu se merita.

#138
shmeckeru

shmeckeru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 06.08.2009
despre teme,e mai greu sa le pui,si risi sa-ti pierzi garantia,adica se poate strica ceva si sa trebuiasca sal resoftuiesti,pe youtube gasesti destule tutoriale in care gasesti cum se pune tema dar e mult prea riscant si nu cred ca merita

#139
drewas

drewas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 632
  • Înscris: 28.08.2007
Acest telefon se poate decoda "acasa"?

#140
http

http

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 359
  • Înscris: 26.06.2008
Teoretic da,dar pe riscul tau. ;)

#141
Sanepidu69

Sanepidu69

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 05.01.2010
Nu stiu cum de sunt asa de multi norocosi!
Mie imi pare super rau ca am luat tel asta!
Cand apelez nu aud cand suna, incepe sa redea sunet abea dupa 4 sec dupa ce raspunde ..
daca vreau sa inchid apelul inainte sa raspunda pot sa apas de 50ori , cat tot dupa ce raspunde  se inchide...
se inchide telefonul singur
si altele!!!!

#142
shmeckeru

shmeckeru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 06.08.2009
da,asta cu inchisu si io o patesc de multe ori,se restarteaza,in timp ce ascult muzica se inchide si se deschide iara singur.in rest fara probleme doar ca daca scrii mai  multe mesaje se misca greu si tastatura o ia razna

#143
simona220

simona220

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 24.06.2009
eu cand citesc un mesaj si primesc altul si dau sa il citesc se restarteaza se inchide cand il tin in buzunar..

#144
mondyala009

mondyala009

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 10.08.2007

View PostSanepidu69, on 5th January 2010, 18:00, said:

Nu stiu cum de sunt asa de multi norocosi!
Mie imi pare super rau ca am luat tel asta!
Cand apelez nu aud cand suna, incepe sa redea sunet abea dupa 4 sec dupa ce raspunde ..
daca vreau sa inchid apelul inainte sa raspunda pot sa apas de 50ori , cat tot dupa ce raspunde  se inchide...
se inchide telefonul singur
si altele!!!!


exact aceasi chestie si la mn  ;

se pare k firma LG nu este asa stralucita , BACK TO NOKIA ! :)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate