Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

LG KS360

- - - - -
  • Please log in to reply
168 replies to this topic

#1
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
LG KS360

http://news.softpedi...led-88361.shtml

[ http://news.softpedia.com/images/news2/Weird-LG-KS360-Unveiled-3.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://news.softpedia.com/images/news2/Weird-LG-KS360-Unveiled-2.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
alin179

alin179

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 899
  • Înscris: 23.02.2005
foloseste cineva acest telefon? e doar 59 euro in orange shop, si ma batea gandul sa-l cumpar.

[ http://img.gsmarena.com/vv/pics/lg/lg-ks360-4.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by alin179, 16 September 2008 - 14:30.


#3
shyck

shyck

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 197
  • Înscris: 30.06.2005
as vrea si eu mai multe detalii legate de baterie si daca se poate decoda.

ma incanta ca are qwerty keyboard

#4
autentik

autentik

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 06.07.2007

View Postshyck, on Sep 23 2008, 12:21, said:

as vrea si eu mai multe detalii legate de baterie si daca se poate decoda.

ma incanta ca are qwerty keyboard

eu azi l-am cumparat... bun... bateria pare buna. de decodat nu shtiu, are document reader, ma enerveaza softul de la orange, music playeru nu e prea valabil. radio ok! in rest... e bun. luati cu incredere. ce nu imi place ii faptul ca nu pot sa imi configurez scurtaturile sa ajung mai repoede la muzic player

#5
Vothium

Vothium

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 11.09.2008
Am si eu o intrebare?La orange in afara de albastru nu exista si pe argintiu? :D

#6
carmen2005

carmen2005

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 22.01.2005
eu am cumparat telu asta si sunt multumita de el. numa ca inca nu am descoperit cum pot sa-i schimb tema. si alte culori nu am vazut la magazine gen orange.
in rest e ok, tre sa-o cumpar card k nu are.
raportu calitate-pret este excelent pt acest telefon.
trebuie sa mai asteptam nitzel pana apar mai multe chestii p net(dabia a aparut), in asa fel incat sa ii schimbam softu si alte chestii pentru el.
dak aveti intrebari, spuneti.

#7
shyck

shyck

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 197
  • Înscris: 30.06.2005
Stand-by Up to 430 h
Talk time Up to 5 h


asta am gasit despre el, ziceti si voi cum stati cu bateria.

stiti ceva ce pret are prin orange thankyou?

#8
newtask

newtask

    proud porsche driver b-)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,183
  • Înscris: 26.06.2008
De ce e atat de ieftin?

#9
memento mori

memento mori

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 823
  • Înscris: 11.03.2006
la ce rezolutie filmeaza?
rog posesorii sa pozteze cateva poze facute cu acest telefon. sunt f curios de calitatea pozelor:D

#10
Coccolinoo

Coccolinoo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 17.04.2007
si eu sunt interesat de modelul asta, ar putea cineva sa mai spuna cate ceva de acest LG ?

#11
zoozoo

zoozoo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 598
  • Înscris: 18.07.2007
Si mie imi place acest telefon...oscilez intre Nokia 6500 slide si LG KS360. De Nokia 6500 slide am auzit/citit mai multe lucruei negative decat pozitive.
Rog si eu posesorii sa ne dea mai multe detalii despre acest telefon. Ce contine pachetul (cable de date, handsfree, card, etc.)? Cum se coporta bateria? Teme se gasesc  pentru el? Numai cand suni pe cineva este activ touchscreen-ul sau tot timpul? Alte detalii?

thnx

#12
memento mori

memento mori

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 823
  • Înscris: 11.03.2006

View Postzoozoo, on Oct 31 2008, 14:08, said:

Si mie imi place acest telefon...oscilez intre Nokia 6500 slide si LG KS360. De Nokia 6500 slide am auzit/citit mai multe lucruei negative decat pozitive.
Rog si eu posesorii sa ne dea mai multe detalii despre acest telefon. Ce contine pachetul (cable de date, handsfree, card, etc.)? Cum se coporta bateria? Teme se gasesc  pentru el? Numai cand suni pe cineva este activ touchscreen-ul sau tot timpul? Alte detalii?

thnx
Am fost acum cateva zile la orange si am stat pe acolo vreo 15 min sa ma joc pe el. Touchscreenul e activ numai ca sa formezi numere de telefon si atat. E fain ca atunci cand formezi numrele la fiecare apasare pe ecran telefonul vibreaza. Pare bine construit, butoanele sunt bine distantate si poti sa tastezi rapid, slideul pare de calitate. Ecranul e mare, bine luninat, culorile sunt ok. Raspunde bine la comezi si se misca bine prin meniuri. Ma enerveaza ca butonul pentru camera e pus pe partea stanga a telefonului si nu pe dreapta cum e la majoritatea telefoanelor. Probabil o sa mi-l cumpar in 2 saptamani :D

Edited by memento mori, 01 November 2008 - 16:45.


#13
trustmygod

trustmygod

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 939
  • Înscris: 25.09.2006
l-am vazut/butonat in orange shop in iasi. dragoste la prima vedere. Voiam sa-l cumpar , dar problema e ca nu se gaseste deloc in Iasi.

#14
seawolf

seawolf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 894
  • Înscris: 16.01.2007
pana la urma si la luat careva ?
daca da cum se comporta :D?

#15
tzotzolyno

tzotzolyno

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,056
  • Înscris: 12.01.2007
Apropo de KS360-ul luat de la Orange: inca nu au aparut metode de decodare din retea accesibile si in tara. Rog ca cine e in cunostinta de cauza sa dea PM sau sa posteze. Multam anticipat.

#16
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,069
  • Înscris: 01.12.2001
Ieri l-am comandat online la orange pt cineva. In 5 zile il voi primi acasa. Dar pretul e de 332 lei la fidelizare (am folosit si 6 pct Thank You). Am sa revin cu detalii cand il primesc.
Nucu nu stiam ca are functia touch screen. (asa cum a scris @ memento mori)

#17
seawolf

seawolf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 894
  • Înscris: 16.01.2007
asteptam mai multe detalii  :thumbup:

#18
lucienuk

lucienuk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,579
  • Înscris: 27.04.2007
Pentru cine l-a cumparat de la orange am cateva intrebari...

Meniul ala oribil de orange se poate schimba sau e forever and always?
Cum e volumul in casti (muzica)?
Cum e volumul in timpul unei convorbiri?
Ce primesti in pachet?
Daca ai intampinat ceva probleme de cand il ai?
Cam cat tine bateria la un folosit normal? Dar hard core (multe sms-uri si convorbiri)?
Opinii personale?

As vrea sa il cumpar in decembrie. Daca apare viewty la best deal il iau. Dar daca nu atunci un ks360 blue.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate