Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare banca pentru firma

Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...
 Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?
 cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...
 DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)
 

o problema !

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
cata_phantom

cata_phantom

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 271
  • Înscris: 13.04.2008
sal all .... astazi cand am deschis compu  nu mi se citeau cele 2hdd  ... nu stiu de ce ...  (ieri functionau )  dupa vreo 2 ore de frecat biosul am gasit un buton in spatele computerului  care se numea ccmos ( care face un fel de default la setari ...ceva de genu)  am apasat ..si minune mergea ...imi citea cele 2 hdd ...treaba e alta  am un program uguru unde imi arata temperaturile la proc la placa de baza ecc si nu imi mai arata nimic ...ce tre sa fac sa instalez programul din nou ? si apropo ca tot am deschis topicul ieri am pus ramurile la un raport 1:2    sa nu imi fi citit hdd din cauza asta ? :-?? si inca o chestie ... la viteza pci ex ... la min imi arata 100 si la max imi arata 200 ... are ceva daca pun  la 150 sau la 180 ? imi mareste performanta la placa video ? ....
stiu ca poate nu am scris unde trebuie ...
oricum ms anticipat

inca un lucru ...de ce uneori culoarea monitorului se duce un pic spre verde ? foarte putin ....

#2
pro_windows

pro_windows

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 770
  • Înscris: 05.09.2007
Incearca Everest. Iti arata sigur temperaturile corect.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate