Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

Ce Blank-uri DVD folositi?

- - - - -
  • Please log in to reply
98 replies to this topic

#91
Ageamiu

Ageamiu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,916
  • Înscris: 05.10.2003

Andreiweb, on Oct 5 2005, 11:07, said:

Am vazut ieri in Sellgros un cake de 25 DVD+R Traxdata din care 5 erau RW. Pe eticheta scria ca alea 5 ar fi gratis. Costa 230.000 !!! Mi se pare extrem de putin. Ar veni cam 9200 / DVD + ca 5 erau RW
A incercat cineva asa ceva ? Sunt bune?

<{POST_SNAPBACK}>



Eu am cumparat chiar 2 pachete. Al 2-lea dupa ce m-am convins de calitatea lor. Cred ca argumentul e faptul ca sunt 4X. E o chestie de marketing. Au ''murit'' moral desi sunt de calitate. Cine le-ar mai cumpara in era 8X ? De aceea avem parte si de cadoul RW, care merg superb.

#92
xymzar

xymzar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,661
  • Înscris: 14.10.2004
Salut tuturor,
trebuie sa scriu pentru cineva 40 de dvd-uri, pana acum am folosit verbatim, mai crapa din cand in cand cate unul.
Care este de fapt intrebarea: stie cineva ceva de Intenso pe ele scrie ca sunt facute in germania cu tehnologie tdk

#93
ZapperBH

ZapperBH

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,449
  • Înscris: 20.10.2004
memorex 8X, traxdata

rw - fuji

#94
raducristin

raducristin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,910
  • Înscris: 27.12.2004
ARO

#95
PepsiMan

PepsiMan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 11.06.2005
In Cora (Lujerului) au aparut niste DVD-uri care nu le-am vazut niciodata pana acum....X-Data la 8000 lei/buc si la 20 de buc iti dadeau o sapca cadou....Cica ar fi fabricate de Traxdata....Eu am luat 20 de buc (pentru sapca  :D ) si sa vedem cat de bune sunt....

#96
UnForsaken

UnForsaken

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,693
  • Înscris: 11.02.2005
Eu am primit 10 bucati de la o firma ciudata...CopyMe...dar nu le-am testat inca

#97
raducristin

raducristin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,910
  • Înscris: 27.12.2004
X-Data am luat cu 12.000 de la Mall din Iasi. OK.Bune.

#98
XtremeOne

XtremeOne

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 05.04.2005

UnForsaken, on Oct 7 2005, 11:09, said:

Eu am primit 10 bucati de la o firma ciudata...CopyMe...dar nu le-am testat inca

<{POST_SNAPBACK}>


Nu e firma ciudata, e chiar o firma stabila. Dischete, CD-uri, DVD-uri, toate crapa la fel de repede. Nu te "infinge" fiind ca sunt mai ieftine. Sfatul meu ...  -_-

#99
h0tice

h0tice

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 379
  • Înscris: 21.03.2005

XtremeOne, on Oct 10 2005, 23:34, said:

Nu e firma ciudata, e chiar o firma stabila. Dischete, CD-uri, DVD-uri, toate crapa la fel de repede. Nu te "infinge" fiind ca sunt mai ieftine. Sfatul meu ...  -_-

<{POST_SNAPBACK}>


Eu numai CopyMe folosesc si sunt foarte multumit de ele. Avand in vedere ca scriu DVD-uri si pentru altii, nu cumpar blank-uri foarte scumpe. Si aceste mi s-au parut cele mai bune, astfel incat acum le folosesc si pentru mine. Din 70 cate am scris pana acum, am stricat decat 2, si alea tot din vina mea...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate