Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tencuiala exterioara casa caramid...

Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?

Care din urmatoarele optiuni este...
 Distante etrieri

Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...

Problema droguri
 Soldat gradat profesionist - dipl...

Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...

Intel i9 14900K cooler air Deepco...
 Curațare disc vinil

Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...
 

Cel Mai Ieftin Telefon Fix Cu Afisaj?

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
azertiti

azertiti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 03.08.2003

Speedo, on Oct 20 2004, 09:01, said:

Hanro e o chinezarie oribila, si daca unele se aud bine inseamna ca ai noro, dar intradevar sunt mult mai ieftine.

<{POST_SNAPBACK}>


Asa este am unul care se aude impecabil. De curand am testat altul si mergea foarte prost, deabia te puteai intelege.

#20
Jaxx

Jaxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 729
  • Înscris: 12.08.2003
Telefon DECT TEVION de la www.xdata.ro, cu doua receptoare, factory refurbished.

Am cumparat asa ceva din criza de timp si bani si nu regret nici un leu. Am dat pe setul respectiv 1.500.000 lei, telefoanele sunt super configurabile (aproape ca un telefon mobil), calitate sunet exceptionala, CID, acumulatorii tin 5-6 zile, raza de actiune absolut satisfacatoare.

Poate ca nu as fi cumparat, ca toata lumea arunca cu noroi in tevion/medion...dar a luat un prieten de-al meu asa ceva acum un an si nu a avut nici cea mai mica problema...am avut ocazia sa testez si eu telefonul la el inainte sa-l cumpar. Nu merita sa dai o caruta de bani doar pentru ca scrie BT pe un telefon. La urma urmei, tevion e marca germana.

Edited by Jaxx, 30 October 2004 - 02:07.


#21
Anaeli

Anaeli

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 30.10.2004
Buna,
Si pe mine ma intereseaza achizitionarea unui tel. fix cu fir, cu identificarea apelantului, memorie pt. nume si numere, volum reglabill, care sa functioneze-n tonuri si sa coste pana intr-un milion de lei. Din ce am gasit pe net, Britcom Tehno ar corespunde cerintelor mele, insa in orasul in care locuiesc eu nu au asa ceva in magazine, trebuie adus la comanda si n-as vrea sa dau comanda si sa ma trezesc cu cine stie ce minune. Are cineva asa ceva? Cum se comporta?

#22
pbxx

pbxx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 11.06.2007
Se pot gasi aici cateva oferte interesante : http://www.dect.ro/

View PostAnaeli, on Oct 31 2004, 00:11, said:

Buna,
Si pe mine ma intereseaza achizitionarea unui tel. fix cu fir, cu identificarea apelantului, memorie pt. nume si numere, volum reglabill, care sa functioneze-n tonuri si sa coste pana intr-un milion de lei. Din ce am gasit pe net, Britcom Tehno ar corespunde cerintelor mele, insa in orasul in care locuiesc eu nu au asa ceva in magazine, trebuie adus la comanda si n-as vrea sa dau comanda si sa ma trezesc cu cine stie ce minune. Are cineva asa ceva? Cum se comporta?


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate