Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La Multi ani de ziua noastra a tu...

EURO 24 - Primul meci: Romania - ...

Bicicleta eliptica

Aer conditionat Vortex 9000/12000...
 Curatare tigaie

Alegere SPC sau parchet laminat -...

Sfat achizitie masina SH

Foloseste cineva radar?
 Extreme cuponing este adevarata e...

Cum de le convine unora sa cumper...

Vanzatorul mașinii a plecat ...

RCA majorat in Bucuresti si Ilfov
 OMV Petrom cumpara Renovatio

Sens unic pe strada Matasari (Buc...

Bios vede dar nu afiseaza 32GB ra...

WWE - The Undertaker
 

probleme display laptop BENQ

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
sergiudtru

sergiudtru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 27.02.2007
Am un laptop benq de 1 an si ceva.La doua luni de la cumparare a sarit de pe un raft si s-a spart ecranul -> schimbat si pierderea garantiei.Acum cateva zile s-a enervat iar si a sarit de pe un scaun.Ecranul e intact dar nu mai are luminozitate.
Poate cineva sa ma ajute cu un sfat.Nu as da iar 700 ron pe un display sh sau 1000 pe unul nou.Mai bine iau alt laptop.Ideea ca am nevoie zilnic de el si momentan nu-mi permit unul nou.

#2
Alex_Dum

Alex_Dum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,764
  • Înscris: 13.07.2006
cred ca s-au spart tuburile florescente...nu stiu daca gasesti sa le poti inlocui...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate