Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

Prelungirea Ghencea - blocuri noi

- - - - -
  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#19
bogdanpaul

bogdanpaul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 486
  • Înscris: 21.11.2007
Daa, si-a luat
Faine, 130.000 eur apart cu 2 camere de 85 mp

#20
graal33

graal33

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 22.10.2007
cine si-a luat?....si de ce cu 135k/ap2cam  ...ei nu ofera finisaje

#21
bogdanpaul

bogdanpaul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 486
  • Înscris: 21.11.2007

 graal33, on Apr 14 2008, 12:20, said:

cine si-a luat?....si de ce cu 135k/ap2cam  ...ei nu ofera finisaje

Cine si-a luat? o cunostinta
L-a luat la mana a doua, adica de la cineva care-l cumparase si amenajase

#22
graal33

graal33

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 22.10.2007
nimeni nu se arata inca??...se apropie termenul de livrare...

#23
graal33

graal33

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 22.10.2007
cumparat apt 2 cam 84mp  la gri(sapa turnata, pereti gletuiti, instalatii termice, electrice si de date ascunse< tavanu mi-l lasara sa-l aranjez>, termopane, usa intrare)
115000 euro(cu tva inclus)
living - 36mp
dormitor - 15mp
baie - 5mp
bucatarie - 13,33mp
balcon - 9,89mp
hol - 4,5mp
6 luni de cautat la locul faptei viitori locatari si doar unul..care cumpara al-2lea apt si nu-l prea interesa de probl. tva
se pare ca o sa am niste vecini oropsiti ai vietii ce lucreaza toata ziua...sau miserupisti plini de bani care nu-i prea intereseaza pe ce dau banii

(baia e naspa cu aerisire)

Attached Files

  • Attached File  livin.JPG   470.72K   128 downloads
  • Attached File  hol.JPG   440.02K   106 downloads
  • Attached File  bucat.JPG   348.57K   103 downloads
  • Attached File  dorm.JPG   447.75K   97 downloads


#24
atech

atech

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 26.07.2004
Da-mi si mie PM sau pune aici niste date de contact ale firmei care vinde te rog. Si spune-mi daca vinde direct dezvoltatorul sau o agentie imobiliara, in ultimul caz daca stii are sau nu are exclusivitate.
Ai mai gasit si alte proiecte interesante prin zona?

#25
Dobro

Dobro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 01.08.2008
Fratilor nu stiam unde sa postez si am zis ca postez aici.....Am cautat garsoniera in Prelungirea Ghencea si am gasit ceva care la prima vedere parea prea frumos sa fie adevarat.....In prelungirea ghencea un domn Dinu vinde garsoniere cu preturi cuprinse intre 39.000 Euro pana la 54.000 Euro care au o suprafata zice el de 35 mp. Cand am vazut anuntul am zis ca e o oferta foarte buna si am fost sa vad restul detaliilor....Cand am ajuns la fata locului spre stupoarea mea am vazut niste camere ca prin Ferentari (caminele de nefamilisti) cu o baie de nu incapi in ea, cu o camera de nu-ti incape nici macar un pat si cu bucatarie deschisa ceea ce inseamna ca mananci pe casa scarii ca altfel n-ai loc :))....Mai mare tzeapa ca asta nu am intalnit niciodata. Ma intereseaza in acea zona o garsoniera dar sa pot incapea in ea frate sa pot sa bag si eu un pat, o masa, un televizor ceva sa am si eu o cada ca alea sunt incubatoare ale prostiei. M-am inselat, nu am stiut sa aflu pretul / mp . Am facut un calcul si pretul cerut era de 2000 E/ mp. Raman incontinuare interesat de achizitionarea unei garsoniere in acea zona. Astept sugestii de la dvs. Va multumesc!

#26
AFN

AFN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 24.06.2008

 Dobro, on Aug 1 2008, 22:12, said:

Fratilor nu stiam unde sa postez si am zis ca postez aici.....Am cautat garsoniera in Prelungirea Ghencea si am gasit ceva care la prima vedere parea prea frumos sa fie adevarat.....In prelungirea ghencea un domn Dinu vinde garsoniere cu preturi cuprinse intre 39.000 Euro pana la 54.000 Euro care au o suprafata zice el de 35 mp. Cand am vazut anuntul am zis ca e o oferta foarte buna si am fost sa vad restul detaliilor....Cand am ajuns la fata locului spre stupoarea mea am vazut niste camere ca prin Ferentari (caminele de nefamilisti) cu o baie de nu incapi in ea, cu o camera de nu-ti incape nici macar un pat si cu bucatarie deschisa ceea ce inseamna ca mananci pe casa scarii ca altfel n-ai loc :))....Mai mare tzeapa ca asta nu am intalnit niciodata. Ma intereseaza in acea zona o garsoniera dar sa pot incapea in ea frate sa pot sa bag si eu un pat, o masa, un televizor ceva sa am si eu o cada ca alea sunt incubatoare ale prostiei. M-am inselat, nu am stiut sa aflu pretul / mp . Am facut un calcul si pretul cerut era de 2000 E/ mp. Raman incontinuare interesat de achizitionarea unei garsoniere in acea zona. Astept sugestii de la dvs. Va multumesc!
Uita-te si pe www.primavara-rezidential.ro, ce mai au disponibil; noi acolo am luat 2 camere, si suntem multumiti de cum merg lucrurile, pana acum;
bafta!

#27
atech

atech

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 26.07.2004
Am fost la blocurile in care si-a luat graal33, arata bine, pretul este de 1500 euro / mp util.
La unele apt. nu prea mi-a placut impartirea camerelor, holurile ocupau prea mult spatiu.
Pe proprietari ii cam doare in basca sa vanda, atitudine care m-a facut sa-mi pun unele probleme. Deocamdata ma orientez catre altceva.

#28
nadinutza

nadinutza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 01.08.2007
nu stiam unde sa postez asa ca pun aici.
Ce stiti despre Drumul Taberei Residence ? este cumva acesta despre care s-a spus mai sus ? preturile sunt foarte OK, dar nu sunt multe detalii la ei pe site.

#29
andreit007

andreit007

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 16.01.2005
Sunt pe cale sa cumpar un apartament in aceste blocuri. Este cineva care locuieste aici si poate sa imi spuna daca este o alegere buna dpdv al calitatii constructiei, sau daca stie sa existe probleme majore? Ma refer in primul rand la structura, infiltratii de apa, instalatii etc
Va multumesc

#30
leusteanul

leusteanul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,562
  • Înscris: 09.09.2017
Sigur-sigur incep lucrarile de largire a Prelungirii Ghencea, fix acum, cand incep scolile. O sa fie amuzant: https://www.economic...rie_173407.html

#31
leusteanul

leusteanul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,562
  • Înscris: 09.09.2017
Frumos in Prelungirea Ghencea, cumparati repede: https://www.hotnews....n-bucuresti.htm

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate