Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare banca pentru firma

Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...
 Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?
 cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...
 DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)
 

Soft pt. reglare culori

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
3 răspunsuri în acest subiect

#1
Geopro

Geopro

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 21
  • Înscris: 10.06.2005
Am un LG L1919S a carui reglare din butoane e putin dificila, din cauza pozitionarii acestora.
Am gasit intimplator pe aici, nu demult, un soft recomandat pt. diverse reglaje (si brigtness, sharpness si celelalte) care se faceau f. usor, din mouse. Dar am pierdut si kitul si instalarea (reinstal windows...) si efectiv nu am idee cum se chema, iar pe topicul unde l-am gasit nu mai este linkul de download.
Ma poate ajuta cineva cu o recomandare de soft cu care sa pot face reglajele monitorului din mouse ori tastatura? Tot ce am gasit pina acum e doar pt. o firma anume de lcd si mie nu-mi functioneaza.
Multumesc anticipat.

#2
Mad One

Mad One

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 440
  • Înscris: 29.12.2004
La LG-ul tau nu ar trebui sa ai un program Forte Manager care sa faca ce spui tu ?

#3
Arthos

Arthos

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.416
  • Înscris: 01.11.2004
Cel mai bun program pentru LCD-uri : softMCCS
Dar atentie mare la ce setati pe acolo :)

#4
Geopro

Geopro

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 21
  • Înscris: 10.06.2005

View PostMad One, on Mar 22 2008, 15:57, said:

La LG-ul tau nu ar trebui sa ai un program Forte Manager care sa faca ce spui tu ?

Nu am primit decit driverele.
Site-ul lor a fost primul pe care am cautat, dar sincer sa fiu eu nu am vazut "forte manager'-ul atunci. E exact ceea ce cautam. Multumesc mult. :)


softMCCS il incercasem deja, dar mi s-a parut cam complicat pt. mine... oricum, mersi Arthos  :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate