Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum se iese la pensie la munca di...

Inlocuire Tranzistor 4410 BA622T ...

CASS pe veniturile din DOBANZI

Masina de spalat rufe Bosch
 Aici sunt banii Dvs: tarife pentr...

Spatiu prea mare inainte de titlu

Recomandare banca pentru firma

Prima World HD
 Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...
 Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!
 

Atentie! se difuzeaza filmul ...

- - - - -
  • Please log in to reply
62 replies to this topic

#55
GycuBrun

GycuBrun

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 229
  • Înscris: 04.07.2007
A Scanner Darkly, azi de la ora 20:00 pe HBO  :naughty:
Astazi mai este si premiera sezonului 4 al CSI Miami pe ProTV de la 23:15 in caz ca nu stiati ... si cam atat interesant azi, cel putin pentru mine.

#56
eddie91tm

eddie91tm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,048
  • Înscris: 04.02.2007
Astăzi, pe TVR Cultural, la ora 23:10 se difuzează „The Last Temptation of Christ”.

#57
loccoxxl

loccoxxl

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 11.05.2007
Azi pe TVR1 la 22:15 se difuzeaza Armagheddon. Pentru cine nu l-a vazut...recomand.

#58
Prien

Prien

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,877
  • Înscris: 11.12.2006

View Postloccoxxl, on Oct 17 2008, 21:54, said:

Azi pe TVR1 la 22:15 se difuzeaza Armagheddon. Pentru cine nu l-a vazut...recomand.
Gusturile nu se discuta, eventual se educa. Asa ca-cu tot respectul, te contrazic. Atata pompa americana si cuvinte mari, ca imi vine sa folosesc smile-ul cu ala care borashte.
Scuze atat pt cuvant cat si pt sh, dar am vrut sa fie extrem de clar..
TeleSpectatori vor decide cine a avut dreptate..

#59
eddie91tm

eddie91tm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,048
  • Înscris: 04.02.2007
două super filme weekendul acesta:

„Zorba the Greek” - Sâmbătă, 18 Oct.  pe Pro Cinema la ora 23:15

„Doctor Zhivago” de genialul David Lean pe TCM Duminică, 19 Oct. de la ora 22:00 și până târziu în noapte

#60
cosmin_17

cosmin_17

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,251
  • Înscris: 01.06.2007
In seara aceasta pe Cinemax de la ora 00:30 filmul horror "Sublim" (La o zi după ce împlinește 40 de ani, George Grieves își face o programare la spital, la doctorul Sharazi, pentru o colonoscopie. În timpul petrecerii sale aniversare prietenii și rudele invitate povestiseră despre numeroase erori medicale, iar George era foarte îngrijorat de faptul că i s-ar putea întâmpla și lui așa ceva...)
Vizionare placuta!

#61
Prien

Prien

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,877
  • Înscris: 11.12.2006
Poate ca cineva o sa imi zica ca sunt dus cu submarinu', dar eu am descoperit -de abia acum- ca in fiecare duminica, pe TVRCultural, de la 19.30-20.30 se dau interviuri cu celebritati. A fost cu Charles Aznavour(http://en.wikipedia....harles_Aznavour), ieri cu Nana Mouskouri (http://en.wikipedia..../Nana_Mouskouri). Nu ma apucat sa verific daca vor urma si altele.

#62
eddie91tm

eddie91tm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,048
  • Înscris: 04.02.2007
West Side Story deseară la „Cine Te Prinde”

#63
Houdin

Houdin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,278
  • Înscris: 27.07.2007
A Room with a View
Diseara la 20:10 pe TVR1. Un film perfect de seara. Avea si niste oscaruri  mi se pare ..

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate