Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

Locatii de filmare

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
gamabeta

gamabeta

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 15.01.2008
Ma intereseaza sa aflu mai multe detalii (eventual un site in care pot gasi poze, numele arhitectului) despre vila, care, in capitolul 14 denumit "Return to Sicily" din ultima parte a trilogiei Godfather, era aratata ca fiind resedinta familiei Corleone. Stiu doar ca este in Bagheria, Sicilia, undeva in est. V-as fi recunoscatoare daca ma puteti ajuta.

#2
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
aici ai fost?

http://www.movie-loc...godfather3.html

#3
gamabeta

gamabeta

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 15.01.2008
Da, iti multumesc oricum. Nu credeam ca o sa intampin nici o dificultate in gasirea unor detalii, dar dupa cateva ore de introdus in google cam tot ce mi-a trecut prin cap, bineinteles cu legatura la subiect, mi se pare un lucru aproape imposibil. Ma gandeam si la o frma de cool hunting, dar nu stiu ce tarife practica si daca intr-adevar ma poate ajuta. Daca mai exista si alte idei va rog nu ezitati

#4
SohoNYC

SohoNYC

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 19.12.2007
Se intrezareste o anume doza de disperare in "tonul" tau, ai fi dispus(a) sa faci orice, chiar sa platesti o firma care sa te ajute.
Bineinteles ca nu intram in detalii, nu ti le vom cere, nu intereseaza pe nimeni.
Dar imi permit, in gluma, sa fac o supozitie...
Ti-a lasat vreun cap mafiot, cu limba de moarte, indicii pt a ajunge la o comoara, dar iti trebuie neaparat unele locatii???
:roflmaofast:  :roflmaofast:  :roflmaofast:
Serios acum, nu as fi postat, dar patima pe care o afisezi in gasirea acelor locatii e mare, iar cand ai spus ca vrei sa si platesti, deja pui oamenii pe ganduri.
Succes !!!  :D

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate