Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Import china alibaba

Facultate
 Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...

Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta
 alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...

Descifrare reteta

Zapp fix
 Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea

Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...
 

mare problema de comunicare

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
procuroru222

procuroru222

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 04.12.2007
Fratilor, m-am confruntat azi cu o mare problema. Am apelat si eu ca multi altii la firma serviceelectronics.ro si am avut o mare dezamagire. Am un tv Blaupunkt digital pro si vreau sa-l repar. Am sunat la ei si ce credeti ca mi-au spus? "...In perioada asta nu reparam tv blaupunkt...". Ce firma de kkt!!!  Ce treaba are perioada asta cu reparatia unui tv nu stiu....ca doar nu il repara in fata blocului, pe genunchi, in ploaie.... Mai au si site un se lauda ca repara toate modelele de tv... Fara Blaupunkt domnilor!!! Fara Blaupunkt!!! Ori nu sunt in stare (ca nu sunt profesionisti) ori e o firma de 2 lei vechi. Asa ca aveti grija la cine apelati cand vreti sa va reparati tv-ul sau alte electrocasnice. Imi cer scuze fata de toti userii de pe acest forum daca i-am deranjat cu acest topic .... dar nu m-am putut abtine!!!! Ce firma de kkt....

#2
carman

carman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,583
  • Înscris: 06.02.2006

View Postprocuroru222, on Dec 4 2007, 22:45, said:

Fratilor, m-am confruntat azi cu o mare problema. Am apelat si eu ca multi altii la firma serviceelectronics.ro si am avut o mare dezamagire. Am un tv Blaupunkt digital pro si vreau sa-l repar. Am sunat la ei si ce credeti ca mi-au spus? "...In perioada asta nu reparam tv blaupunkt...". Ce firma de kkt!!!  Ce treaba are perioada asta cu reparatia unui tv nu stiu....ca doar nu il repara in fata blocului, pe genunchi, in ploaie.... Mai au si site un se lauda ca repara toate modelele de tv... Fara Blaupunkt domnilor!!! Fara Blaupunkt!!! Ori nu sunt in stare (ca nu sunt profesionisti) ori e o firma de 2 lei vechi. Asa ca aveti grija la cine apelati cand vreti sa va reparati tv-ul sau alte electrocasnice. Imi cer scuze fata de toti userii de pe acest forum daca i-am deranjat cu acest topic .... dar nu m-am putut abtine!!!! Ce firma de kkt....
poate nu aveau schema TV-ului tau...

#3
nicoleta20

nicoleta20

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 290
  • Înscris: 20.04.2007

View Postcarman, on Dec 5 2007, 07:42, said:

poate nu aveau schema TV-ului tau...


daca nu aveau schema spuneam nu putem sa il reparam
dar din cate observ acea firma i-a comunicat " nu in aceasta perioada " ... asta inseamna ca au totusi o schema si il pot repara

#4
aeon

aeon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,487
  • Înscris: 05.08.2002
o fi in concediu omul care se ocupa de blaupunkt

#5
apollo_expert

apollo_expert

    Inactive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 12.06.2004
Deci au angajat cate un om pentru fiecare firma producatoare de tv-uri nu? Sa fim seriosi.

#6
procuroru222

procuroru222

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 04.12.2007
Chiar am intrebat de schema pentru ca o am si au spus ca nu-i nevoie ca sunt profesionisti si se pricep la orice. in fine...sa trecem peste problema asta. Daca exista cineva care se pricepe, pe acest forum, sa-mi repare televizorul as fii bucuros sa-i propun o intalnire sa vada despre ce e vorba... Tv-ul a fost cumparat in 2000 nou nout, este Blaupunkt Digital Pro, iar in perioada aceea era super tv cu Picture in Picture (PiP), zoom, stop cadru pe imagine...etc si o vedere impresionant de buna. Si apropos de firme care repara, am mai apelat la o firma care mi-a spus ca nu repara televizoare vechi :)) Cu alte cuvinte ei repara televizoare noi, eventual sigilate :)) Contact: mail: [email protected] (daca exista cineva care stie sa repare Blaupunkt...se pare ca e o problema cu marca de nu se baga nimeni :)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate