Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier
 Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...
 Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente
 Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute
 

Flyere

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
demos

demos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 05.11.2006
Ex vreau sa fac cateva flyere 200-300 si sa le dau la 2 pustoaice sa imparta :D le platesc vad eu ce ziceti are vre`un efect!?
Ce stil de reclama offline recomandati !?

#2
r3ddr

r3ddr

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,903
  • Înscris: 29.11.2001
vezi cum le alegi pe pustoaice  sa nu ti le puna pe toate la cos :lol:

#3
demos

demos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 05.11.2006
Stiu faza:D dar nu ca le stiu :D si daca fac de astea le iau pe ele ca flayere:)) le dezbrac si le scriu pe spate site`ul

#4
demos

demos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 05.11.2006
Ati incercat metoda cu flyerele? au vre`un efect ceva?exemple de ce ati facut voi ?

#5
avramseby

avramseby

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,028
  • Înscris: 07.09.2006
sa dai flayere pe strada la toata lumea care trece nu cred ca e o idee buna. nu toata lumea este interesata de acest lucru. flayerele le poti da si recupera de la cel mai apropiat cos de gunoi :)

Parerea mea..Hac :)

#6
gazduire_us

gazduire_us

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 23.10.2007
Depinde foarte mult ce promovezi prin acele flyere si unde le imparti.

#7
SellDomain

SellDomain

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 15.11.2007
Depinde foarte mult de ce site promovezi . O idee buna ar fi sa le imparti la scoli si licee .
Trebuie sa ne spui ce vrei sa promovezi , pentru ca daca vinzi pe site aparate medicale de exemplu , la licee si scoli o sa faca avioane din acele flayere :)

#8
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
@demos - din respect pentru ceilalti , modifica avatarul sa nu se mai vada adresa site-ului

#9
demos

demos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 05.11.2006
Nu se vede ...dar oricum modific nu aveam ce pune :D
Si despre flyere ati incercat?! Eu acum fac un prototip care vrea sa fie pe flyer sa dea un pm..

#10
catalinbv

catalinbv

    New Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 10
  • Înscris: 10.08.2006
stiu ca topicul este foarte vechi dar acum sper sa nu supar pe nimeni si roicum atata timp cat nu este inchis eu unul il consider de actualitate
Poti pune un exemplu dupa acele flyere create de tine ca sunt si eu in aceeasi situatie si imi cam lipseste inspiratia - ma gandeam sa le vad ca idee de plecare in nici un caz sa le copiez - nu de alta dar sunt invatat sa respect munca altuia.

#11
demos

demos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 05.11.2006
Cam pierdusem ideea asta:d am avut cateva dar le`am dat delete :D gandeste la ceva "Nebunesc" nu ceva plictisitor

#12
Ciprian81

Ciprian81

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 321
  • Înscris: 13.07.2006
Nu orice produs / idee se poate promova prin flayere.

Cand a fost ultima data cand ai primit un flayer cu un www, iar tu acasa ai intrat pe acel www? Eu sincer NICIODATA nu am intrat pe un www de pe un flayer. Si cred ca 80% din oameni nu au facut asa. De ce? Pentru ca daca vor sa intru pe un www, atunci trebuie sa ma caute ONLINE, nu OFFLINE.

Deci daca iti promovezi un site, rentabil ar fi ca sa promovezi ONLINE, prin bannere sau anunturi site-ul tau, astfel incat omul sa fie la distanta de doar un click de site-ul tau.

Daca promovezi o afacere oarecare prin flayere, trebuie sa-ti selectezi publicul tinta, iar cei care iti impart fluturasii sa ofere flayerele doar acelor persoane care intrunesc conditiile tale (ex: femei, 20-40 de ani, blonde).

Si inca ceva: 200-300 de flayere mi se pare EXTREM de putin. Credeam ca zici ceva de genul 2.000-3.000 (in cel mai nefericit caz) sau 20.000-30.000 in cel mai fericit caz. Gandeste-te cate din cele 200-300 de flayere vor avea un efect? ...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate