Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum e sa locuiești la ultimu...

Huawei pura 70

Notele de subsol sa inceapa de la...

Termoizolare elevație interior
 Timpi asteptare in contract de tr...

Parere amenajare/loc disponibil u...

Producatori/masini care nu sunt f...

Ventilator perete
 Simbol "bec aprins" tele...

Oakley - recomandare site pt oche...

Aer conditionat racire A+++/A++

Problema umiditate AC
 Propuneri pentru imbunatatirea pr...

Conectarea la internet a Centrale...

recomandare ups si surge protector

La multi ani @2Unlimited!
 

Telefoanele Siemens din oferta Connex

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,720
  • Înscris: 26.11.2001
Am observat ca Connex a venit cu o noua oferta in care principalele optini sunt ambele "motorizate de Siemens"

849 000 lei Siemens C30
899 000 lei Siemens A35

Ce stiti despre ele? Care-i mai bun?
Siemens C30 m-a dezamagit pentru ca desi in sfarsit are ceas, nu exista functia de ceas desteptator.

Eu am Siemens C25 si sunt foarte multumit de cum functioneaza... dar din punct de vedere al optiunilor din meniu e foarte inapoiat.

#2
AIWAMAN

AIWAMAN

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 4,532
  • Înscris: 26.11.2001
bibicu - "Astea sint modele ultrastravechi... Probabil ca cei de la Siemens ca sa nu le arunce la gunoi le dau la Connex Treci pe clasa 35/40/45 daca vrei ceva de calitate . Dar cu prima litera M sau S, nu C. Modelele Cxx si Axx sint slabe ca si "dotari". Ma rog, au si un pret pe masura... "

Courage - "Mda.. iar am ajuns cosul de gunoi al Europei! (am fost altfel candva?). Tot ce au ei mai prost ni le fac "cadou", iar noi tembeli cum suntem le mai si multumim !Din capitolul asta ar mai fi Ericsson A1018, A2018, Alcatel Easy Touch, Sagem, Maxon etc - toate la preturi atractive, dar cu un abonament de minim 5$, insa  daca ne gandim la cat este acum dolarul..."

Speedo - " C30 este de fapt un Bosch cu label-ul Siemens.
A35 este un Siemens. Pentru un telefon ieftin recomand A35 sau A36. Problema lor este ca nu au baterii cu Li-Ion si ca nu au constant aceeasi calitate a fabricatiei, totusi mult peste Ericsson."

Intel  - "Toate Siemens-urile cu "0" in coada sunt pe platforma Bosch. Despre C30 nici nu merita sa vorbim. 99% din ele au fost proaste. Credeti-ma ca stiu ce vorbesc. Marea lor problema este pe partea de alimentare si bateria.Cat despre A35...... printre cele mai naspa telefoane pe care le-am vazut vreodata. E asa de slab ca nu vezi decat apelurile pierdute, pe cele primite nu le vezi. Pana si la supervechiul S6 le vedeai (daca nu numele, in cazul in care-l aveai in agenda, macar nr. de telefon).Eu am acum un C35i (culoarea argintie pt. cunoscatori   ) si face toti banii. Sunt supermultumit de el. "

lLIVIU  - "Nu stiu sa fie in oferta CONNEX, dar ... ma intereseaza. Stie cineva, undeva, un ME45 disponibil ? L-am vazut, m-am indragostit, si-l doresc ...  "

Mos COSTACHE  -"A35/36 sint Siemens si daca le bagi element LiIon la acccu merg de rup / C30 e un BOSH inbunatatit de Siemens (care pentru cei care nu au aflat au cumparat divizia de gsm Bosh) / mosul are un S25 si e supermultumit de el - vechi si bun ,nu m-a dezamagit pina acum - pentru curiosi se poate viziona la www.gsmarena.com - pentru doritori mai am 2 bucati "

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate