Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier
 Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...
 Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente
 Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute
 

rezolvare magazine online

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
gogoroiu

gogoroiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 727
  • Înscris: 01.06.2007
Am constatat ca cei care au probleme cu marfa de la magazinele online sunt cei care cumpara lucruri sensibile: laptoape, camere cu hdd, etc. Cei care cumpara ciocane si alte obiecte mai zdravene sunt multumiti...

Stiu ca multa lume se plange de aparatele sensibile luate de la magazinele online care se defecteaza repede...

Mai stiu ca multi au vazut cu ochii lor cum se comporta oamenii de la firmele de curierat cu coletele... (nu vreau sa mentionez ce firme au probleme; stiu ei si singuri) si adaug ca am vazut si eu...

Ce credeti ca e de facut?

Mergem personal sa ridicam marfa?

De unde stim ca la depozitul firmei online nu tot curierii aduc marfa? Mai ales ca nu toti au depozite proprii si din clipa din care iau comanda demareaza coletaria de la depozitul propriu-zis...

Sau altfel spus: de ce clientii care iau aparatura sus-mentionata de la onlaini plang mai tare decat aia care iau din magazine?

#2
CUSTOMERCUS

CUSTOMERCUS

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 06.01.2004
nu pling mai tare dar au acces la internet.ceilalti nu au ,asa ca iau de unde pot si ei si pling direct la opc.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate