Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

Nokia 6288 sau Samsung U600?

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
miha005

miha005

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 09.09.2006
Am avut un Nokia 6280 de care am fost foarte multumita dar din pacate a intrat apa in el si mi s-a stricat.

Acum nu stiu ce sa imi cumpar Nokia 6288 sau Samsung U600. Ma tenteaza U600 pentru ca are camera foto de 3,2 Megapixeli. Nokia are doar 2 Mp dar calitatea pozelor si video foarte buna. Ce ma sfatuiti?

#2
Campers

Campers

    Just ..tired of this shit ..

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,409
  • Înscris: 24.04.2006
u600
am avut 2x6280 si un 6288 ..nu stiu cum ai putut fi tu multumita de el ca pe mine nu m-a multumit deloc sa se inchida in timp ce vorbeam la el si alte minuni d-astea ...
u600 n-am avut , dar banuiesc ca ar fi mai bun ..si banuiesc ca nu intra nici praf sub ecran , ca la 6288 ..

pe 6288 il ridica doar ca filmeaza VGA ..dar sa fim sinceri , faci mai multe poze sau mai multe filmulete ? eu fac poze daca vizitez ceva si vreau sa am amintiri , nu filmulete..

eu as merge pe u600 ...acuma e treaba ta :)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate