Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2
 

telefon fiabil - buget 200 eu

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
LeviathanGray

LeviathanGray

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 22.12.2006
salut

am posibilitatea sa iau de la Orange (contract firma, puncte etc) un telefon care sa se incadreze undeva in bugetul de 200eu (+/- 50eu), la abonament.  Intrucat nu mai stiu ce se intampla acum in lumea telefoanelor vin sa va cer sfatul privind achizitia. Ceea ce imi doresc de la telefon este fiabilitatea, durata decenta de viata a bateriei, sa se auda ok... nu sunt inca convins ca vreau 3g dar daca merita si se incadreaza in buget , nu ma deranjeaza daca imi recomandati 3g. (ca idee ma oprisem cu privirea asupra nokia 6230i...)

multam anticipat!

#2
Teophileos

Teophileos

    I am who I am, so don't even try to think about bothering me

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,180
  • Înscris: 02.01.2007

 LeviathanGray, on Jun 19 2007, 12:19, said:

salut

am posibilitatea sa iau de la Orange (contract firma, puncte etc) un telefon care sa se incadreze undeva in bugetul de 200eu (+/- 50eu), la abonament.  Intrucat nu mai stiu ce se intampla acum in lumea telefoanelor vin sa va cer sfatul privind achizitia. Ceea ce imi doresc de la telefon este fiabilitatea, durata decenta de viata a bateriei, sa se auda ok... nu sunt inca convins ca vreau 3g dar daca merita si se incadreaza in buget , nu ma deranjeaza daca imi recomandati 3g. (ca idee ma oprisem cu privirea asupra nokia 6230i...)

multam anticipat!
O binevoitoare  :) si umila  :worthy: sugestie : Nokia E 50 :coolspeak:  !

#3
pastel3005

pastel3005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,379
  • Înscris: 11.08.2006
nokia 6288
samsung d900

#4
big.brother

big.brother

    .:: KING ::.

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,822
  • Înscris: 07.05.2007

 pastel3005, on Jun 19 2007, 14:42, said:

nokia 6288
samsung d900
Eu știam că D900 sare de 200 €.
Dacă vrei să se audă ok sunetul, recomand orice telefon din gama walkman de la Sony-Ericsson. Bineînțeles, se consumă repede bateria.
Îți poți lua Și LG KU800, care este mult mai fiabil decât KG800. Și în final, un telefon al cărei baterie, pe mine mă ține 3-4 zile, este Motorla V3x  :coolspeak:

#5
LittleJo

LittleJo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 498
  • Înscris: 15.12.2006
Mie Lg-urile nu mi se par deloc fiabile. Dar DELOC ( si am avut ). Recomand Sony Ericsson k750i sau Nokia E50

#6
DtzDanutz

DtzDanutz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 26.06.2006
Nokia E50 sau 6233(urmasul lui 6230i despre care ziceai)

#7
Mr. Incredible

Mr. Incredible

    It's showtime!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,640
  • Înscris: 07.10.2005
Nokia E50 sau Samsung D900I.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate