Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?

Care din urmatoarele optiuni este...

Distante etrieri
 Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...

Problema droguri

Soldat gradat profesionist - dipl...
 Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...

Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil
 Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel
 

Programe SPV

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
EK90

EK90

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 336
  • Înscris: 28.04.2007
Salut am un SPV C100 de la Orange si vreu sa va intreb daca se pote instala un program ceva sa pot asculta radio. Am vazut chestia asta la un Nokia N70 care nu avea radio si totul s-a rezolvat cu un program. La acest telefon se poate face chestia asta?
Daca puteti va rog atasati un site cu programe pentru SPV deoarece intampin ceva greutati pana gasesc un program compatibil cu versiunea lui de Windows.
Multumesc anticipat!

#2
hcv

hcv

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,067
  • Înscris: 29.07.2006
daca ai activat wap-ul se poate prin streaming

Edited by hcv, 07 June 2007 - 20:33.


#3
EK90

EK90

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 336
  • Înscris: 28.04.2007
Stiu ca prin streaming se poate dar trebuie sa fii conectat permanent la net. Eu vroiam ceva care sa receptioneze undele radio. Inteleg ca daca telefonul nu are conponentele necesare pentru detectie radio (tuner), un program nu poate face asta de capul lui. Dar nu stiu daca telefonul poate detecta posturi radio.

#4
hcv

hcv

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,067
  • Înscris: 29.07.2006

View PostEK90, on Jun 7 2007, 21:36, said:

Stiu ca prin streaming se poate dar trebuie sa fii conectat permanent la net. Eu vroiam ceva care sa receptioneze undele radio. Inteleg ca daca telefonul nu are conponentele necesare pentru detectie radio (tuner), un program nu poate face asta de capul lui. Dar nu stiu daca telefonul poate detecta posturi radio.

la c100 nu are cum sa faca asta un program decat prin streaming

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate