Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?
 Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...
 Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy
 ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație
 

MInutele gratuite de la Connex?

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
jedialex1985

jedialex1985

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 666
  • Înscris: 09.04.2004
Pe oferta de luna asta de la connex spune ca primesti 20 min gratuite. Stie cineva daca astea sunt doar in reteau connex sau pt toate retelele nationale?

#2
dumars

dumars

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 10.12.2003
Primesti 20min ("pe viata") in orice retea nationala, iar dupa un an de contract vei mai primii inca 10min de convorbiri exclusiv in retea.

#3
jedialex1985

jedialex1985

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 666
  • Înscris: 09.04.2004

Quote

Originally posted by dumars
Primesti 20min ("pe viata") in orice retea nationala, iar dupa un an de contract vei mai primii inca 10min de convorbiri exclusiv in retea.


Mersi mult. NU eram sigur pt ca pe site-ul lor nu precizeaza ca sunt minute nationale

#4
Jaxx

Jaxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 729
  • Înscris: 12.08.2003
Da si tu un link. Unde ai vazut oferta cu 20 de minute la connex? Eu am vazut-o numai la Cluj....pe afise stradale...

#5
jedialex1985

jedialex1985

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 666
  • Înscris: 09.04.2004

Quote

Originally posted by Jaxx
Da si tu un link. Unde ai vazut oferta cu 20 de minute la connex? Eu am vazut-o numai la Cluj....pe afise stradale...


INtr-adevar tocmai sunt pe site connex si nu am gasit asa ceva. Sunt din Bacau si la toti dealerii de aici era aceasta oferta cu minutele; crezusem ca e nationala

#6
jedialex1985

jedialex1985

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 666
  • Înscris: 09.04.2004
Pe contractul de la connex scrie: "Oferta promotionala Connex: reducere de 50% la abonament pana la 31 dec 2004 si cate 20 minute gartuite lunar pe toata durata contractului"

Doar ca nu scria ca sunt valabile in toate retelele

#7
StGermain

StGermain

    RL 118

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,517
  • Înscris: 04.04.2004
Cinstit era sa prezcizeze retelele in care sunt valabile minutele...dar daca lucratorii de la Connex tot romani sunt pana la urma, ce vrei? Romanul e roman!

#8
ONeill

ONeill

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 16.12.2003
Se precizeaza numai atunci cand sunt acordate in retea. Acum unde vreai sa treaca toate retelele , trebuiau sa scrie connex, orange, zapp , cosmorom, rtc, rdstel, astral telecom + altele. Si ce te faci cu retelele care or sa mai apare (fixe) .   Dar, tocmai tu spuneai: romanul tot roman este!

#9
Grogu

Grogu

    Humble Homo Sapiens

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,668
  • Înscris: 11.09.2002
si cand sunt in retea spun ca sunt minute nationale (in retea)....asta ii boala connexului

#10
AirBoy

AirBoy

    Snow! Ski! Be freeeee...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,103
  • Înscris: 05.05.2003

Quote

Originally posted by geo2001
si cand sunt in retea spun ca sunt minute nationale (in retea)....asta ii boala connexului

Pai la orice operator "minute nationale" se consuma si in retea. Doar la abonamentele Family, Cent si x2 nu iti ia din minutele promo daca vorbesti cu numerele preferentiale respectiv in weekend. Si la Orange tot minute "nationale" sunt ca vb. Orange sau in afara. Cred ca se aplica si la ei treaba sa nu-ti ia daca esti in cele 180 cu preferentiale sau seara.

#11
Grogu

Grogu

    Humble Homo Sapiens

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,668
  • Înscris: 11.09.2002
nu vorbeam depsre faptul ca in reclamele connex si minutele in retea sunt denumite ca MINUTE NATIONALE IN RETEA....

#12
AirBoy

AirBoy

    Snow! Ski! Be freeeee...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,103
  • Înscris: 05.05.2003

Quote

Originally posted by geo2001
nu vorbeam depsre faptul ca in reclamele connex si minutele in retea sunt denumite ca MINUTE NATIONALE IN RETEA....
  hmmm... n-am vazut, ma abtin. Dar e o aberatie sa spuni "nationale in retea". Normal ca in retea sunt nationale daca reteaua este nationala.  :yeah baby  :yeah baby  :yeah baby

si nationale simplu inseamna orice retea....... aici e politica inducerii in eroare. Tipic reclamelor din .ro  :drac:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate