Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?

Care din urmatoarele optiuni este...

Distante etrieri
 Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...

Problema droguri

Soldat gradat profesionist - dipl...
 Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...

Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil
 Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel
 

Cel mai nou the Sims 2 - 19 setpembrie 2007

- - - - -
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
sHINY

sHINY

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 13.03.2007
"Whisk your Sims away from their everyday routines and take them on exciting trips to three exotic locations! Whether relaxing on a lush tropical island in a luxury suite, camping with the family on a pristine mountaintop, or exploring the culture of the Far East, your Sims will enjoy new activities to relax and rejuvenate them. Transform them from bumbling tourists to savvy international travelers as they learn new customs including local greetings, dances, and more to take home and teach to their friends. Send your Sims packing for the trip of a lifetime!

Travel to Three Dream Destinations - Each location offers unique landscapes and local residents, such as the Fire Dancer and Ninja, for your Sims to meet and learn from. Try local cuisine and admire cultural landmarks as your Sims explore these new locales.




Send Your Sims on Tours - Glass bottom boat rides, adventurous van tours, and other excursions are fun new activities for your Sims, but there may be some surprises in store!  



Buy or Find Unique Items - Shop for unique objects found only on your Sims' travels, including rare jewelry they can wear or take home as gifts. Stumble upon hidden locations, collect shells on the beach, or dig up treasure.  



Stay at New Travel Accommodations - Splurge on the luxury suite for your Sims or save Simoleons and choose a more cozy lodging. Your Sims will enjoy the comfort of room service, get pampered at the spa, and more."



Am inclus si o poza:Attached File  1600_sims2_bv_pc_01.jpg   89.82K   104 downloads    Cine abia asteapta ?

#2
Lord_Shagrath

Lord_Shagrath

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 14.06.2007
suuuuuuuuuuuuuuuuper.....unul din cele mai cool jocuri pc....SIMS!!!!!!!!!!!!!!!!!!! eu astept :P

#3
ytzak

ytzak

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 30.06.2007
mdea...se pare ca este fff cool  :coolspeak: am auzit ca vor mai urma trei expansion patchs dupa bon voyage apoi in 2008 sims 3 :rolleyes: inca cateva poze

Attached Files



#4
Edutzelu'

Edutzelu'

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 19.08.2007

View Postytzak, on Jun 30 2007, 15:16, said:

mdea...se pare ca este fff cool  :coolspeak: am auzit ca vor mai urma trei expansion patchs dupa bon voyage apoi in 2008 sims 3 :rolleyes: inca cateva poze


Eu astept sims 3

#5
Edutzelu'

Edutzelu'

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 19.08.2007
eu am vazut cateva poze din sims 3 pe google

#6
AlexGP

AlexGP

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,419
  • Înscris: 03.01.2007
N-are cum! Daca te uiti mai jos pe site, poza se numeste Sims3fake. Do the math!

Edited by AlexGP, 27 August 2007 - 23:18.


#7
GycuBrun

GycuBrun

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 229
  • Înscris: 04.07.2007
O fost soramea la magazin sa vada daca este si inca nu o aparut pe rafturi :(

#8
marketing.online

marketing.online

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 185
  • Înscris: 21.12.2006

View PostGycuBrun, on Sep 7 2007, 13:25, said:

O fost soramea la magazin sa vada daca este si inca nu o aparut pe rafturi :(
in cam 2 sapt. o sa il gasesti pe buygames.ro

#9
marketing.online

marketing.online

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 185
  • Înscris: 21.12.2006

View Postmarketing.online, on Sep 20 2007, 17:05, said:

in cam 2 sapt. o sa il gasesti pe buygames.ro
Gata se poate cumpara, chiar mai repede decat ma astepta este in stoc si costa 115 RON

#10
Sytrus

Sytrus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 27.09.2007
STIRE IMPORTANTA: sHINY, leaderul thread-ului acesta a luat ban cu mult timp in urma, asa ca eu il voi prelua. Dupa cum stiti, aici s-a facut o greseala: The Sims 2 Bon Voyage a aparut in 4 septembrie, nu in 19. Oricum, jocul nu e nici pe departe o clona al lui The Sims Vacation. Sunt 2 jocuri diferite

#11
kastor

kastor

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,415
  • Înscris: 17.12.2006
inca un expansion pack :death:

#12
Danielmltr

Danielmltr

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 16.04.2007
Nu stiu daca este locul potrivit sa pun acest mesaj. Dar am si eu o intrebare.
Eu am avut mai demult sims 2 instalat in calculator inclusiv toate add-on-urile pana la pets. Si atunci bagam o parola si imi facea toate nevoile simsilor la maxim (hunger, energy, bladder....) si eu nu mai stiu acea parola, daca stie cineva acea parola va rog mult de tot sa mi-o spuneti si mie.

#13
Sytrus

Sytrus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 27.09.2007

View PostDanielmltr, on Nov 23 2007, 19:08, said:

Nu stiu daca este locul potrivit sa pun acest mesaj. Dar am si eu o intrebare.
Eu am avut mai demult sims 2 instalat in calculator inclusiv toate add-on-urile pana la pets. Si atunci bagam o parola si imi facea toate nevoile simsilor la maxim (hunger, energy, bladder....) si eu nu mai stiu acea parola, daca stie cineva acea parola va rog mult de tot sa mi-o spuneti si mie.

maxmotives  B)

Edited by Sytrus, 29 November 2007 - 13:31.


#14
paser

paser

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 307
  • Înscris: 29.09.2007
nu am apucat sa joc acest expansion dar presupun ca e  :coolspeak:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate