Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masina de spalat rufe Bosch

Aici sunt banii Dvs: tarife pentr...

Spatiu prea mare inainte de titlu

Recomandare banca pentru firma
 Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...

Denon AVR 1804
 Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...
 PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...
 

RDS.TEL - fix de la RCS/RDS

- - - - -
  • Please log in to reply
277 replies to this topic

#271
lotzi

lotzi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 17.09.2009

 catalinman, on 5th October 2010, 12:24, said:

nu, 2 euro pentru toate 3, conditia e sa le ai pe toate 3 pe acelasi abonament !

Situatia mea de exemplu, am un telefon fix pe Asociat si doua Mobile in Share la el, (primul l-am luat cand a fost caravana cu Digi Mobil, iar al doilea printr-o oferta promotionala, aveai factura mai mare de 20 de lei luai si al doilea Digi Mobil, aveai factura mai mare de 30 de lei luai si al treilea Digi Mobil, asa puteam sa-l am chiar si pe al treilea pentru ca facturile depaseau si depasesc mereu 30 de lei, da m-am oprit la al doilea :P) daca fac trecerea la abonamentul de 2 Euro Nelimitat o sa platesc 2 euro pentru toate 3, mai exact Fixul si cele 2 mobile in Share ;)

exact cum a zis si danutz :D


scuze ca ma bag si eu dar este exact situatia lu taica-meu... are fix si un mobil pe asociat 1200 in retea si 100 romtelecom... Imi spui ca daca mai face unu de 2 euro pe numele lui la aceeasi adresa i le baga pe toate 3 pe ala de 2 euro ??

ar fi super !

#272
maistoru

maistoru

    ex

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,752
  • Înscris: 10.05.2008

 catalinman, on 5th October 2010, 13:24, said:

nu, 2 euro pentru toate 3, conditia e sa le ai pe toate 3 pe acelasi abonament !

Situatia mea de exemplu, am un telefon fix pe Asociat si doua Mobile in Share la el, (primul l-am luat cand a fost caravana cu Digi Mobil, iar al doilea printr-o oferta promotionala, aveai factura mai mare de 20 de lei luai si al doilea Digi Mobil, aveai factura mai mare de 30 de lei luai si al treilea Digi Mobil, asa puteam sa-l am chiar si pe al treilea pentru ca facturile depaseau si depasesc mereu 30 de lei, da m-am oprit la al doilea :P) daca fac trecerea la abonamentul de 2 Euro Nelimitat o sa platesc 2 euro pentru toate 3, mai exact Fixul si cele 2 mobile in Share ;)

exact cum a zis si danutz :D

esti sigur ?

#273
bvd

bvd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 109
  • Înscris: 23.09.2010
Parca pachetul 2 euro e format maxim dintr-un mobil si o linie fixa!

#274
porcusoru

porcusoru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,433
  • Înscris: 04.04.2008
Da ..faceti o cerere de fixomobil cu portul de date activ + un digi mobil si asteptati cam un an asa este la mine

Cu 2 cereri : una din 12/12/2009 cu numar de inregistrare 96124266X
a 2 din data de : 22/02/2010 cu numar de inregistrare 124377915X
+ en apeluri catre rds-rcs
Deci daca vrei sa semnati un contract la rcs-rds mai bine te lasi pagubasi

A si am uitat sa precizez ca nici pana in ziua de azi nu ma contactat nimeni sa rezolvam cele 2 cereri

Edited by porcusoru, 05 October 2010 - 17:57.


#275
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,548
  • Înscris: 16.12.2006

 maistoru, on 5th October 2010, 17:33, said:

esti sigur ?
pai intai sa vedem daca oferta e valabila si pentru clientii existenti ce vor sa-si reinnoiasca contractele :)


 porcusoru, on 5th October 2010, 18:54, said:

Da ..faceti o cerere de fixomobil cu portul de date activ + un digi mobil si asteptati cam un an asa este la mine

Cu 2 cereri : una din 12/12/2009 cu numar de inregistrare 96124266X
a 2 din data de : 22/02/2010 cu numar de inregistrare 124377915X
+ en apeluri catre rds-rcs
Deci daca vrei sa semnati un contract la rcs-rds mai bine te lasi pagubasi

A si am uitat sa precizez ca nici pana in ziua de azi nu ma contactat nimeni sa rezolvam cele 2 cereri
din ce oras esti ?

#276
maistoru

maistoru

    ex

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,752
  • Înscris: 10.05.2008
cataline iti garantez ca vei plati 2 euro perechea fix+mobil + 2 euro al doilea mobil

#277
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,548
  • Înscris: 16.12.2006
aha, deci ramane un singur mobil in share la 2 euro :)

oricum mai ma gandesc, eu am si Digi Mobilul de servici (cu minute in toate retelele de telefonie din tara), chestia asta o faceam pentru ai mei !

#278
porcusoru

porcusoru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,433
  • Înscris: 04.04.2008

 catalinman, on 5th October 2010, 23:15, said:

pai intai sa vedem daca oferta e valabila si pentru clientii existenti ce vor sa-si reinnoiasca contractele :)



din ce oras esti ?

Caracal / olt

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate