Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2
 

Adevăratul Cimpoacă

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
28 replies to this topic

#1
naughtydream01

naughtydream01

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,797
  • Înscris: 13.03.2005

View PostAyame, on Apr 10 2007, 06:54, said:

Pai, n-o sa vina niciodata, el are treaba sa bata-n amicii mei de pe sp. face acelais site ca al lor daor ca sa devoreze pe ayame. uite-te ce face :
http://grigore.deviantart.com/

Acest site este exact ca al unui amic de-al meu de pe sp. pentru ce atata munca??
Daca nu a resusit cu mine, acu' loveste in cunostontele mele. Geeezzz!
Poate nu ȘTIAȚI dar, eu habar nu am avut cu ce celebritate îmi împart viața mea senzațională.

Este vorba de nimeni altul decât inventatorul necunoscut al limbajelor HTML, XML, Cobol, Fortran, Pascal, ca să nu mai vorbim de codul mașină, care se știe, este patentat de nimeni altul decât Grigore AKA Deviantul!!!!!!!!

Acest monstru sacru și profan al informaticii trăiește ascuns de ochii lumii într-un buncăr în stil roccococcococo dintr-o suburbie a Yoikoihammas, de unde, la intervale regulate, plagiază, destul de stângaci, cum de altfel s-a și descoperit de către ageanta secretă, deghizată în ageantă imobiliară, al cărei nume îl vom da publicitații cu altă ocazie, întrucât nu dispunem de toate semnalmentele ce urmează a ne fi furnizate de institutul cartofului de lângă Brașov, actualmente cunoscut doar sub titulatura de Institutul Verzelor, toate cunoștințele umanității.

Edited by naughtydream01, 10 April 2007 - 09:27.


#2
Parapluies

Parapluies

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 633
  • Înscris: 03.11.2006
:roflmaofast:

#3
bbshtrumf

bbshtrumf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 28.04.2005
Bai deci sa nu va mai prind ca va faceti conturi de yahoo ca sigur are si prieteni care au asa ceva si cine stie ce delir mai dezvolta. Better yet, incetati sa va mai folositi computerele in alte scopuri decat spider solitare caa e in stare sa vina peste voi in casa sa va puna la punct.... :fear:

#4
naughtydream01

naughtydream01

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,797
  • Înscris: 13.03.2005
Pe Discovery Science, niște nesimțiți analizau alimentele care produc cele mai mirositoare vânturi.

Varza a ieșit pe locul 1, ca de obicei.

Deci, nu mai trageți vânturi, că plagiați verzele cu plasmă.

#5
bbshtrumf

bbshtrumf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 28.04.2005

View Postnaughtydream01, on Apr 10 2007, 11:07, said:

Pe Discovery Science, niște nesimțiți analizau alimentele care produc cele mai mirositoare vânturi.

Varza a ieșit pe locul 1, ca de obicei.

Deci, nu mai trageți vânturi, că plagiați verzele cu plasmă.
Propun o competitie: care reuseste sa traga parturi cu continut de clorofila primeste ca premiu o bicicleta cu atas si o maimuta. Profitul e clar, vine vara, toata lumea vrea poze cu maimuta.  :arigato: Bicicleta e ca s-o puteti plimba prin lume, la aer, ca a petrecut mult timp in camere capitonate <_< si sufera de ea.

#6
naughtydream01

naughtydream01

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,797
  • Înscris: 13.03.2005

View Postbbshtrumf, on Apr 10 2007, 11:18, said:

Propun o competitie: care reuseste sa traga parturi cu continut de clorofila primeste ca premiu o bicicleta cu atas si o maimuta. Profitul e clar, vine vara, toata lumea vrea poze cu maimuta.  :arigato: Bicicleta e ca s-o puteti plimba prin lume, la aer, ca a petrecut mult timp in camere capitonate <_< si sufera de ea.
Eu și prietenii mei, care avem TOȚI site-uri pe gugăl, am descoperit de ce ne merge așa de rău în țara asta.

Uitați cine a plagiat-o.Attached File  123.JPG   81.68K   144 downloads

Vome reveni, la timpul potrivit și cu alte dezvăluiri senzaționale, despre această BRUTĂ a informaticii, acest agent Cody BenQ2( tot el e și 1)...

Edited by naughtydream01, 10 April 2007 - 10:26.


#7
rox

rox

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 6,348
  • Înscris: 28.11.2004
pfoai, te pomenesti ca daca am si eu d-ala, oi fi vreo plagiatoare... :huh:
toyo, pssst, ia fii antena: "sait d-ala" cum zici tu are ...cam toata lumea. si nu se lauda nimeni ca el l-ar fi facut (sper)

#8
naughtydream01

naughtydream01

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,797
  • Înscris: 13.03.2005
Am promis, deci io și prietenii mei, care TOȚI au siteuri pe Gugăl și multe alte conturi, neplagiate încă, l-am surprins, cu ajutorul unei firme de badigatzi, care lucrează și în perioada paștelui, dar numai pentru noi, pe cretinulforumurilor, care după cum se vede în imaginea atașată, hăcuia de zor saitul SoftPedia, pe care probabil, urma să-l și plagieze.

Noroc că noi am intervenit la timp, ca să punem capăt activităților criminale ale grupului mafiot G.R.I.G.O.R.E., cunoscut în cercurile interlope sub numele de Gogu Navetistu'.

Mulțumim, pe această cale iuzărilor onești (și din Onești), care ne-au atras la timp atenția asupra operațiunilor secrete desfășurate de această bandă de traficanți de conturi!!!

Attached Files


Edited by naughtydream01, 10 April 2007 - 10:40.


#9
rox

rox

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 6,348
  • Înscris: 28.11.2004

View Postnaughtydream01, on Apr 10 2007, 11:38, said:

Noroc că noi am intervenit la timp, ca să punem capăt activităților criminale ale grupului mafiot G.R.I.G.O.R.E., cunoscut în cercurile interlope sub numele de Gogu Navetistu'.
hapciupaliticu'  :lol:
rusine sa-ti fie grigore ca ai indraznit!

#10
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 09.01.2006
Cred că-l recunosc. Nu cumva tot acest individ a hăcuit și programul spațial de la NASA, de s-au întors bieții cosmonauți pe jos din spațiu ??  :huh:

#11
naughtydream01

naughtydream01

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,797
  • Înscris: 13.03.2005
Cerem justiției să-si facă datoria!!!

Cerem autosesizarea parchetului!!!

Vă oferim noi instantanee, înfățișându-l pe numitul cretinulforumurilor, furișându-se într-o ținută dezagreabilă, dar de firmă, prin casele oamenilor, la vânătoare de conturi și saituri ale bieților cetățeni!!!

Attached Files



#12
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 09.01.2006

View Postnaughtydream01, on Apr 10 2007, 11:47, said:

Cerem justiției să-si facă datoria!!!

Cerem autosesizarea parchetului!!!

Vă oferim noi instantanee, înfățișându-l pe numitul cretinulforumurilor, furișându-se într-o ținută dezagreabilă, dar de firmă, prin casele oamenilor, la vânătoare de conturi și saituri ale bieților cetățeni!!!


Aha... deci el fură pasurile userilor ce activează pe undernet   :ciocan:
:death:

#13
bbshtrumf

bbshtrumf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 28.04.2005
:surprise:

View Postnaughtydream01, on Apr 10 2007, 11:38, said:

Am promis, deci io și prietenii mei, care TOȚI au siteuri pe Gugăl și multe alte conturi, neplagiate încă, l-am surprins, cu ajutorul unei firme de badigatzi, care lucrează și în perioada paștelui, dar numai pentru noi, pe cretinulforumurilor, care după cum se vede în imaginea atașată, hăcuia de zor saitul SoftPedia, pe care probabil, urma să-l și plagieze.

Noroc că noi am intervenit la timp, ca să punem capăt activităților criminale ale grupului mafiot G.R.I.G.O.R.E., cunoscut în cercurile interlope sub numele de Gogu Navetistu'.

Mulțumim, pe această cale iuzărilor onești (și din Onești), care ne-au atras la timp atenția asupra operațiunilor secrete desfășurate de această bandă de traficanți de conturi!!!
:surprise: :surprise: :surprise:  
sa vina militia gandirii, sa aresteze hacherii, mieii netaiati si sireturile care nu-si gasesc galosii.
Noti iti multumim pentru aceasta dezvaluire epocala...


Undeva, in lumea asta, un porumbel al pacii a scapat un gram de gainat de emotia celor vazute, auzite, nevazute, presupuse, suspectate si plagiate.  :huh:

#14
kimi

kimi

    Pândar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,575
  • Înscris: 04.05.2005
za grotesque, za horror, za sheim !!! :worthy:


e clar, cine-si permite in ziua de azi sa creasca un soarece optic ?

#15
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 09.01.2006

View Postkimi, on Apr 10 2007, 11:49, said:

...
e clar, cine-si permite in ziua de azi sa creasca un soarece optic ?

Și uite ce coadă lungă are  :o

#16
naughtydream01

naughtydream01

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,797
  • Înscris: 13.03.2005
Eu și prietenii mei, care au TOȚI conturi și saituri, ne-am lansat în urmărirea acestui periculos infractor. Vom pune la dispoziția organelor de cercetare penală și concluziile anchetei noastre.

Țineți aproape, că nu știți ce pierdeți, poate fi chiar un cont!!!

#17
Ayame

Ayame

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,624
  • Înscris: 23.02.2006
Inca un anunt nimicitor si care va bucura multe suflete de pe aici.

Geisha isi face seppuku onorabil.

Bucurati'va. Sa vedem cine va fi calaul.

#18
Graveland

Graveland

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,236
  • Înscris: 07.08.2006

View Postnaughtydream01, on Apr 10 2007, 11:47, said:

Cerem justiției să-si facă datoria!!!

Cerem autosesizarea parchetului!!!

Vă oferim noi instantanee, înfățișându-l pe numitul cretinulforumurilor, furișându-se într-o ținută dezagreabilă, dar de firmă, prin casele oamenilor, la vânătoare de conturi și saituri ale bieților cetățeni!!!

L-am recunoscut dupa sprancene si l-am dat in gat sectiei de militie de care apartin.

Brusc, m-am trezit la usa cu Cimp0 Camataru...

Edited by Graveland, 10 April 2007 - 11:02.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate