Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
windows 10 drivere startup degrad...

Tencuiala exterioara casa caramid...

Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?
 Care din urmatoarele optiuni este...

Cum se calculeaza MTBF la un swit...

Distante etrieri

Fisier corupt reapare in galeria ...
 Ce condensator ar putea fi? TV Vo...

Problema droguri

Soldat gradat profesionist - dipl...

Eroare incarcare formular
 merita upgrade de la Ryzen 5 2600...

Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil

Atentie la site-ul FixShop.ro - p...
 

nec E228 ,E338 vs. motorola v360

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
bsluci

bsluci

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 13.02.2007
astept sa imi ziceti care se merita shi de pls este o urgenta.tnx ca mia oferit unu pe un motorola v360 un nec E228 sau 338

#2
Teophileos

Teophileos

    I am who I am, so don't even try to think about bothering me

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,180
  • Înscris: 02.01.2007

View Postbsluci, on Apr 3 2007, 14:21, said:

astept sa imi ziceti care se merita shi de pls este o urgenta.tnx ca mia oferit unu pe un motorola v360 un nec E228 sau 338
Sunt foarte slabe  :console: au multe buguri nu te incurca cu asa ceva sunt foarte greu de decodat , poate chiar imposibil de decodat , nec-urile sunt codate pe reteaua ,exclusiv UMTS , numita "3"  :puke: (oare de ce? pentruca functioneaza numai in 3 G! Evident ca nu iti va fi usor sa gasesti in Romania  :nonobad:  usim la vodafone , ele nu functioneaza cu un card sim normal si chiar daca iti cumperi usim de la orange (e vreo 30 de ron, o sa vezi ca nu functioneaza prea bine in Romania :console: ) care nu exista decat in vreo cateva tari din europa de vest , nu o sa poti folosi multe din functiile telefonului pentru ca a fost produs special pentru configuratiile si setarile din reteaua-mobila "3" care nu corespund cu cele ale Orange , Vodafone sau Cosmote Romania , cat despre moto v360 nici asta nu e foarte breaz , ai mare grija sa nu ti se promita tunuri si sa cumperi o prastie ! Ai grija sa nu iei tzeapa uriasa in loc de un chilipir misto !

Edited by Teophileos, 04 May 2007 - 22:50.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate