Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...
 Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.
 Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India
 Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala
 

ADtrade

- - - - -
  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#19
negreanovidiu

negreanovidiu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 13.03.2007
Adtrade plateste! si daca esti destept poti castiga mai bine decat cu Google AdSense ! Va recomand tuturor! Bafta!

#20
lupusoor

lupusoor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 27.07.2006
Mai mult ca adsense? cred ca glumesti ...

#21
vip_vyo

vip_vyo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 581
  • Înscris: 24.04.2006
Mai eu il am de cateva zile si nici un cent nu am facut desi am 300 vizitatori.Si am incercat numai reclame care s-ar potrivi continutul site-ului...nu stiu ce sa zic...google adsense accepta site-uri cu avatare?

#22
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,566
  • Înscris: 16.03.2007

View Postvip_vyo, on Apr 3 2007, 19:33, said:

Mai eu il am de cateva zile si nici un cent nu am facut desi am 300 vizitatori.Si am incercat numai reclame care s-ar potrivi continutul site-ului...nu stiu ce sa zic...google adsense accepta site-uri cu avatare?

De ce nu ?
daca ai un continut in limba engleza ....

#23
bogdan_16

bogdan_16

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 29.04.2006
Da si eu folosesc adtrade si nu sunt foarte multumit :( adica lumea da click pe bannere dar nu descarca nimic cred ca e nevoie de campanii mai atragatoare   :( si bani frumusei asa obti decat daca folosesti tactici putin cam spammy si iritante pentru vizitatori , haideti sa discutam sa gasim cele mai bune solutii pentru "obtimizare adtrade" a campaniilor, a banerelor a locurilor unde sunt afisate cu un impact cat mai mic asupra vizitatorilor si cu un profit cat mai mare pentru noi.... :)

I-am trimis invitatie unuia din admini .. poate vine sa vb si cu noi :)

Off: Avem voie cu linkuri in semnatura ? daca nu nici macar cu  ceva de genu "nume.com" ?

Edited by bogdan_16, 04 April 2007 - 20:55.


#24
vip_vyo

vip_vyo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 581
  • Înscris: 24.04.2006
Da si eu am observat , nu se merita sa pui o reclama deaia cu toolbar , nu sunt inca destule reclame bune pe adtrade , si cateva dintre ele accepta trafic numai din usa....deci nu prea avem sanse...Ar trebui sa fie si mai multe campanii cpc si cpa dar din Romania.

#25
bogdan_16

bogdan_16

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 29.04.2006
Pai ar trebui sa gaseasca si ei mai multe campanii... cred

#26
Unultare

Unultare

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 11.08.2006
Are dreptate Ovidiu cu adtrade faci 1000$$ cu Google sugus cand sa iti trimita bani zice ca nush ce si iti inchide contu deci eu sunt multumit de adtrade de 4 luni ;)  :coolspeak:

#27
Cata.

Cata.

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 623
  • Înscris: 06.12.2004
Cate clickuri ai si cate actiuni ai la o campanie?
Da cateva exemple.
Se castiga si cu adtrade , dar eu la cateva sute de clickuri abia fac 2,3,4,5 actiuni.

#28
vip_vyo

vip_vyo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 581
  • Înscris: 24.04.2006
mah voi nu vedeti ca astia care zic ca au castiguri mari pe adtrade nu au nici un topic deschis si doar cateva posturi...sa-mi dea id-ul unu care zice ca face bani buni cu adtrade.

#29
negreanovidiu

negreanovidiu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 13.03.2007
Pai asta care fac bani cu adtrade se gandesc sa-si ia un apartament ... o masina nu sa stea la postat pe forum :P Cat despre castiguri  se castiga peste mii $ pe luna VA ASIGUR

#30
crazyAlex

crazyAlex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 548
  • Înscris: 06.02.2007

View Postnegreanovidiu, on Apr 6 2007, 17:41, said:

Pai asta care fac bani cu adtrade se gandesc sa-si ia un apartament ... o masina nu sa stea la postat pe forum :P Cat despre castiguri  se castiga peste mii $ pe luna VA ASIGUR

La tine problema este cand te trezesti. Dispar miile alea de $$$

#31
Cata.

Cata.

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 623
  • Înscris: 06.12.2004
Deci eu am 500 - 600 de clickuri/zi pe reclamele adtrade.
Si pana in 6-7 actiuni. Desi mi s-a dublat traficul zilele astea nu am observat nici o crestere.

Doar imi pun intrebarea:
Cum poate un soft sa monitorizeze daca un utilizator face ceea ce trebuie sa faca pentru a indeplini actiunea respectiva?

Cum puteti voi sa faceti mii de $ ? Cand eu am 600 de clickuri si fac de o suta de ori mai putin.

Site-ul are sectiuni asemanatoare cu reclamele.

#32
negreanovidiu

negreanovidiu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 13.03.2007
Imi pare rau ca nu va iese ... :( eu am peste 150 de actiuni pe zi ... si am avut pana la 250 deci poate calcula fiecare cam cat fac ... trebuie sa va iasa si voua .. pune-ti putin capu la contributie si sigur o sa aveti de castigat! Multa Bafta!

273 de actiuni am avut cel mai mult ...

binenteles asta din 3 site-uri :P din unu nu stiu cat iese :) dar sigur tre sa va iasa !


Editat de DarkAngelBv: Data viitoare posturile puse unul dupa altul in intervale atat de scurte (2 minute 3 posturi) vor fi STERSE fara avertisment !!!

Edited by darkangelbv, 19 April 2007 - 23:26.


#33
vip_vyo

vip_vyo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 581
  • Înscris: 24.04.2006
Din care campanie ati facut cei mai multi bani?

#34
Cata.

Cata.

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 623
  • Înscris: 06.12.2004
Fa un screenshot la statistici campanii cumulativ.

#35
vip_vyo

vip_vyo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 581
  • Înscris: 24.04.2006
Pai pana  acum am facut bani numai din cpc de la adtrade , ca am pus campanaia smileytown o saptamana si nu am facut nici un ban cu ea...Am avut vreo 20 de click-uri si nici o actiune...Nu cred eu ca nimeni nu a downloadat tollbarul , dar ce sa mai zic.......Deaia am vrut sa va intreb care vi se pare cea mai buna campanie

#36
Cata.

Cata.

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 623
  • Înscris: 06.12.2004
Eu am integrat asa de bine in site. Am pus si in categoria download... s-au contorizat sute de clickuri ..... prea putine actiuni.

Din cauza asta am intrebat mai sus , cum stie softul ala sa monitorizeze.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate