Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...
 Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 

ADtrade

- - - - -
  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#37
vip_vyo

vip_vyo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 581
  • Înscris: 24.04.2006
si eu am acceasi intrebare da vad ca nimeni nu raspunde...

#38
Bocacio Junior

Bocacio Junior

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,616
  • Înscris: 04.11.2005

View PostCata., on Apr 7 2007, 09:19, said:

Fa un screenshot la statistici campanii cumulativ.
stai ca a plecat in concediu omul =)) ... o sa vezi si print screen dupa ce o sa faca el baza de date sa arate asa :)

#39
Bocacio Junior

Bocacio Junior

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,616
  • Înscris: 04.11.2005
si poate cititi si asta: http://forum.softped...howtopic=214567

#40
vip_vyo

vip_vyo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 581
  • Înscris: 24.04.2006
am citit.....dar tot nu m-am lamurit de ce atat de putine actiuni la atatea click-uri .In mod normal majoritatea care dadeau click pe banner downloadau si toolbar-ul respectiv......

#41
superskill

superskill

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 06.11.2006
eu am avut peste 3000 de vizitatori pe zi din care luam 3 actiuni pe zi. Mi se pare o mare porcarie mai ales ca lor le iese cu mult in plus pt actiunile astea deaorece advertiseru plateste si dupa ce s-a inregistrat un om nou dar pe tine adtrade te plateste o singura data...
Mai au si 2 -3 campanii ... astia care i-au acceptat pe ei ca restu le-au dat reject :)
Eu cred ca e o facatura

Edited by superskill, 07 April 2007 - 23:09.


#42
bogdan_16

bogdan_16

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 29.04.2006
Sper sa nu fie ... afacerea e gandita ca toti sa castige si advirtiseri si publisheri si site-ul, acum ma intreb cam cat le revine lor din fiecare vanzare, cam de cate procente am putea vb aici :-??
Da si ar putea sa incece sa gaseasca mai multi advirtiseri in special straini .

Edited by bogdan_16, 09 April 2007 - 14:30.


#43
radetzy

radetzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 995
  • Înscris: 15.03.2006

View Postbogdan_16, on Apr 9 2007, 14:28, said:

Sper sa nu fie ... afacerea e gandita ca toti sa castige si advirtiseri si publisheri si site-ul, acum ma intreb cam cat le revine lor din fiecare vanzare, cam de cate procente am putea vb aici :-??
Da si ar putea sa incece sa gaseasca mai multi advirtiseri in special straini .
Dupa cum spunea reprezentantul adtrade aici pe forum: "comisionul ADTrade este intre 10-30%".

#44
superskill

superskill

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 06.11.2006
advertiseri straini au de unde alege cj cpxinteractive ... sunt o gramada :) ... sa va faceti un cont pe cj sa vedeti cum sta treaba cu platile si procentele

#45
negreanovidiu

negreanovidiu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 13.03.2007
Hai sa va spun si de ce castig asa multi bani :P O fac deoarece vizitatori mei sunt copii deci copii dau click pe orice oricand si oriunde si am peste 20.000 unici pe zi ... oricum si voi puteti face ...tre doar sa ganditi putin :P Bafta!

#46
superskill

superskill

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 06.11.2006
ia da tu situ sa vedem si noi sau da-mi un pm cu situ si daca e cum zici tu te cred

#47
crazyAlex

crazyAlex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 548
  • Înscris: 06.02.2007
De cand Adsense accepta la inscriere site-urile in limba romana avem parte de o adevarata ofensiva din partea astaura cu castiguri de mii de $ la Adtrade.
Insa nimeni nu spune ce site are sa vedem si noi daca minte sau nu.

#48
vip_vyo

vip_vyo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 581
  • Înscris: 24.04.2006
Ma da ce se intampla , odata am 5$ si 55 centi si dupa aia dispar(si imi raman 55 centi) si nu e prima data..

Edited by vip_vyo, 12 April 2007 - 22:26.


#49
adtrade

adtrade

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 19.02.2007

View Postvip_vyo, on Apr 12 2007, 23:25, said:

Ma da ce se intampla , odata am 5$ si 55 centi si dupa aia dispar(si imi raman 55 centi) si nu e prima data..

Salut,

Cei 5$ erau de la campania ADTrade, care plateste 5$ pentru fiecare partener nou care se inscrie si este acceptat in retea. Aveai 5$ in cont pentru ca cineva a incercat sa se inscrie prin tine, dar atunci cand site-ul lui a fost verificat nu indeplinea conditiile pentru a fi acceptat in retea, prin urmare comisionul a fost retras.

Acum timpul nu imi permite dar voi raspunde in curand la toate intrebarile adresate aici.

#50
crazyAlex

crazyAlex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 548
  • Înscris: 06.02.2007

View Postadtrade, on Apr 12 2007, 23:48, said:

Salut,

Cei 5$ erau de la campania ADTrade, care plateste 5$ pentru fiecare partener nou care se inscrie si este acceptat in retea. Aveai 5$ in cont pentru ca cineva a incercat sa se inscrie prin tine, dar atunci cand site-ul lui a fost verificat nu indeplinea conditiile pentru a fi acceptat in retea, prin urmare comisionul a fost retras.

Acum timpul nu imi permite dar voi raspunde in curand la toate intrebarile adresate aici.

Nu prea se potriveste ceva aici.
Nu se poate face ca cei 5$ sa apara decat atunci cand site-ul va hotarati definitiv sa-l acceptati in retea?

#51
vip_vyo

vip_vyo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 581
  • Înscris: 24.04.2006
Da e cam aiurea , dar asta e ..Mai incerc 1 luna sa vad daca se face ceva bani.

#52
lupusoor

lupusoor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 27.07.2006
Azi suntem in 15 si nu se da nici un semn ca mi-ar fi bagat banii in cont :) A primit cineva?

Edited by lupusoor, 15 April 2007 - 10:29.


#53
superskill

superskill

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 06.11.2006
si eu astept sa vad daca luni dau bani

#54
adtrade

adtrade

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 19.02.2007
Luna aceasta platile nu au putut fi facute pe date de 15 deoarece este duminica, dar maine, 16 vor fi patiti toti partenerii care au depasit suma de 40$ in luna precedenta.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate