Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Altercație

Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...
 BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale
 Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier
 Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...
 

N72 sau W810i

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
bulangiul

bulangiul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,033
  • Înscris: 24.10.2006

View Postdemeter, on Apr 10 2007, 16:56, said:

Am fost azi la un magazin de tel. second ce se ocupa si de resoftari sa imi resoftez w810.Mi-a zis ca nu o sa se schimbe absolut nimic in afara de iconitele de pe display. :huh: .Sa fi avut el un soft mai vechi?Stiti undeva prin cluj unde pot sa il resoftez si sa fie asa cum zice andrei.andrei?Nu vreau sa il resoftez eu ca nu prea ma pricep si imi este si frica sa nu cumva sa il stric :rolleyes: .Mersi


omule, pe memorandumului gasesti o groaza de magazine......si ar mai fi unul dar nu stiu strada, dar daca stii pe unde e magazinul nelbo din centru, dincolo de acel sit arheologic este un magazin unde resofteaza (oricum ala mi-a zis ca se ocupa de SE k750i si ma gandesc ca poate stie si asa ceva)

#20
goyathlay

goyathlay

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 466
  • Înscris: 26.01.2005

View Postbulangiul, on Apr 16 2007, 16:11, said:

omule, pe memorandumului gasesti o groaza de magazine......si ar mai fi unul dar nu stiu strada, dar daca stii pe unde e magazinul nelbo din centru, dincolo de acel sit arheologic este un magazin unde resofteaza (oricum ala mi-a zis ca se ocupa de SE k750i si ma gandesc ca poate stie si asa ceva)
Mersi dar am fost pe memorandumului la vreo 2 magazine de specialitate si mi-au zis ca nu merita resoftat ca nu se va schimba nimic in afara de iconitele de la meniu :huh: .Au zis ca am ultimul soft de la orange si ca este ok.Inca ii in garantie telefonul si de aceea nu as vrea sa il resoftez daca nu se schimba numai iconitele.Poate nu au softul mediterr(daca asa se numeste)

Edited by demeter, 17 April 2007 - 07:53.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate