Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitionare laptop gaming

Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Import china alibaba
 Facultate

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...

Mandolina feliat legume
 Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...

Descifrare reteta
 Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea

Meserias nu mai vine sa termine l...
 

oare ce gandeste ea ?

- - - - -
  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#19
bogdanan

bogdanan

    devoted SoftNews member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 02.04.2004

View PostGraveland, on Mar 13 2007, 00:03, said:

Probabil ca vrea sa-l faca p-ala gelos, n-o baga-n seama. Anumite trucuri sunt prea vechi. ;)


you can't teach an old dog new tricks ;)

#20
cipriaaan2003

cipriaaan2003

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 15.04.2007
pot spune ca...la varsta de 23 ani eu inca sunt retras in privinta unei prietenii dintre un baiat si o fata...cu exceptia mama, sora etc...eu nu am  reusit sa mentin o prietenie pana acum cu o fata fara sa ajung la combinatii  :console:     :kisstogether:    :inlove:

#21
bogdanan

bogdanan

    devoted SoftNews member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 02.04.2004

View Postcipriaaan2003, on Apr 17 2007, 20:17, said:

pot spune ca...la varsta de 23 ani eu inca sunt retras in privinta unei prietenii dintre un baiat si o fata...cu exceptia mama, sora etc...eu nu am reusit sa mentin o prietenie pana acum cu o fata fara sa ajung la combinatii :console:  :kisstogether:  :inlove:


depinde de ce vrei si de scopul propus...asta nu inseamna ca daca e prea perversa (si n-o consider eu wife material) n-am ce discuta cu ea, sau sa nu ma bazez pe sfaturile ei...

intr-un fel, imi pare rau pentru tine...iar faptul ca ai numai prieteni de un sex, mie imi da de gandit...

#22
cipriaaan2003

cipriaaan2003

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 15.04.2007
ce-ti da de gandit ? fii mai explicit...
ma refeream ca nu am prietene apropiate...nu ca nu pot sa interactionez...din contra...dar daca ma apropii prea mult...

#23
ucinrov

ucinrov

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 927
  • Înscris: 08.05.2006
Eu zic ca se poate pastra prietenia,refuzand-o constant si decent va uita s ate mai viseze intr-un tarziu....

P.S. Eu (32 ani) am o prietena de 21 de ani si nu ne-am combinat,suntem prieteni si cam atat!Discutam si incercam sa ne ajutam reciproc cand ne este greu,dezinteresat.Se poate daca vrei....

#24
beyboubi

beyboubi

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 24
  • Înscris: 18.05.2007
Bogdanan eu zic sa nu te complici... ignora-i avansurile. Daca intradevar ti-e prietena, va intelege si va continua ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.(de teama sa nu te piarda ca prieten). Altfel va disparea...

Despre prietenia intre un baiat si o fata eu zic ca se poate. Am un prieten f bun, el 24, eu 22, ne stim de cand ne jucam in nisip. a fost o perioada in care mi-a facut avansuri, dar a inteles ca nu se poate si acum totul e ok... In schimb aveam alt prieten cu care ma intelegeam foarte bine (are 28 de ani) care cu care vorbesc din ce in ce mai rar (aproape never) de cand are o noua prietena. Cica e super geloasa, nu-l lasa sa iasa nici cu prietenii, ii controleaza telefonul, etc... Mentionez ca n-ar avea motive sa fie geloasa eu avand un prieten stabil de muuulta vreme. Grea e viata... (pt unii).

P.S.: tocmai am vazut ca topicul era din aprilie. ce s-a intamplat pana la urma?

Edited by beyboubi, 18 May 2007 - 15:33.


#25
ghitapg2

ghitapg2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,531
  • Înscris: 07.04.2005
...and the conclusion....?

#26
bogdanan

bogdanan

    devoted SoftNews member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 02.04.2004

View Postucinrov, on Apr 19 2007, 09:03, said:

Eu zic ca se poate pastra prietenia,refuzand-o constant si decent va uita s ate mai viseze intr-un tarziu....

P.S. Eu (32 ani) am o prietena de 21 de ani si nu ne-am combinat,suntem prieteni si cam atat!Discutam si incercam sa ne ajutam reciproc cand ne este greu,dezinteresat.Se poate daca vrei....

iti e mai usor, o vezi ca pe-o sora, doar va stiti de 11 ani...

View Postbeyboubi, on May 18 2007, 16:32, said:

Bogdanan eu zic sa nu te complici... ignora-i avansurile. Daca intradevar ti-e prietena, va intelege si va continua ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.(de teama sa nu te piarda ca prieten). Altfel va disparea...

Despre prietenia intre un baiat si o fata eu zic ca se poate. Am un prieten f bun, el 24, eu 22, ne stim de cand ne jucam in nisip. a fost o perioada in care mi-a facut avansuri, dar a inteles ca nu se poate si acum totul e ok... In schimb aveam alt prieten cu care ma intelegeam foarte bine (are 28 de ani) care cu care vorbesc din ce in ce mai rar (aproape never) de cand are o noua prietena. Cica e super geloasa, nu-l lasa sa iasa nici cu prietenii, ii controleaza telefonul, etc... Mentionez ca n-ar avea motive sa fie geloasa eu avand un prieten stabil de muuulta vreme. Grea e viata... (pt unii).

P.S.: tocmai am vazut ca topicul era din aprilie. ce s-a intamplat pana la urma?

ai dedus bine. Altfel va disparea...

View Postghitapg2, on May 18 2007, 19:08, said:

...and the conclusion....?


curiosule :P

#27
Valentine

Valentine

    Un Mosotti mai serios.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,279
  • Înscris: 30.11.2003

View Postbeyboubi, on May 18 2007, 06:32, said:

Despre prietenia intre un baiat si o fata eu zic ca se poate. Am un prieten f bun, el 24, eu 22, ne stim de cand ne jucam in nisip. a fost o perioada in care mi-a facut avansuri, dar a inteles ca nu se poate
Da se pooaaaaaaate. De aia ti-a facut avansuri. Ca se poate. Stai linistita ca nu s-a dat batut. Poate pe la vreo 30 de ani :) Asteapta doar ocazia potrivita ;)

#28
beyboubi

beyboubi

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 24
  • Înscris: 18.05.2007

View PostValentine, on May 23 2007, 09:55, said:

Da se pooaaaaaaate. De aia ti-a facut avansuri. Ca se poate. Stai linistita ca nu s-a dat batut. Poate pe la vreo 30 de ani :) Asteapta doar ocazia potrivita ;)


Poate ai dreptate, desi e trist.. :confuzzled:

#29
Valentine

Valentine

    Un Mosotti mai serios.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,279
  • Înscris: 30.11.2003

View Postbeyboubi, on May 23 2007, 13:41, said:

Poate ai dreptate, desi e trist.. :confuzzled:
Nu e trist, e o strategie de lunga durata  :D
Ca eu nu sunt adeptul ei e partea a doua. Mi se par jenanti tipii care fac chestia asta :)

#30
Krystyna

Krystyna

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,345
  • Înscris: 11.12.2006

View Postbogdanan, on Mar 5 2007, 12:42, said:

...sunt curios de punctul de vedere feminin, in urmatoarea situatie:

bla bla bla

[/i]chiar nu inteleg punctul ei de vedere, so...please help :worthy:

propun sa va intalniti acasa la tine/ la ea si sa analizati faza urmatoare: la ce se gandeste ea cand face sex cu tine!?

daca se gandeste la celalalt -> are o problema
daca se gandeste la tine - > continuati
daca nu poate sa gandeasca -> inseamna ca esti "BUN" si deci de daia se tot gandeste la tine....
CLAR?! :peacefingers:

#31
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005

View PostKrystyna, on May 24 2007, 10:47, said:

propun sa va intalniti acasa la tine/ la ea si sa analizati faza urmatoare: la ce se gandeste ea cand face sex cu tine!?

daca se gandeste la celalalt -> are o problema
daca se gandeste la tine - > continuati
daca nu poate sa gandeasca -> inseamna ca esti "BUN" si deci de daia se tot gandeste la tine....
CLAR?! :peacefingers:

chiar crezi ca ii va spune? mie daca mi s-ar intampla.. sincer , nu as fi asa de prost sa spun la ce ma gandesc  :rolleyes:

#32
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005
pe mine ma tot omoara colegu de banca cu teoria lui de amicitie dintre o fata si un baiat ... cica e posibila doar daca unu dintre ei e hidos :roflmao: ca altfel intervine :wub:
ori asta, ori e cate o mica intentie dintr-o parte sau alta.

eu zic ca reusesc sa am cel putin o relatie de prietenie cu o fata, fara absolut nici un gand necurat (cel putin din partea mea :P)

#33
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005

View Postshobi, on Jun 2 2007, 11:46, said:

pe mine ma tot omoara colegu de banca cu teoria lui de amicitie dintre o fata si un baiat ... cica e posibila doar daca unu dintre ei e hidos :roflmao: ca altfel intervine :wub:
ori asta, ori e cate o mica intentie dintr-o parte sau alta.

eu zic ca reusesc sa am cel putin o relatie de prietenie cu o fata, fara absolut nici un gand necurat (cel putin din partea mea :P)
Mare dreptate are omu.  :notangel:

#34
bogdanan

bogdanan

    devoted SoftNews member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 02.04.2004

View Postromaximusro, on May 27 2007, 09:33, said:

chiar crezi ca ii va spune? mie daca mi s-ar intampla.. sincer , nu as fi asa de prost sa spun la ce ma gandesc :rolleyes:


ipocrizie sau ...too kinky? -_-

#35
qmadd

qmadd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 20.10.2005

View PostCutzu, on Mar 7 2007, 20:03, said:

Da`i ma cu flit. Sa vezi ce foc ia :). Fii indiferent cand vine vorba de ceva serios si ia`ti drq o prietena sa`i dai peste bot ... fii rau. Io si sfaturi din astea  :lol: .
Bravo tata.... esti cel mai tare de pe aci. Fiti mah rai sa vedeti cate aveti de castigat. Nu mielusei ca v-o trag de nu va vedeti.

#36
Jacques

Jacques

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,294
  • Înscris: 08.08.2005

View PostValentine, on May 24 2007, 05:17, said:

Nu e trist, e o strategie de lunga durata  :D
Ca eu nu sunt adeptul ei e partea a doua. Mi se par jenanti tipii care fac chestia asta :)
Mai, nu e totusi neaparat sa se intample asta. Adica e putin probabil ca un tip sa astepte o fata atat de multi ani. A incercat o data (sau de mai multe), a vazut ca relatia nu merge si a renuntat: mai bine sa ramana amici foarte buni, decat sa riste sa se indeparteze de o persoana cu care se intelege foarte bine. E drept ca mai exista si cazuri de genul pe care-l spui tu, si, atata vreme cat ei nu intalnesc nicio alta fata pe care sa o placa, se poate considera ca o asteapta pe cea care nu-l doreste pana va reveni la sentimente mai bune :)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate