Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

baiat timid:D

- - - - -
  • Please log in to reply
71 replies to this topic

#19
euph0ric

euph0ric

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 264
  • Înscris: 25.01.2007

View Postvacea, on May 26 2007, 20:59, said:

du-te la o colega de-a ta , vorbeste cu ea...sa vina pe la tine , Fa-i o cafea , si pana bea fata cafeaua arata ca esti inteligent , arata-i ca esti smecher , arata-i ca esti barbat .Asta tre sa o faci numai din vorbe vorbe tari , care sa o dea pe spate , dupa vorbe , si cafea treci la un film de groaza  , un film de groza! Filmul de groaza o sa o sperie , s-amd... Ai grija sa fie noapte si ai grija sa fie o fata cu care nu esti timid . Cand o sa fie o faza mai picanta in film , da-i un sarut , usor ... si cu talent  , dupa ce ii dai sarut , fata va reactiona , fie pozitiv , fie negativ , daca reactioneza pozitiv ii mai dai unu imediat , unu mai lung .... dupa ce ii dai si sarutu` asta pune mana pe un piciorus pe burtica o mai saruti bagi limba in gat , ii desfaci nasturii de la blugi , si te apuci  de ea..... ii dai si bluza jos si ii iei sfarc in gura si ... a.m.d.incearca sa o exciti sa o faci sa fie uda jos . AI grija sa o exciti foarte tare...si daca vrei sa faci fata fericita poti sa ii dai o limba in ceasca.. poti sa dai limba in ceasca numai daca vrei sa o faci sa nu te uite ..... daca tu nu o sa fii un tigru dupa asta sa ma scuipi....O  SA te simti bine  o sa te simti barbat si o sa iti dai seama ca femeile sunt facute pentru a fi vrajite sau .....
Adica tu, la fiecare contact, iti revine in cap cliseu` ala ?
Drastic de funny.

#20
vacea

vacea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 567
  • Înscris: 03.02.2007
nu imi revine , eu am alta tehnica . Asta e ceea ce ii recomand lui . Este timid , este "indragostit" si vrea sa aiba o prietena si sa faca si sex....eu consider ca nu am gresit in privinta lui .   SI oricum este mai bine sa "foloseasca" o colega decat sa foloseasca o curva :D:D:D in primul rand pentru ca nu ii ia bani colega!

#21
El-Vis

El-Vis

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,073
  • Înscris: 24.11.2004

View PostMosotti, on May 19 2007, 10:15, said:

intotdeauna am banuit ca tineretul e mai interesat de dat la buci decit de gramatica, dar acum a devenit o certitudine

Poate din cauza ca una din ele e useless?  :huh:

Edited by El-Vis, 09 June 2007 - 08:33.


#22
Valentine

Valentine

    Un Mosotti mai serios.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,279
  • Înscris: 30.11.2003

View Postvacea, on Jun 8 2007, 23:22, said:

nu imi revine , eu am alta tehnica . Asta e ceea ce ii recomand lui . Este timid , este "indragostit" si vrea sa aiba o prietena si sa faca si sex....eu consider ca nu am gresit in privinta lui .   SI oricum este mai bine sa "foloseasca" o colega decat sa foloseasca o curva :D:D:D in primul rand pentru ca nu ii ia bani colega!
Tu chiar crezi ca merge ce ai scris tu acolo? Poate doar daca nu e prima data cand o pui cu respectiva :) :console:

#23
vacea

vacea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 567
  • Înscris: 03.02.2007

View PostValentine, on Jun 9 2007, 11:54, said:

Tu chiar crezi ca merge ce ai scris tu acolo? Poate doar daca nu e prima data cand o pui cu respectiva :) :console:

           Si cum crezi ca o sa o puna baiatul??? Pentru situatia in care e acum cel mai simplu si mai accesibil e sa o puna cu o colega sau cu o fata , cu care nu e timid .... :) Si garantez ca o sa ii iasa... :-S

#24
Jacques

Jacques

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,294
  • Înscris: 08.08.2005

View Postvacea, on Jun 9 2007, 12:01, said:

Si cum crezi ca o sa o puna baiatul??? Pentru situatia in care e acum cel mai simplu si mai accesibil e sa o puna cu o colega sau cu o fata , cu care nu e timid .... :) Si garantez ca o sa ii iasa... :-S
N-o sa iasa, are doar 16 ani si-n plus e si timid. Ce spui tu, pare o simpla fantezie realizabila destul de greu si doar in anumite contexte.

@chris2304 Parerea mea este ca ar trebui sa incerci sa tii mai putin la parerea celor din jurul tau (si in special a fetelor), sa te intereseze mai putin daca faci sau nu o impresie buna. Nu te gandi intotdeauna foarte mult inainte sa faci sau sa spui ceva, lasa-te purtat de instinct cateodata, fii natural. Incearca deasemenea sa fii mai indraznet, sa te implici mai mult in conversatii si-ti sugerez sa nu-ti faci un scop in sine din a fi mai putin timid.

#25
Morcov_UFO

Morcov_UFO

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 23.01.2007

Quote

Cand o sa fie o faza mai picanta in film , da-i un sarut , usor ... si cu talent , dupa ce ii dai sarut , fata va reactiona , fie pozitiv , fie negativ , daca reactioneza pozitiv ii mai dai unu imediat , unu mai lung ....

Si daca rezultatul e negativ ?  :o

E clar ca baiatul trebuie "sa miroasa" momentul prielnic ... cum se face asta ?

#26
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005

View PostMorcov_UFO, on Jun 12 2007, 20:54, said:

Si daca rezultatul e negativ ?  :o

E clar ca baiatul trebuie "sa miroasa" momentul prielnic ... cum se face asta ?
Iti dai si tu seama dupa cum reactioneaza ea. Ce e asa de greu? Intuiesti macar...

#27
Graveland

Graveland

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,236
  • Înscris: 07.08.2006

View Postchris2304, on Mar 4 2007, 21:16, said:

sal. sunt un baiat de 16 ani care ii putin cam timid...cred:D daca ii sa fac ceva orice nu am nici o problema dar cand vine vorba de fete parca ma pierd, dar nu cu toate. de exemplu cu fetele din clasa n-am nici o treaba ( bine nu imi place de nici una dintre ele) dar cu fetele din liceu daca ii sa vorbesc cu vreuna ma pierd repede:(
poate puteti sa ma indrumati, nu stiu...

Cupleaza-te cu vreo grasa libidinoasa, sigur n-o sa te mai pierzi.

De fapt, o sa te gaseasca ea cu siguranta. Si-n gaura de sarpe.

#28
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005
fat girls suck !
fiecare intelege ce vrea ;)
serios acum...si eu cred ca daca esti timid trebuie sa gasesti una mai grasa, mai urata..ideea e sa fie mai timida ca tine...sa vezi ce te-apuca pandaliile, iti trece timiditatea, ii mai dai si vreo doua :) si pe urma se schimba gagica si ramane reflexul :)

#29
chataros

chataros

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 24.11.2003
daca stii engleza, ar fi un site cu sfaturi pentru intalniri, acum nu stiu cat sunt de valabile... am dat si eu peste el ieri, nu am apucat sa ma uit cine stie ce prin el, dar pare interesant.
http://www.fastseduc...oodtraits.shtml

#30
vip3r

vip3r

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 21.11.2006
Puteti sa ii dati 1000 de sfaturi ,  nu realizati nimic , topicul asta o sa se transforme intr-unul gen '' cum sa-ti dai seama daca te place''.

Pustiule , daca vrei sa iti faci o prietena , vezi ca sunt destule topicuri la KID's CORNER.
Daca vrei sa scapi de timiditate , aici  nu te poate ajuta nimeni. Timiditatea depinde de multi factori si este necesar mult timp pentru a fi dizolvata.


   Ca un sfat , stai linistit , ai sa iti gasesti tu o prietena care  o sa te placa timid .

#31
alexandra_hutton

alexandra_hutton

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 273
  • Înscris: 04.06.2007

View Postchris2304, on Mar 4 2007, 20:16, said:

sal. sunt un baiat de 16 ani care ii putin cam timid...cred:D daca ii sa fac ceva orice nu am nici o problema dar cand vine vorba de fete parca ma pierd, dar nu cu toate. de exemplu cu fetele din clasa n-am nici o treaba ( bine nu imi place de nici una dintre ele) dar cu fetele din liceu daca ii sa vorbesc cu vreuna ma pierd repede:(
poate puteti sa ma indrumati, nu stiu...

Pai eu cred ca daca tu nu esti uratel atunci sigur o fi vreo fata prin tot liceul ala care te place...poate pe ascuns ca o fi si ea timida  :coolspeak:
Mie mi-au placut baietii timizi, par mai usor de abordat...cel putin de catre fetele timide...
Eu zic sa iti deschizi ochii mai bine, sa nu iti fie frica de faptul ca te pierzi, rosesti si din astea.
Foloseste timiditatea in favoarea ta! :naughty:

#32
Blitzkrieg

Blitzkrieg

    SIR

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,050
  • Înscris: 13.02.2005
Good Things Come to Those Who Wait!

#33
alexvl

alexvl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 220
  • Înscris: 18.06.2007

View PostThe_Napster, on Mar 4 2007, 21:51, said:

In primul rand o prima indrumare ar fi sa scrii naibii corect ca ne iriti vizual. Ca sfaturi.. : fi tu insati ( daca constientizezi cine esti si daca accepti acest fapt). Nu ai de ce sa te pierzi, nu iti da nimeni cu bata in ceafa...
se scrie "insuti" nu "insati :P

#34
pretty_woman

pretty_woman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 820
  • Înscris: 16.06.2007
ei...asta-i buna..te pierzi...unde? printre straturi de flori?:D :D :D

#35
Lov3Dark

Lov3Dark

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 14.09.2007
Ehh lasa timiditatea trece o data cu varsta parerea mea incetul cu incetul te vei maturiza si vei vedea din alt unghi  acesta problema  :kisstogether:

#36
costinthebest

costinthebest

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 16.01.2007

View Postvip3r, on Jun 25 2007, 19:40, said:

Ca un sfat , stai linistit , ai sa iti gasesti tu o prietena care  o sa te placa timid .
asta sper si eu :lol:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate