Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!
 electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...
 Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...
 Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie
 

baiat timid:D

- - - - -
  • Please log in to reply
71 replies to this topic

#1
chris2304

chris2304

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 04.03.2007
sal. sunt un baiat de 16 ani care ii putin cam timid...cred:D daca ii sa fac ceva orice nu am nici o problema dar cand vine vorba de fete parca ma pierd, dar nu cu toate. de exemplu cu fetele din clasa n-am nici o treaba ( bine nu imi place de nici una dintre ele) dar cu fetele din liceu daca ii sa vorbesc cu vreuna ma pierd repede:(
poate puteti sa ma indrumati, nu stiu...

Edited by Jaqueline, 06 March 2007 - 21:07.
sh


#2
The_Napster

The_Napster

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,837
  • Înscris: 01.04.2005
In primul rand o prima indrumare ar fi sa scrii naibii corect ca ne iriti vizual. Ca sfaturi.. : fi tu insati ( daca constientizezi cine esti si daca accepti acest fapt). Nu ai de ce sa te pierzi, nu iti da nimeni cu bata in ceafa...

#3
Blitzkrieg

Blitzkrieg

    SIR

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,050
  • Înscris: 13.02.2005
o sa te maturizezi cu timpul. ai rabdare.

#4
ozzyboy

ozzyboy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,377
  • Înscris: 16.01.2007

View Postchris2304, on Mar 4 2007, 20:16, said:

sal. sunt un baiat de 16 ani care ii putin cam timid...cred:D daca ii sa fac ceva orice nu am nici o problema dar cand vine vorba de fete parca ma pierd, dar nu cu toate. de exemplu cu fetele din clasa n-am nici o treaba ( bine nu imi place de nici una dintre ele) dar cu fetele din liceu daca ii sa vorbesc cu vreuna ma pierd repede:(
poate puteti sa ma indrumati nush...
:D  asta suna a disperare ca'n reclama aia cu sprite.
so...cand vb cu "restu", la ce te gandesti??...las' stiu la ce... :rolleyes:
so...puneti stapanire pe ganduri si poarta-te normal...da-le incolo pana la urma toate sunt la fel.

#5
Nvs681

Nvs681

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 26.05.2005

View Postchris2304, on Mar 4 2007, 20:16, said:

sal. sunt un baiat de 16 ani care ii putin cam timid...cred:D daca ii sa fac ceva orice nu am nici o problema dar cand vine vorba de fete parca ma pierd, dar nu cu toate. de exemplu cu fetele din clasa n-am nici o treaba ( bine nu imi place de nici una dintre ele) dar cu fetele din liceu daca ii sa vorbesc cu vreuna ma pierd repede:(
poate puteti sa ma indrumati nush...

Incearca sa nu constientizezi ca vorbesti cu o posibila eventuala prietena.Daca te gandesti la asta iti pierzi ideile,calmul,farmecul.Si multa indrazneala.Calculata!BAFTA!

#6
rafoda4455

rafoda4455

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 04.03.2007

View PostThe_Napster, on Mar 4 2007, 20:51, said:

In primul rand o prima indrumare ar fi sa scrii naibii corect ca ne iriti vizual. Ca sfaturi.. : fi tu insati ( daca constientizezi cine esti si daca accepti acest fapt). Nu ai de ce sa te pierzi, nu iti da nimeni cu bata in ceafa...

INSUTI ca e baiat !

#7
The_Napster

The_Napster

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,837
  • Înscris: 01.04.2005

View Postrafoda4455, on Mar 6 2007, 16:03, said:

INSUTI ca e baiat !
My bad, i admit.
Ai rezolvat problema? :)

#8
euph0ric

euph0ric

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 264
  • Înscris: 25.01.2007

View Postchris2304, on Mar 4 2007, 19:16, said:

sal. sunt un baiat de 16 ani care ii putin cam timid...cred:D daca ii sa fac ceva orice nu am nici o problema dar cand vine vorba de fete parca ma pierd, dar nu cu toate. de exemplu cu fetele din clasa n-am nici o treaba ( bine nu imi place de nici una dintre ele) dar cu fetele din liceu daca ii sa vorbesc cu vreuna ma pierd repede:(
poate puteti sa ma indrumati, nu stiu...
Exista 2 variante.

1. du`te la curve
2. invita o fatuca pe la tine si arata`i talentele tale culinare. eating pussy included. nu fa rabat de la nimic.
3. du`te la curve.

Sper ca te`am putut ajuta.

Ma inclin...

#9
ore_ciudate

ore_ciudate

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 10.04.2007
nu cred ca mersul la curve e o solutie..buna..:P..te faci respunsabil de toata gama de boli cu care se poate alege..sau tu asta faci?..mergi la :huh:  curve...

#10
euph0ric

euph0ric

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 264
  • Înscris: 25.01.2007

View Postore_ciudate, on May 13 2007, 17:45, said:

nu cred ca mersul la curve e o solutie..buna..:P..te faci respunsabil de toata gama de boli cu care se poate alege..sau tu asta faci?..mergi la :huh:  curve...
parerea ta. ce bine ca nu totu` se rezuma la ea.

PS : google condom, black, spicy....

#11
raz_md

raz_md

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,157
  • Înscris: 27.09.2006

View Posteuph0ric, on May 13 2007, 11:35, said:

Exista 2 variante.

1. du`te la curve
2. invita o fatuca pe la tine si arata`i talentele tale culinare. eating pussy included. nu fa rabat de la nimic.
3. du`te la curve.

Sper ca te`am putut ajuta.

Ma inclin...

Cred ca e cam mic , la 16 ani sa face ce zici tu la 1 si 3... Plus ca poate nu vrea o curva, poate vrea o fata normala. Plus daca e stresat sa vorbeasca cu o fata, dar sa se duca si sa se dezbrace in fata uneia necunoscute.... :confuzzled:

In rest, din experinta se in vata, uita-te si tu la cei care nu sunt asa timizi si vezi cum fac ei...

#12
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,574
  • Înscris: 20.10.2006
I-ati haine de lux, telefon ultima generatie, freza cu tepi, scoate niste dolari/euroi si joacate cu ei, si atunci nu mai trebuie sa intrii tu in vorba cu fetele, ca o sa intre ele cu tine.  :coolspeak:

#13
loveparade

loveparade

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,429
  • Înscris: 23.07.2006
Sfaturile pe care le auzi aici,sunt date in batjocura! Deci, sincer i-ti spun: tu esti indragostit de o fata! si daca continui cu timiditatea, o sa pierzi foarte mult! Crede-ma... Fii barbat, fii tupeist! Prin timiditate, pierzi totul, inclusiv pe tine! EXPERIENTA PROPRIE: Deci, pentru a 2-a oara: Coporta-te barbarbat, nu femeie! (Am 22 de ani si am invatat minte, nu vreau sa treci si tu prin ce am trecut eu...)

#14
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
intotdeauna am banuit ca tineretul e mai interesat de dat la buci decit de gramatica, dar acum a devenit o certitudine

#15
adadoi

adadoi

    scorpie bătrână

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,603
  • Înscris: 25.10.2006

View Postloveparade, on May 19 2007, 03:44, said:

Sfaturile pe care le auzi aici,sunt date in batjocura! Deci, sincer i-ti spun: tu esti indragostit de o fata! si daca continui cu timiditatea, o sa pierzi foarte mult! Crede-ma... Fii barbat, fii tupeist! Prin timiditate, pierzi totul, inclusiv pe tine! EXPERIENTA PROPRIE: Deci, pentru a 2-a oara: Coporta-te barbarbat, nu femeie! (Am 22 de ani si am invatat minte, nu vreau sa treci si tu prin ce am trecut eu...)

cand te-ai trezit din betie si ai citit ce-ai scris aici, ai inteles ceva? Ca eu am trecut de "i-ti", da' m-am pierdut la "coporta-te barbarbat". Te rog, nu mai spune nimanui ca ai 22 de ani, 10 e suficient! :death:

View PostMosotti, on May 19 2007, 10:15, said:

intotdeauna am banuit ca tineretul e mai interesat de dat la buci decit de gramatica, dar acum a devenit o certitudine


gresesti amarnic, nu auzi ca-s timizi? tineretul e interesat de mate si chimie! :nonobad:

edit: tocmai am avut o revelatie: mare noroc au unii ca nu pot vorbi cu greseli de ortografie! sa fi vazut atunci topicuri cu "rad fetele de mine!"

Edited by adadoi, 19 May 2007 - 09:33.


#16
FaqInfo

FaqInfo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 26.05.2007
Da.. problema este la ce te gandesti cand vorbesti cu ea :) Incearca mereu sa detii controlul in conversatie si sa ajungi sistematic acolo unde doresti :) Nu ca eu as face asta ..  :P

#17
vacea

vacea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 567
  • Înscris: 03.02.2007

View PostFaqInfo, on May 26 2007, 21:49, said:

Da.. problema este la ce te gandesti cand vorbesti cu ea :) Incearca mereu sa detii controlul in conversatie si sa ajungi sistematic acolo unde doresti :) Nu ca eu as face asta ..  :P
du-te la o colega de-a ta , vorbeste cu ea...sa vina pe la tine , Fa-i o cafea , si pana bea fata cafeaua arata ca esti inteligent , arata-i ca esti smecher , arata-i ca esti barbat .Asta tre sa o faci numai din vorbe vorbe tari , care sa o dea pe spate , dupa vorbe , si cafea treci la un film de groaza  , un film de groza! Filmul de groaza o sa o sperie , s-amd... Ai grija sa fie noapte si ai grija sa fie o fata cu care nu esti timid . Cand o sa fie o faza mai picanta in film , da-i un sarut , usor ... si cu talent  , dupa ce ii dai sarut , fata va reactiona , fie pozitiv , fie negativ , daca reactioneza pozitiv ii mai dai unu imediat , unu mai lung .... dupa ce ii dai si sarutu` asta pune mana pe un piciorus pe burtica o mai saruti bagi limba in gat , ii desfaci nasturii de la blugi , si te apuci  de ea..... ii dai si bluza jos si ii iei sfarc in gura si ... a.m.d.incearca sa o exciti sa o faci sa fie uda jos . AI grija sa o exciti foarte tare...si daca vrei sa faci fata fericita poti sa ii dai o limba in ceasca.. poti sa dai limba in ceasca numai daca vrei sa o faci sa nu te uite ..... daca tu nu o sa fii un tigru dupa asta sa ma scuipi....O  SA te simti bine  o sa te simti barbat si o sa iti dai seama ca femeile sunt facute pentru a fi vrajite sau .....

#18
unu_suparat

unu_suparat

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 582
  • Înscris: 27.05.2007
valeu l-ai innebunit cu ultimul post :lol:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate