Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2
 Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 

In dragoste,ca-n razboi

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
46 replies to this topic

#1
kea_s.love

kea_s.love

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.02.2007
Am si eu o problema care ma framanta de ceva vreme si ma gandeam sa fac si un topic ca de..e la moda :D.Problema mea cea mai mare e fosta iubita a prietenului meu.Tipa e fata din prima casatorie(cred) a cantaretei Nico.Are vreo 19 ani dar e inca obsedata de prietenul meu....avea de dinainte parola lui de mess si i-a schimbat-o si acum nu i-o mai da  :death: ...(mentionez ca el sta in ploiesti si eu in tm..dar se muta :P )si de fiecare data cand vine sa vorbim pe mess(in fiecare zi) trebuie sa fie si ea pe acolo..El mi-a povestit mai multe lucruri din ce a facut ea si cum s-a injosit in fata lui..dar nu mi-a zis prea multe...Acum dorinta mea e una singura...dak stiti careva cate o barfa sau ceva de ea..orice amanunt sa stiu si eu cu cine am de-a face..sa imi spuneti si mie...va rog mult mult ca sunt foarte curioasa de antecedentele ei  :notangel: ...msssss :D

#2
Archon

Archon

    PredaTerminatorMan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,187
  • Înscris: 14.06.2005
Cred ca te pot ajuta eu.

Am auzit ca a ucis cu bestialitate 500 de oameni si un caine(ciobanesc mioritic) folosind o scobitoare ascutita.... si otravita :D. Informatia asta e aur curat. Distruge-o pe fumeie!

#3
nu_sunt_ozzy

nu_sunt_ozzy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,367
  • Înscris: 15.02.2007
Si a violat un caine in cimitir :D. Cum vrei sa-ti dam detalii despre o persoana de care un stim nimic? Nume, telefon, id de mes, ceva, orice??

Cine naibii e Nico :) :) ?

Edited by nu_sunt_ozzy, 19 February 2007 - 18:03.


#4
parola

parola

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 07.07.2003
incearca sa deschizi un topic aici! ai putea avea noroc sa dai peste cativa sexperti care sa te ajute cu sfaturi.

#5
kea_s.love

kea_s.love

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.02.2007

View Postnu_sunt_ozzy, on Feb 19 2007, 18:02, said:

Si a violat un caine in cimitir :D. Cum vrei sa-ti dam detalii despre o persoana de care un stim nimic? Nume, telefon, id de mes, ceva, orice??

Cine naibii e Nico :) :) ?
Mai eu vb foarte serios e nebuna tipa...Nico e cantareata aia care anu asta la eurovision a fost varza ;):D

#6
hardvare

hardvare

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 02.08.2005
Ai ajuns exact unde trebuie. Nu te lua după userul parola, că mie mi se pare că e chiar Nico.

În primul rând, spune-ne cum te numești!

#7
kea_s.love

kea_s.love

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.02.2007

View Postparola, on Feb 19 2007, 18:28, said:

incearca sa deschizi un topic aici! ai putea avea noroc sa dai peste cativa sexperti care sa te ajute cu sfaturi.
ms mult dar nu vreau sfaturi ca aici ma descurc...curiozitatea mea feminina ma impinge sa aflu barfe despre aia..:P si ma gndeam ca poate e cineva pe aici de prin ploiesti sau de altundeva care mai stie cate ceva de ea ;)

#8
kea_s.love

kea_s.love

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.02.2007
Andreea ma numesc

#9
hardvare

hardvare

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 02.08.2005
Ok, Andreea. Ce pot să zic? Ai un nume cu 3 vocale consecutive. Asta înseamnă că ești predispusă la a-ți înșela partenerul. Sincer, l-ai înșelat?

#10
kea_s.love

kea_s.love

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.02.2007
[nu l-am inselat...pana acu..desi m-am gndit :P

#11
hardvare

hardvare

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 02.08.2005

View Postkea_s.love, on Feb 19 2007, 18:40, said:

[nu l-am inselat...pana acu..desi m-am gndit :P
Te-ai gândit, așa, ca principiu sau te-ai gândit la o situație concretă?

#12
parola

parola

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 07.07.2003

View Postkea_s.love, on Feb 19 2007, 18:34, said:

ms mult dar nu vreau sfaturi ca aici ma descurc...curiozitatea mea feminina ma impinge sa aflu barfe despre aia..:P si ma gndeam ca poate e cineva pe aici de prin ploiesti sau de altundeva care mai stie cate ceva de ea ;)

Deschide un topic care sa se intituleze: "E cineva din Ploiesti?; eventual adauga si un chestionar.

#13
kea_s.love

kea_s.love

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.02.2007
din cauza distantei si a faptului k nu l-am vazut demult...mi-a trecut prin minte asa..ca fapt divers..dar are vreo legatura cu framantarile mele?:P

#14
kea_s.love

kea_s.love

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.02.2007

View Postparola, on Feb 19 2007, 18:42, said:

Deschide un topic care sa se intituleze: "E cineva din Ploiesti?; eventual adauga si un chestionar.
da e si asta o metoda...:)

#15
hardvare

hardvare

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 02.08.2005

View Postkea_s.love, on Feb 19 2007, 18:43, said:

din cauza distantei si a faptului k nu l-am vazut demult...mi-a trecut prin minte asa..ca fapt divers..dar are vreo legatura cu framantarile mele?:P
Adică vrei să spui că frământările tale nu au legătură cu tine?

#16
kea_s.love

kea_s.love

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.02.2007

View Posthardvare, on Feb 19 2007, 18:54, said:

Adică vrei să spui că frământările tale nu au legătură cu tine?
ba da au legatura cu mine dar eram doar curioasa d ce conteaza daca eu il insel sau nu cu faptul ca vreau sa stiu cate ceva despre fata asta..oricum eu pe el il iubesc enorm si nu vreau sub nici o forma sa il pierd de asta nici nu l-am inselat..nu ar fi frumos..

#17
hardvare

hardvare

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,160
  • Înscris: 02.08.2005

View Postkea_s.love, on Feb 19 2007, 19:01, said:

ba da au legatura cu mine dar eram doar curioasa d ce conteaza daca eu il insel sau nu cu faptul ca vreau sa stiu cate ceva despre fata asta..oricum eu pe el il iubesc enorm si nu vreau sub nici o forma sa il pierd de asta nici nu l-am inselat..nu ar fi frumos..
Toate au legătură.

Revenim. Pune o poză cu Nico!

#18
parola

parola

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 07.07.2003
Ai auzit de Mosotti?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate