Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...

Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!
 Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 

1 an reducere 50% la abonamente Connex ?

- - - - -
  • Please log in to reply
79 replies to this topic

#19
cdarau

cdarau

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 263
  • Înscris: 10.08.2003

Quote

Originally posted by Andrei Cioaca
viata merge inainte, ofertele la fel, noi sa fim sanatosi !!!


Macar aici suntem de acord. Eu sper macar ca ofertele "regionalizate" sa se opreasca.

#20
Allex

Allex

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,051
  • Înscris: 02.01.2003
31 ianuarie 2004 a trecut... Stie cineva care este oferta actuala CONNEX? Pe site inca nu a aparut nimic. Vor prelungi oferta cu 50% reducere in primele 12 luni sau si-au facut "plinul" de abonamente?

Potrivit robotului de la 411, Orange a prelungit oferta pina pe 29 februarie 2004: 10 minute nationale "pe viata" + 100 SMS-uri nationale/luna, in primele 2 luni de abonament. Pe site-ul Orange nu a fost actualizata data ofertei.  ;)

#21
DanyBoss

DanyBoss

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,110
  • Înscris: 28.01.2004
Mi-e mi-a zis un prieten ca a fost prelungita pana in 15 februarie, nushtiu daca e adevarat da na....

#22
ALexu4um

ALexu4um

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 521
  • Înscris: 19.04.2003
La *222 zice ca pana pe 5 februarie este oferta cu 12 luni 50%

#23
BugHunter

BugHunter

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 377
  • Înscris: 03.11.2003

Quote

Originally posted by garrincha
Bine ma, da' pentru abonatii vechi n-au nici o facilitate??? Am abonament de peste 4 ani, si tot ce-am vazut free de la ei au fost 30min/luna ( care nu mai cresc dupa 3 ani) + un rahat de cartela Kamarad. De telefoane la pret redus nu poate fi vorba, puncte thank you nici pe atat. So, care e politica lor de fidelizare, ca eu nu ma prind?!


pai tu esti deja fidel  ;)

#24
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Pentru mine e foarte important sa stiu ce se intampla cu promotia asta. Daca poate cineva verifica cu exactitate pana se prelungeste sa posteze aici.

#25
Karyll

Karyll

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 245
  • Înscris: 05.01.2004
hehe.. toata lumea vrea Siemens de 6.500.000 la 4.000.000 + abonament de 5$ (platit 2.5$ timp de un an) LoL... bina mai fratilor ca v-ati trezit acuma :)

#26
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Eu n-am nici o treaba cu siemens-ul, eu pentru altceva vreau abonamentul.
De aceea repet, rog pe cineva sa verifice cu exactitate pana cand se prelungeste.

#27
AirBoy

AirBoy

    Snow! Ski! Be freeeee...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,103
  • Înscris: 05.05.2003
5 februarie, pe luni noua instiintare de la cnx

#28
Corbul2004

Corbul2004

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,184
  • Înscris: 19.01.2004
stie cineva mai baga si connexul asta un abonament nou sau o reducere de tarife, orange a anuntat ca din aprilie o sa mai scada tarifele. Connexul NIMIC

#29
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004

Quote

Originally posted by DanyBoss
Mi-e mi-a zis un prieten ca a fost prelungita pana in 15 februarie, nushtiu daca e adevarat da na....

Prietenul tau de unde a auzit asta ? Vreau sa imi iau un telefon nou si numai saptamana viitoare am toti banii si te pomenesti ca porcii astia de la connex o sa scoata abonamentul la 50% si o sa trebuiasca sa platesc full sau doar 6 luni la 50%, ceea ce NU ma avantajeaza deloc pentru ca nu folosesc abonamentul deloc, nici nu desfac plicul, doar pentru cele 20 minute gratuite (sunt din Ardeal) si abureli din alea cu convorbiri cu 50% reduse sunt frectie la picior de lemn ca eu NU le fac nici un cent !!!!!!!!! :mad:

#30
Grogu

Grogu

    Humble Homo Sapiens

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,668
  • Înscris: 11.09.2002
Connex iti doreste sa iti implinesti toate visele anul acesta. Si iti ofera, daca te abonezi pana la 5 februarie:

50% reducere la abonament* timp de 1 an de zile;

Telefoane la preturi extraordinare.
*pentru abonamentele cu minute incluse se acorda 6 luni cu 50% reducere la abonament

#31
Cosconor

Cosconor

    Netmonitoring fan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,022
  • Înscris: 08.06.2003
Un pic offtopic : la Go/Kamarad, pâna pe 15 martie, 3$ bonus. :cool:

#32
Allex

Allex

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,051
  • Înscris: 02.01.2003
La Orange oferta speciala de Sarbatori s-a prelungit fix pina la 29 februarie, inclusiv. Faptul ca MobiFon a preferat o prelungire de numai 5 zile ce ar putea insemna? Cumva ca si-au facut deja "plinul" de clienti cu abonament redus si ca acestia oricum nu pot ridica pretentii privind calitatea serviciului?

Din batalia ofertelor, Orange dovedeste ca nu se teme de noii abonati. Connex a lansat o oferta atit de tentanta incit li s-a facut teama si initiatorilor ofertei: "Daca reteaua va avea iar probleme?".

CONCLUZIE: Connex dovedeste ca in Romania se poate oferi un abonament redus cu 50%, teoretic la aceeasi calitate cu abonamentul platit 100%. Daca insa functioneaza prioritizarea apelurilor, atunci oferta este o noua teapa - daca platesti 2,5 USD/luna, in primele 12 luni vei fi situat mereu dupa abonatul mai vechi, care plateste 100% abonamentul.
Probabilitatea de a exista prioritizare in reteaua Connex pentru acesti abonati speciali la abonamente de 2,5 USD/luna este mult peste 50%.

#33
Immortal

Immortal

    nemuritoru'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,930
  • Înscris: 11.01.2004
Asta'i concluzia ta, de anti CNXist. So please. Ori ai argumente, ori... ?
Nu tin partea Connexului, dar vad foarte multi oameni ofuscati prin imprejurimi care se bat cu caramida'n piept. De regula Orange'u'i ala care se aude ca'n fundu gradinii, si nu Connexu'.
However.

:cya:

#34
AirBoy

AirBoy

    Snow! Ski! Be freeeee...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,103
  • Înscris: 05.05.2003
si daca-n oferta scrie 5 februarie ce are?
poate prelungesc din 5 in 5 zile. :)

#35
Allex

Allex

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,051
  • Înscris: 02.01.2003
N-ar fi nimic deosebit, insa daca vrea sa ramina in concurenta, Connex va prelungi oferta pina la 1 martie, cind va lansa altceva mai bun, de primavara.

Din partea mea, Connex are cea mai tare oferta, financiar vorbind. In privinta calitatii nu ma pot pronunta, pentru ca nu am utilizat de peste un an reteaua Connex.

#36
Corbul2004

Corbul2004

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,184
  • Înscris: 19.01.2004
Noua Oferta
Pana pe 15 martie 50% reducere in primele 5 luni pentru convorbirile in retea

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate