Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

1 an reducere 50% la abonamente Connex ?

- - - - -
  • Please log in to reply
79 replies to this topic

#73
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004

Quote

Originally posted by onyx
...@Cioaca - oricum o iei (peste tot  :drac: ), la Connex e cel mai prost si cel mai scump. Orange e cu mult peste ei si la calitate si la oferte. Cineva de aici zicea ca abo de la CIOREX sint invechite..asa e, dar de ce sa inventeze altele cind prostul oricum vine si mai nou sint interesati mai mult de cartele. ZAPP sint si ei pe acolo si cred ca o sa-mi fac abo la ei. N-o fi de calitatea lu CONNEX sau ORANGE dar macar e ieftin. Si la un singur abo ai si voce si date la calitate relativ buna.

la abonamente da. la cartele orange e cu muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuult in urma. MULT ! se pare ca la cartele orange aplica tactica "prostul oricum vine" si isi bate joc in ultimul hal de cartelisti. (apropo, cartela de 5 usd e o glumă)
Pe mine nu ma intereseaza abonamentele de nici un fel, doar cartele asa ca... CONNEX all the way. Apropo, in agenda mea 95% sunt pe orange. N-am efectuat NICI un apel in connex pana acum. :cool:

#74
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 123,375
  • Înscris: 07.02.2003

Quote

Originally posted by onyx
[BCineva de aici zicea ca abo de la CIOREX sint invechite..asa e, [/B]


Apropo, ia zi, esti cumva din zona Fagaras-Sibiu ?  ;)

---
Apropo, in agenda mea 95% sunt pe orange. N-am efectuat NICI un apel in connex pana acum.
---

Inseamna ca esti din Transilvania... in Bucuresti Connex este 70% in orice publicatie publicitara iar in agenda mea idem ca la tine dar pe dos.

Eu nu prea sun pe 0_range nu ca ar fi tarifele mai mari ca daca am nevoie (interes) sun, dar ma enerveaza rahatul ala de mesagerie pe care multi si-o lasa activa la paguba... sun fara probleme de pe fix romtelecom, e mai ieftin decit din Connex (!) dar nu stii daca vorbesti cu persoana sau cu mesajeria. In rest sa ma sune cine are nevoie... e simplu :)

Pe Connex daca ai cartela Kamarad FIX este beton daca ai de sunat in Romtelecom. Oferta asta nu are echivalent la nimeni pina acuma (Orange Zapp...)

#75
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004

Quote

Originally posted by Andrei Cioaca
Apropo, ia zi, esti cumva din zona Fagaras-Sibiu ?  ;)

---
Apropo, in agenda mea 95% sunt pe orange. N-am efectuat NICI un apel in connex pana acum.
---

Inseamna ca esti din Transilvania... in Bucuresti Connex este 70% in orice publicatie publicitara iar in agenda mea idem ca la tine dar pe dos.

Eu nu prea sun pe 0_range nu ca ar fi tarifele mai mari ca daca am nevoie (interes) sun, dar ma enerveaza rahatul ala de mesagerie pe care multi si-o lasa activa la paguba... sun fara probleme de pe fix romtelecom, e mai ieftin decit din Connex (!) dar nu stii daca vorbesti cu persoana sau cu mesajeria. In rest sa ma sune cine are nevoie... e simplu :)

Pe Connex daca ai cartela Kamarad FIX este beton daca ai de sunat in Romtelecom. Oferta asta nu are echivalent la nimeni pina acuma (Orange Zapp...)

Da,sunt din Transilvania dar am ales operatorul cu serviciile cele mai bune, chiar daca asta inseamna costuri putin ridicate la apeluri (sunt pe tariful de seara si dupa ora 18 si in week-end sun cu 20 centi in orange, iar daca aveam orange prepay imi lasam tariful standard (21 centi in retea) asa ca ies si mai bine asa :OK: )
Intr-adevar Kmamrad e beton ! Pacat ca au scos chestia cu afisarea creditului de pe ecranul telefonului ca la Go!

#76
Corbul2004

Corbul2004

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,184
  • Înscris: 19.01.2004
Da, cel mai bun plan tarifar de seara este kamarad de seara 15c CNX si ROMTELECOM si 20c alte retele dupa ora 6.
Iar cel mai bun plan X5 este cel de la orange cu 12c in retyea si 18c (tinand cont si de bonusul pt ap primite 100min=1$)

#77
Cosconor

Cosconor

    Netmonitoring fan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,023
  • Înscris: 08.06.2003

Quote

Originally posted by Codename
Pacat ca au scos chestia cu afisarea creditului de pe ecranul telefonului ca la Go!

Au introdus *123#. E mai bine asa. :P

#78
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 123,375
  • Înscris: 07.02.2003
Exact, se face cu comenzi UUSD...

#79
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Păcat că dă de cele mai multe ori "serviciu momentan indisponibil" :(

#80
Cosconor

Cosconor

    Netmonitoring fan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,023
  • Înscris: 08.06.2003
Mie îmi dadea asta când dupa ce vorbeam, câteva minute dupa mergea, ca trebuie sa reactualizeze credit-ul.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate