Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

Primul joc erotic romanesc !

- - - - -
  • Please log in to reply
178 replies to this topic

#163
xfil3s

xfil3s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 21.01.2004
N-am avut timp sa citesc tot , dar am o intrebare , da-ti si voi un link de unde sa il putem downloada si noi sa ne bucuram de laura :P

#164
device

device

    Banned

  • Grup: Banned
  • Posts: 306
  • Înscris: 19.01.2004
Bei copii! Potoliti-va!:) Bravo ei... daca a facut o caruta de bani cu jocul bravo ei! Daca pretul ei e de 900 de euro pe noapte, bravo ei din nou!:) Care e problema pana la urma? Eu muncesc de ma kk pe mine pentru 900 de euro! Daca ea ii face intr-o noapte e TARE! Sincer! Si ca a aparut un joc erotic romanesc, sa fim seriosi! Foarte bine si la mai multe! Prefer sa vad joace cu femei romanesti decat sa citesc in ziare ca nu-stiu cine a mai violat o baba sau sefii politiei sechestreaza minore si le violeaza in grup!

Happy?

#165
danchitu866

danchitu866

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,800
  • Înscris: 06.12.2003
se gaseste jocu pe DC++, dar downloadezi 1GB DEGEABA! Pe mine cel putin ma enerveaza la culme •••*b*a aia de Laura.. yaks. Se pare ca am inceput-o gresit cu jocurile..

#166
xfil3s

xfil3s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 21.01.2004
mai bine dau jos 2 filme decat sa dau jos 2 iso cu laura :) sau ii dau 900euro si va spun daca se merita :P

#167
danchitu866

danchitu866

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,800
  • Înscris: 06.12.2003
cat e jocu original.. 900? :) Scarboasa faza cand se linge cu oglinda :))

#168
xfil3s

xfil3s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 21.01.2004
nush cat costa jokul original , cert e ca e vai de ea laura politiciana :P

#169
PET

PET

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,351
  • Înscris: 24.02.2002
nu poate sa faca cineva un screenshot in care sa vad si eu totul ? Alea puse de adynis erau cenzuate :(

#170
xfil3s

xfil3s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 21.01.2004
Care a jucat tot jocul , eu la misiunea 4 cand jok carti cu ea dupa ce isi da si fusta se blocheaza , aveti idee ce este?

#171
DanyBoss

DanyBoss

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,110
  • Înscris: 28.01.2004
@xfil3s jocu costa 200.000. Este intr-o revista. P*****E
Am auzit ca scoate acum ''verisiunea'' 2 de la joc.

#172
xfil3s

xfil3s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 21.01.2004
@DanyBoss il am , l-am dat jos de pe DC++ , l-am instalat , dar mi-a cerut decat cd1 , nicidecum cd2 la instalare , in fine , la misiunea 4 , joci carti cu ea , care trage cartea mai mare castiga si treb sa o dezbraci , iar cand treb sa-si dea bikini jos, deci cand castigi ultima carte se face fereastra in care este filmul  negru si asa ramane ? stie careva ceva ? cum se face .... cum trec mai departe ?

#173
DanyBoss

DanyBoss

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,110
  • Înscris: 28.01.2004
Deci eu l-am cumparat cu cativa prieteni (am dat 40.000 de persoana) si nu pot sa fac nimic, are bug chiar din prima plansa, nu pot sa o sun ca imi da eroare si se face ecranul alb /sHit.
La inceputul misiunii imi cere sa iau telefonu sa o sun. Il iau si incep misiunea, pana aici totul e bine, astept sa vorbeasca cu aia ce e pe robot apoi vreau sa o sun. imi zice ca nu pot sa o sun inca. Mere la baie si apoi cand bine apas pe telefon sa o sun, suna de 3-4 ori si imi da ecran alb si imi zice ca misiunea a esuat, trebuia sa imi iau telefonul la mine.
:jaw-dropp (fain asa)
L-am sters, nu mai am nevoie de el.:ciocan:

#174
danchitu866

danchitu866

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,800
  • Înscris: 06.12.2003
si la mine se bloca la misiunea 4... black screen. sucks.. :D

#175
johnny bravo

johnny bravo

    Membru erect

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,420
  • Înscris: 05.08.2003
Si la mine tot acolo s-a blocat. Eu il am original pe 2 CD-uri si mi le-a dat chiar brand manager-ul de la Penthouse. Ce junghiuri...

#176
xfil3s

xfil3s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 21.01.2004
@johnny looooolz , pai cu prima ocazie sa-i zici ca cd nu merge , dar sa ti-o dea pe laura , ca ea nu stiu daca are atatea bug-uri ca jocul :P

#177
@lien

@lien

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 710
  • Înscris: 12.03.2004
Cum de vrea aia 900 de euro ma. Sigur nu era Nicoleta Luciu? Nu stiu de ce vorbiti atat de mult pentru un joc de 2 bani. Sincer, nu l-am jucat si nici n-am de gand. 200.000 de mii si il termini in juma` de ora? Asta e bataie de joc. :yeah baby

#178
cobra11

cobra11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 200
  • Înscris: 02.06.2003
E tare pe draq ca face 900 pe noapte. Nu i-as da nici 2 lei la cat de varza e

#179
Pittick

Pittick

    DIE HARD!..over and over again

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,500
  • Înscris: 04.01.2002
..tot nu s-a epuizat subiectu`? :)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate