Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2
 

Reuniunea de forum

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
37 replies to this topic

Poll: Reuniunea de forum (0 member(s) have cast votes)

Reuniunea de forum

  1. Bucuresti (19 votes [54.29%])

    Percentage of vote: 54.29%

  2. Brasov (6 votes [17.14%])

    Percentage of vote: 17.14%

  3. Cluj (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. Craiova (2 votes [5.71%])

    Percentage of vote: 5.71%

  5. Iasi (5 votes [14.29%])

    Percentage of vote: 14.29%

  6. Constanta (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  7. Nu pot / Nu vreau / NU (x motive) (3 votes [8.57%])

    Percentage of vote: 8.57%

Vote

#19
Mr_Woppit

Mr_Woppit

    the last of them..

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 17,834
  • Înscris: 26.11.2001

Quote

(Menetz, nu fii nesimtit! Sau ai si tu gargauni gen moartea?) [/B]

nu, nu este nesimtit, si ai grija cu limbajul .... Menetz a spus-o in gura mare, (probabil nu ii plac subtilitatile) si Courage, mai elegant ...

... CE SA FACI ? sa stai de vorba ? ... acum stam ?, sa ma vezi la fata ? cu ce te ajuta ? poate iti iese de vreo afacere ? hai sa vorbim acum ..... alte motive ? i don't care !


ah, este vara, si iesim ca barbatii la o terasa, de placerea berii, mai schimbam o barfa, etc, este altceva ... da s-o iei in mijlocul iernii pa drum ... esti complet nerealist

#20
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
boys, pe mine nu contati :drac:

#21
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,576
  • Înscris: 13.01.2003
I GIVE UP! Stati fratilor si benoclati-va in monitor toata ziua! Eu nu mai am nimic de spus! O sa ramana reuniunea la nivelul canalului!

#22
moartea

moartea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,158
  • Înscris: 18.05.2003
La nivelul canalului din gara ? :)

#23
bogdan1978buc

bogdan1978buc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,416
  • Înscris: 07.05.2003
La intrebarea cum a decurs intalnirea: am fost in mall,am ocupat niste scaune,am baut o bere,am facut caterinca,am facut bluejack,si ne-am imprietenit.Este altfel cand discuti cu persoanele face to face.
Si iar ne-am intalnit,si poate facem si revelionul impreuna,unii dintre noi ;)

#24
menetz

menetz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,715
  • Înscris: 08.04.2002
pai asta e problema..unii au nevoie de prieteni. Eu personal NU AM. De aia nici nu vad de ce m-as intalni. Asa, de o bere/suc la vara mai merge, dar nu e un scop in sine intalnirea, a cunoaste niste nick-uri.

#25
driverx

driverx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,083
  • Înscris: 22.07.2002

Quote

Originally posted by arty
boys, pe mine nu contati :drac:


@arty...nici daca am stabili loc de intalnire California? :drac:

Mai omenilor....ne intalnim...OK...si ce facem? Ne uitam unu la altu? Vorbim? Radem? Ne batem? (pentru resentimentele de pe forum dintre unii ) Luam lista ariilor de pe forum si le luam pe rand intr-o discutie live? CE FACEM?

@nozavi...Eu stau si ma intreb daca te-ai gandit care e targetu acestei intalniri? Pentru ce vrei sa ne intalnim? Eu nu cred ca stii....

:cya:

#26
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
e uvreau sa ne intalnim...chiar daca is cel mai mic..pot veni..iasi..brasov...ar fi ideal..dar ma intreb..ne intalnim si ce facem..daca asa tre sa discutam din timp sa stam undeva sa vb sa facem ceva..nush ce...dar nah...ca nu stam in strada..daca nu ne-am putea intalni la buc..la sediul softpedia..:)

#27
bogdan1978buc

bogdan1978buc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,416
  • Înscris: 07.05.2003
@menetz
Hai sa-ti spun ceva despre unele nick-uri de pe esato:unul a luat definitivatul (la drept),altul este supersef pe la o firma de constructii,a lucrat la connex si a ajuns unde a ajuns,a lucrat si in franta nu stiu pe la ce firma.Altu' este student la medicina,a fost si prin Anglia,mai are putin si se muta acolo.Cu genul asta de nick-uri ne-am intalnit acolo!
P.S.:nu sunt genul de om in cautare de prieteni,am prieteni ;)

#28
menetz

menetz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,715
  • Înscris: 08.04.2002
wtf is esato ? aaaa..daca a luat definitivatu, e clar ..e meserias, mai rar asa ceva in tara asta :) Supersef la o firma de constructii...come on...e si greu sa fii sef peste 3 betivi..si daca a lucrat la connex, ce ? Am si eu cunoscuti care lucreaza acolo: unii sunt femei de servici or something, altii raspund ca sclavii la telefoane de la toti idiotii toate orele, cu camera video de la supraveghetor pe ei. E intr-adevar de invidiat :) So....nu m-ai convins..ce e asa interesant de la "genul asa de nick-uri", ca nu m-am prins zau.

#29
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
bah nebunilor....lasati cearta...sa ne intalnim...si apoi mai vb de astea...acu sa facem ceva

#30
bogdan1978buc

bogdan1978buc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,416
  • Înscris: 07.05.2003
@menetz
Am avut ocazia sa vorbesc cu ei si am vazut ce le poate pielea.
Parerea mea este ca esti fucked up,sau cu curul in sus mai pe romaneste avand in vedere felul in care te straduiesti sa comunici :)

#31
driverx

driverx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,083
  • Înscris: 22.07.2002
@bogdan1978buc

O fi menetz ceo fi....el stie mai bine....dar tu cum vorbesti? :(

:cya:

#32
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,674
  • Înscris: 26.11.2001
NU VA PARUITTI !

1. Sediu nu avem ! (sediu social este apartamentul meu personal, de altfel la ce mi-ar trebui sediu?)

2. Motivatia pentru care unii doresc/nu doresc sa ne intalnim este total irelevanta si tine exclusiv de alegerea lor!
Respectati-le dorinta !

3. In acest moment o astfel de intalnire este imposibila practic !

La vara pe o terasa mare, cu 2 lautari tigani beti, se poate discuta.
Este frumos, vacanta (nu pt. mine) si ne putem desfasura.

Scopul intalnirii ? Nu exista unul, ci poate doar sa ne vedem fac 2 face si sa schimbam 2-3 vorbe...

#33
Bertino

Bertino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 563
  • Înscris: 02.09.2003
din experienta unor alte asemenea intalniri de pe alte forum-uri va pot spune ca nu iese cine stie ce... plus ca nu se prezinta nici 5% din cei ce posteaza regulat pe forum...
Iar Courage are dreptate... chestii d-astea merg mai bine vara, nu acu in prag de sarbatori si alte nebuneli, cand lumea nu-si mai vede kapu de treburi...

#34
Paxus

Paxus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,560
  • Înscris: 29.08.2002
am votat cu Brasov...deoarece m-am gandit ca e mai racoare vara :D. si iti intra mai bine berea/vinul :D. oricum ar fi o idee excelenta sa ne vedem si sa facem cunostinta unu cu altu :D . trebuie sa ne facem ecusoane cu nickurile :D

#35
menetz

menetz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,715
  • Înscris: 08.04.2002
pai ma bogdan1978..hotaraste-te ce e definitoriu la ei: or ceea ce au in cap si emit ori ceea ce au trecut pe CV? Ca initial vroiai sa ne impresionezi cu antecedentele lor in campia muncii. Acum ai dat-o pe gnoseologie ? Come on... maine poimaine incepi sa le lauzi performantele sexuale :)

si oricum... daca o faceti la vara, ar fi in mod clar mai interesant de mers un weekend la Darste de ex... in brasov ce faci, mergi la cumparaturi in supermarket si stai la terasa la bere ? Come on... unde va e imaginatia ?! :)

Courage... TOTUL are un scop. Faptul ca e mai abscons sau nu, e altceva :)
Acuma ramane sa descoperim motivatia initiativei lui nozavi. Eu am oferit o varianta, ca vrea sa cunoasca "baietei"  :drac:

#36
moartea

moartea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,158
  • Înscris: 18.05.2003
Eu zic sa lasam pustii (in ale internetului, nu neaparat calendaristic) in pace sa se intalneasca, vor realiza si ei dupa mai multi ani de comunicatie pe internet niste treburi mai subtile, ca niciodata o persoana nu este asa cum pare a fi pe forum/chat, ca expresia mortii cu mortii, vii cu vii se traduce, pe internet, cu IRC cu IRC, IRL cu IRL (In Real Life). Se aplica si la forum destul de bine.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate