Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

Nokia 6300

- - - - -
  • Please log in to reply
1615 replies to this topic

#37
bulangiul

bulangiul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,033
  • Înscris: 24.10.2006

View PostTony TTC, on Apr 13 2007, 12:22, said:

Virusul intra numai daca dai tu accept. :)

stiu.....dar alta e problema....poate fi cine stie ce document sau poate din greseala dai accept....se poate intampla......sau daca il mai conectezi la calc apoi poate fi chiar nasol fara antivirus....

#38
Mr. Incredible

Mr. Incredible

    It's showtime!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,640
  • Înscris: 07.10.2005
Am butonat azi intr-un magazin un Nokia 6300 si mi-a placut enorm,pana acum E50 era favoritul meu dupa ce multa vreme de la 6230/6230i incoace Nokia nu a mai scos modele care sa-mi placa.
Este foarte subtire,are carcasa de metal,ecranul cu 16 mil de culori se vede foarte bine,tastele se apasa foarte ok,au dimensiuni mari si punct de contact bun,are meniul clasic de Nokia nu cel anapoda de la modele cu symbian,sunetele se aud bine prin difuzorul de pe spatele telefonului.Pretul de vanzare fara abonament era de 850 lei.

Excelent! :clapping:

Edited by catalinmariescu, 13 April 2007 - 23:19.


#39
cosminlive

cosminlive

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 560
  • Înscris: 27.01.2006
bateria cat va tzine?
Am vazut in BucurObor la 780RON

#40
cattani

cattani

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 472
  • Înscris: 24.02.2005
am testat și eu un pic telu, nu mi se pare mare scofală la acest preț, costă la fel ca un e50 dar este mai slab după mine. dacă venea la un preț de maxim 500-600 ron era un best-seller. costă destul de mult la cât oferă. plus că bateria este pârnae, e modelu vechi.

Edited by cattani, 15 April 2007 - 20:32.


#41
cutler

cutler

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,194
  • Înscris: 09.09.2003
il astept la oferta voda-orange :)

#42
cosminlive

cosminlive

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 560
  • Înscris: 27.01.2006
spuneti-ne si noua despre baterie :D
are BLC4c fata de BLC5c la 6230i .... oare e mai buna bateria?

#43
fix-at

fix-at

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 11.01.2007
pretul telefonului pe price.ro
http://www.price.ro/...i__6300_68526.h

:P  deci scade...scade...

#44
creativ_boyy

creativ_boyy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 17.04.2007
Voi ma puneti p ganduri ........vreoiam sami iau e50 black ...iar acum cateva zile am butonat un 6300 in media galaxy ...si avea pretul la liber d 830ron ....nush c sa fac ...are un design mult mai frumos ...( zici cai 8800) subtirel ...d culori nu mai zic ca se vede lacrima....se misca foarte rapit...se aude super cool...face poze super ....si in plus e si mic....fata d e50 ...care are in plus symbian ...iar 6300 ...are 16mil culori ...camera 2mgp....alte diferete nu cred ca mai sunt ...d altfel bateriile sunt slabe la ambele modele....In nush c sa fac sunt nehotarat.....desi nama vut niciodata tel cu symbyan ....apropo cel care are 6300 si naviga p net sti cumva foloseste si messenger pe el ??? ms ...bafta

#45
cattani

cattani

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 472
  • Înscris: 24.02.2005
dacă nu te interesează radio și camera de 2mp, mergi pe e50 pentru că poți face multe cu symbyanu.

#46
sebastian98

sebastian98

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 04.09.2006

View Postcreativ_boyy, on Apr 23 2007, 13:02, said:

Voi ma puneti p ganduri ........vreoiam sami iau e50 black ...iar acum cateva zile am butonat un 6300 in media galaxy ...si avea pretul la liber d 830ron ....nush c sa fac ...are un design mult mai frumos ...( zici cai 8800) subtirel ...d culori nu mai zic ca se vede lacrima....se misca foarte rapit...se aude super cool...face poze super ....si in plus e si mic....fata d e50 ...care are in plus symbian ...iar 6300 ...are 16mil culori ...camera 2mgp....alte diferete nu cred ca mai sunt ...d altfel bateriile sunt slabe la ambele modele....In nush c sa fac sunt nehotarat.....desi nama vut niciodata tel cu symbyan ....apropo cel care are 6300 si naviga p net sti cumva foloseste si messenger pe el ??? ms ...bafta
Pai....depinde daca vrei un telefon multimedia mergi pe 6300 daca vrei un telefon pentru jocuri, aplicatii (chiar si filme) alege E50.

#47
Tony TTC

Tony TTC

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 401
  • Înscris: 17.08.2005

View Postcosminlive, on Apr 17 2007, 21:18, said:

spuneti-ne si noua despre baterie :D
are BLC4c fata de BLC5c la 6230i .... oare e mai buna bateria?

Tie cifra 4 ti se pare mai mare decat 5????? :D

BL4C e mai subtire decat BL5C, deci automat 6300 va tine mult mai putin decat un E50 care are cam tot acelasi display dar are in schimb BL5C, ba chiar are posibilitatea sa ii pui BL6C. :)

#48
cosminlive

cosminlive

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 560
  • Înscris: 27.01.2006

View PostTony TTC, on Apr 23 2007, 23:12, said:

Tie cifra 4 ti se pare mai mare decat 5????? :D

BL4C e mai subtire decat BL5C, deci automat 6300 va tine mult mai putin decat un E50 care are cam tot acelasi display dar are in schimb BL5C, ba chiar are posibilitatea sa ii pui BL6C. :)
hmm , am zis si eu asa , deci E50 contra 6300 alegem E50?

#49
cattani

cattani

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 472
  • Înscris: 24.02.2005
ți-aș recomanda și un nokia 6290 (are symbian 9.2, radio FM, acumulator 5F de 950 Mah, boxe stereo 3D, etc.)
problema e că nu prea se găsește :)

#50
nemernikul

nemernikul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 26.04.2007
Salutare la toata lumea ! Am si eu o nedumerire sunt pe cale sa iau o decizie in vederea achizitionarii unui telefon ,am de ales intre 6233 si 6300.........problema e ca nu stiu care din ele sunt mai bune in sensul ca pe mine ma intereseaza :camera ,muzica si timp de vorbire....nu alte minuni de genu net,jocuri etc.!Mai voiam sa va intreb daca 6300 are ceva leduri pe margine pt ca sincer sa fiu inca nu am butonat nici unul ! Va multumesc

#51
khalima

khalima

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 25.04.2007
e super fain
azi l-am vazut la eurogsm ... e 8 mil. la liber si vreo 7 la fidelizare orange ... pacat ca il dau doar cu un card de 128 mb. si ca-l tine cam putin bateria (de-aia prefer SE), da' in rest, e super fain, elegant, subtirel ... ma mai gandesc ...
eu una, n-am vazut leduri pe margine ... da posibil sa-mi fi scapat ... pt ca nu avea bateria pusa la el cand l-am vazut

Edited by khalima, 26 April 2007 - 17:05.


#52
Sugus

Sugus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 19.01.2007
Standby   Pana la 348h
Asta ti se pare tie ca inseamna durata mica a bateriei?si nu uita ca nokia ramane nokia

#53
Tony TTC

Tony TTC

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 401
  • Înscris: 17.08.2005

View Postnemernikul, on Apr 26 2007, 15:25, said:

Salutare la toata lumea ! Am si eu o nedumerire sunt pe cale sa iau o decizie in vederea achizitionarii unui telefon ,am de ales intre 6233 si 6300.........problema e ca nu stiu care din ele sunt mai bune in sensul ca pe mine ma intereseaza :camera ,muzica si timp de vorbire....nu alte minuni de genu net,jocuri etc.!Mai voiam sa va intreb daca 6300 are ceva leduri pe margine pt ca sincer sa fiu inca nu am butonat nici unul ! Va multumesc
Se aprind in lateral partile care sunt cu alb, daca te uiti atent acolo unde se se imbina metalul cu plasticul , se aprind cu albastru. Sau cel putin asa am observat.

#54
Tony TTC

Tony TTC

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 401
  • Înscris: 17.08.2005

View PostSugus, on Apr 26 2007, 22:45, said:

Standby   Pana la 348h
Asta ti se pare tie ca inseamna durata mica a bateriei?si nu uita ca nokia ramane nokia
Eu bat la pariu pe 1000 E ca telefonul asta il incarc full si il pun pe masa il las in pace si dupa 3 zile jumate e mort.
Daca vorbesti 30 min pe zi te tine cel mult 2 zile. Nu are cum sa tina mai mult ca 6131 si iti zic sigur ca stiu ce inseaman un tel nokia, iar in ultimul timp la nokia bateria e invers proportionala cu pretul. :D
Nu te lua dupa ce scrie pe site-uri despre timpul de standby.

Edited by Tony TTC, 26 April 2007 - 23:42.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate